Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kada jautėt nelygybę šeimoje

pasipasakokit, ar teko kada jausti, kad tevai labiau myli sese/broli.. arba atvirksciai.. ir kaip del to jautetes?
Atsakyti
Na, mes seimoje esam trys vaikai, turiu broli ir sese.Nejausdavu tokio skaudaus pavydo ar panasaus i ji, bet va,visada kazkodel pavydedavau broliui,kad jis visur su teciu vaziuodavo,su kamazu, su traktoriu, o manes nesivezdavo schmoll.gif pykdavau ant brolio tuo metu, o dabar tai tik pasijuokiam.
Atsakyti
kadangi esu jauniausia siemoje,tai to tikrai nejausdavau
Atsakyti
1. turiu daug jaunesnį brolį. Bet nieko panašaus nejaučiau schmoll.gif Nors kaip dabar pagalvoju, tai gal tėtis mane ir labiau lepino nei brolį. Bet myli tai abu. Tiesiog "vyrai bendrauja kitaip".
2. o kodėl klausi? pati jautei? g.gif
Atsakyti
mūsų šeimoje šeši vaikai drinks_cheers.gif
tačiau kažkaip niekad nejaučiau, kad trūksta dėmesio... mama visad apsikabindavo, švelniai erzindavo savo išgalvotom pravardėm... buvom abi mamos: ji pirma aš antra biggrin.gif mažiausius tris abi užauginom, nors dar pati maža buvau... tėvas visada siūlydavo įsivaikinti mažiausiąjį lotuliukas.gif
Atsakyti
as jausdavau, kad brolis turedavo didesne primenybe mamai.. viska, ko uzsimanydavo turejo.. ir gan brangias dovanas.. ir nesvarbu, kad paskui labai greit numesdavo i sona jas.. doh.gif Leisdavo ji visur ir visada.. o manes ne.. aiskindavo tuo, kad esu mergina doh.gif Tiesiog mama jautesi pavogusi is brolio vaikyste, kadangi as gimiau, kai jam buvo 2m, tai atseit visas demesys perejo man, o jam nieko.. nesamone, bet tiek to doh.gif
Atsakyti
na manęs irgi niekur neleisdavo, o brolis naktim negrįžta kartais...
dabar suprantu mamą, juk brolis su pilvu nepareis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 01 07, 20:04)
na manęs irgi niekur neleisdavo, o brolis naktim negrįžta kartais...
dabar suprantu mamą, juk brolis su pilvu nepareis lotuliukas.gif

nu kaip ir kitaip buvau auklejama, kad tureciau su pilvu pareiti g.gif O mama turbut galvodavo, kad galeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 01 07, 20:04)
dabar suprantu mamą, juk brolis su pilvu nepareis lotuliukas.gif




O aš nesuprantu, juk gali merginą su pilvu parsivest. Nesakau, kad reikia laikyt uždarytą, bet šiuo klausimu turi būti lygybė, nes dauginasi abi lytys rolleyes.gif Jei tavęs neleido, turi ir jo neleist cool.gif
Atsakyti
kad jis visada prezervatyvų turi lotuliukas.gif ir laiko matomoj vietoj lotuliukas.gif tad, kad parsivestų ką nors mažai tikėtina
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 01 07, 20:32)
kad jis visada prezervatyvų turi lotuliukas.gif ir laiko matomoj vietoj lotuliukas.gif tad, kad parsivestų ką nors mažai tikėtina



Bet 1% yra lotuliukas.gif Ir tu galėjai jų užsipirkt ir užmaut diedui, o ką? Nu neteisybė žiauri unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 01 07, 20:32)
kad jis visada prezervatyvų turi lotuliukas.gif ir laiko matomoj vietoj lotuliukas.gif tad, kad parsivestų ką nors mažai tikėtina



Bet 1% yra lotuliukas.gif Ir tu galėjai jų užsipirkt ir užmaut diedui, o ką? Nu neteisybė žiauri unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti