Įkraunama...
Įkraunama...

Bendradarbis-meilužis

Sveikos visos ir visi,

Nebesuprantu saves...

Turiu mylimą vyrą su kuriuo vede tik kelis mėnesius, bet turiu ir bendradarbį meilužį, su kuriuo karts nuo karto .....
Šeimoje kaip ir viskas gerai, vadinamas meilužis taip pat turi draugę su kuria gyvena, bet abiems mums užeina toks noras praleisti laiką dviese (ką mes ir padaroms spjove į viską). Save keikiu už tai, juk aš ištekėjus po velniais, bet negaliu atsisipyrti jam.... o jis man...
Ką daryti? Kaip viska pabaikti? Ar testi viska toliau?
Atsakyti
aistra yra aistra, aisku, moteriskes cia mane uzpuls turbut, bet as pilnai ta suprantu. gali beprotiskai myleti viena zmogu, bet pasipainiojus kitam, gali visko nutikti...nors ir myli saviski ir viskas is esmes tvarkoj. biologija? feromonai?
Atsakyti
Taip aš irgi galvoju, kad tai aistra, mums gera karts nuo karto pabūti kartu, mes dovanojam vienas kitam dovanėles... mums tiesiog gera... bet mes neisivaizduojam saves abiejų poroje...
Atsakyti
Aš ir labai gerai suprantu tokia situacija.. blush2.gif
Dėmesys visada malonus. Ir virpuliukų kūne visos pasiilgstam. Tik baisu neiklimpti per giliai, ypač kai abu bendradarbiai turi mylimuosius.. Tada kas nors liks tikrai labai labai įskaudintas..
Atsakyti
man tai tik 'juokinga', kad jei taip elgiasi vyras - tai jis kiaulė, kuilys, stuobrys ir pan. Bet kadangi žinutės autorė moteris - tai viskas ok, visos suprantam, čia juk tik aistra, ir kam taip nebuna unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 08 sausio 2006 - 16:57
sudetinga situacija ir vargu ar supras tas, kuris joje nebuvo. Uzjauciu, bet sioj situacijoj nera patarimo, nes tu vistiek pasielgsi kaip nori pati. tai labai traukia.
Atsakyti
Kazkada teko tai pereiti..galiu pasakyti tik perfrazuodama F.beigbeder zodzius: pirmi metai beprotiskos aistros,antri metai-baimes del bendradarbiu,treti metai-paranoja del vyro..AR verta testi ketvirtus?
Is pradziu viskas atrodo idealu:jis turi kazkokiu savybiu,kuriu neturi tavo vyras(kitaip,kam jis tau reikalingas?meiluzis-ne vyras),jus turite bendru pomegiu ir temu diskusijoms(bendras darbas suartina),amzinas isimylejimo jausmas atrodo tvyro ore.(nes nera bendros buities).O po to kas?Baime,kad suzinos bendradarbiai(o po to ir vyras).Paskalos,slapstymaisi kavinese,filmu salese.Baime pastoti.O jei sutiksi bendrus pazistamus gatveje?(kai einate kur nors pietautu kartu).ir tt...ilgainiui tai ima sekinti,varginti ir pradines aistros nebelieka...Nebent viska mesti ir buti poroj...Nemeciau.Arba teisingiau ,meciau abu...dabar esu laiminga su visai kitu vyru.Ir noro kazko ieskotis is pasalies nebeliko.Nes jis atitinka visus kriterijus..(kol kas.nesu Nostradamas,todel pranasaut negaliu)
Gal pabandyk surasyti ant popieriaus lapo savo vyro ir draugo pliusus.tada minusus.ir ziurek,ko truksta tavo vyrui.Gal galima kazkaip jo minusus paversti pliusais?
o replikuodama i kazkieno fraze apie moteru ir vyru skirtumus,noerciau pasakyti,kad vyrai tokiu temu nekuria.o jei nekuria-jiems del to galvu neskauda.tuo ir skiriames...
Atsakyti
p.s.o tavo vyras ir jo drauge itaria kazka ar ne?
Atsakyti
Na, visų pirma tai čia moterų forumas. Visų antra, vyrai paprastai uždaresni - kad nekuria, tai dar nereiškia, kad nieko nejaučia ir nesiblaško savy. Visų trečia, buvau radusi čia forume porą vyrų sukurtų tokių vat temų - gavo jie lazdų nuo moteriškių tongue.gif
Atsakyti
1. Mūsų antros pusės nieko nežino, tikiuosi net neitaria.
2. Mes nesiruošem, net negalvojam palikti savo antrų pusiu.
3. Mums gera šiandien, o kas bus rytoj...
4. Labai buvo idomu sužinoti Jūsų visų nuomone. Ar čia man galvoj negerai ar taip būna ir kitoms
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 01 06, 16:34)
aistra yra aistra, aisku, moteriskes cia mane uzpuls turbut, bet as pilnai ta suprantu. gali beprotiskai myleti viena zmogu, bet pasipainiojus kitam, gali visko nutikti...nors ir myli saviski ir viskas is esmes tvarkoj. biologija? feromonai?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 08, 16:57)
man tai tik 'juokinga', kad jei taip elgiasi vyras - tai jis kiaulė, kuilys, stuobrys ir pan. Bet kadangi žinutės autorė moteris - tai viskas ok, visos suprantam, čia juk tik aistra, ir kam taip nebuna  unsure.gif



va būtent thumbup.gif norėjau parašyti lygiai tą patį. kai tokį pareiškimą padaro vyras, jis sumaišomas su žemėm ir jam priskiriami visi įmanomi "mielieji epitetai",jis ir toks, ir toks, ir plamai visi vyrai kiaulės doh.gif buvo čia pora tokių, moteriškės gyvus suvalgė g.gif aš jų neteisinu, pati rėkiau kad jie kiaulės, bet man keista moterų pozicija. kai tai daro vyras,tai super blogai, o kai moteris tai visada prašom, juk čia tik aistra, hormonai, biologija doh.gif
ai, ką čia aiškinti, juk vistiek viskas gerai ir gražu lotuliukas.gif
Atsakyti