Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojau su spirale

g.gif labukas visom man yra jau 19 sav. pastojau su spirale niekas jos man neiiseme begant laikui man pasidare blogai pradejo susitraugineti gimta ir toks skausmas buna ir dar kraujuojiu nu nera kad butu vien kraujas nu ten maisyta su isskirom ,,,,gulejom savaite ligonineja tai man pasake reikia laukti vaistu jokiu nera .... schmoll.gif tai jau 2 saaite kaip susitraugineja gimta ir kraujuojiu bet skauda jau netaip baisiai geram magni ir folio rug. nestuke.gif verysad.gif bet nezinau ka daryti kad viskas butu gerai schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 22:15)
g.gif  labukas visom man yra jau 19 sav. pastojau su spirale niekas jos man neiiseme begant laikui man pasidare blogai pradejo susitraugineti gimta ir toks skausmas buna ir dar kraujuojiu nu nera kad butu vien kraujas nu ten maisyta su isskirom ,,,,gulejom savaite ligonineja tai man pasake reikia laukti vaistu jokiu nera .... schmoll.gif  tai jau 2 saaite kaip susitraugineja gimta ir kraujuojiu bet skauda jau netaip baisiai geram magni ir folio rug. nestuke.gif  verysad.gif  bet nezinau ka daryti kad viskas butu gerai  schmoll.gif  doh.gif



Labas. 4u.gif
Ojej,o ką sako ginekologė? Iš viso, kaip ta spiralė gali kartu su lelium ten būti?
Atsakyti
g.gif spirale nera gimtoje o salia ji yra g.gif daktarai nieko negali man padeti gali viskas buti gerai arba gali buti persileidimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 23:06)
g.gif  spirale nera gimtoje o salia  ji yra  g.gif daktarai nieko negali man padeti gali viskas buti gerai arba gali buti persileidimas  unsure.gif


Na, gerai, kad dar yra du variantai, o ne vienas. Šiaip jau nemažasa nėštumas ir reikia stebėti save, o gal ir ligininėje pagulinėti. Čia jau gydytoja turi viską pasakyti.
Belieka tikėtis, kad viskas bus gerai. Pasidomėk, ar dar yra tokių mamų, kiurios tokiu būdu pastojo, tikrai bus aiškiau. 4u.gif
Atsakyti
o kaip taip is vis atsitiko?negi daktarai negalejo jos isimti kai buvo tik kelios savaites g.gif uzjauciu,mergyt tave.laikom kumstukus uz jus abu unsure.gif
Atsakyti
g.gif nu kaip pastojom sake kas spirale nemaiso vaikui augti bet kad negerai darosi man ziuresim ka rytoj pasakys daktare man
Atsakyti
o kokia spiralė?
Atsakyti
O as galvojau, kad su spirale saugiausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 06 29, 10:23)
O as galvojau, kad su spirale saugiausia g.gif

as irgi taip galvoju ir zadejau detis po gimdymo. g.gif
Atsakyti
varine spirale nepamenu pavadinimo .... juk niekas neapsaugo 100% bet labai mazai kas pastoja su spirale
Atsakyti
juk pakraujuojama ir be spirales mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažė_:): 29 birželio 2010 - 15:41
Nehormonine spirale turincioms moterims pastojimo rizika 1 is 100 per metus, o su Mirena (spirale su hormonais) 1 is 1000 per metus.

O siaip kiek raso infromaciniame lapelyje tai pastojus spirale geriau istraukti- tuomet ivyks persileidimas arba leliukas vystysis toliau, taciau kiek zinau kai kuriais atvejais spirales neistraukia- tuomet gresia prieslaikinis gimdymas, gali buti kitu komplikaciju- o kartais is viskas buna gerai ax.gif
Atsakyti