Įkraunama...
Įkraunama...

Neoglis kosmetika

sveikos biggrin.gif gal kuri vartojate neoglis kosmetika? kokio stiprumo renkates? visgi tai su vaisiu rugstimis ir yra ivairiu procentu? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
aš naudoju detergentą ir kremą 8%. Ir mano mama naudoja, tik šios priemonės jai padėjo iki galo išsigydyti erkutę. Be jų nelabai ir jau įsivaizduoju savo rytų ir vakarų...
Atsakyti
As prausikli 8 % naudoju thumbup.gif
Atsakyti
Ir as naudoju krema ir pieneli,manaukad manjis tinka. Zinotkazkaip oda gaivesne darosi.Joks kitas tokio poveikio nepadarear bent jau nepastebejau. Kiek procentu negaliu pasakyti, nestingiu sikna pakelti ir nueiti paziuret blush2.gif ryt pasakysiu, man tai kosmetologe ji patare naudot ir parinko siuos preparatus. g.gif Nenusivilsi tikrai
Atsakyti
as taip pat naudoju 8 proc.prausikli ir 10 proc, geli, taciau pastebejau kad oda kotai pleiskanoja, lyg lupasi g.gif beje naudoju tik nepilna savaite, gal tai normalu? ar kaip cia supratsi? g.gif
Atsakyti
Aš naudojau 8 proc kremą nakčiai, kosmetologė rekomendavo naudoti probleminei odai nakčiai. Man patiko drinks_cheers.gif Būčiau ir prausiklį išbandžiusi, bet tuo metu turėjau kitos firmos, tai nenorėjau pirkti dar vieno ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju prasiklį ir kremą 8 proc. 4u.gif Na man tai thumbup.gif .Tik kosmetologė patarė, kad netinka jį naudoti kai deginiesi, na neiti juo pasitepus į pliažą ar soliarumą ax.gif Tada geriau naudoti kokį nors kitą kremuką su UV apsauga mirksiukas.gif
Atsakyti
Svweikos, o kurioj vietoj vilniuje parduoda sita kosmetika?ar is tikruju padeda nuo spuogu?aciu
Atsakyti
o gal kas naudojo valikly veidui ir krema nuo kuperozes? ax.gif
Atsakyti
Ir as turiu krema veidui 8proc. tai visai nieko man smile.gif oda mano misri...atseit jis sureguliuoja odos riebuma...
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif

man labai idomu ar si kosmetika parsiduoda tik ten, kur su ja dirbama??? kosmetologe man taip pat rekomendavo krema nakciai (tik nesupratau keliu procentu) ir prausikli, bet kai buvau lietuvoj nusipirkti nespejau, o db net nezinau kurioje vietoje londone ieskoti verysad.gif unsure.gif gal kuri is jusu esate kazka girdejusios ir galite man padeti? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 07 17, 14:41)
labas mergaites 4u.gif

bet kai buvau lietuvoj nusipirkti nespejau, o db net nezinau kurioje vietoje londone ieskoti verysad.gif  unsure.gif  gal kuri is jusu esate kazka girdejusios ir galite man padeti? mirksiukas.gif  4u.gif


Šią kosmetiką aš irgi perku iš savo kosmetologės ir matau kaip mamos ateina pirkti dukroms, sūnums šios kosmetikos pas ją ir pasisako, kad siųs dukrai ar sūnui i Angliją, nes ko gero jaunimas nežino kur jos ten ieškoti arba laiko neturi.
Atsakyti