Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija vašku

Sveikos mamytės!!!
Turiu tokį klausimą. Kaip manote ar depiliacija vašku yra labai skausminga ir pavojinga? Nes kažkur skaičiau, kad tai yra pavojinga organizmui, dėl sukelto streso kūnui depiliacijos metu. Pati niekuomet nesu bandžiusi, todėl ir klausiu. Jei nesunku, pasidalinkite savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
Na man tai depiliacija tikrai nesukelia streso smile.gif)) tai net nezinau.. ilgainiui ji tampa netgi neskausminga, bet gal kiekvienai kitaip smile.gif
Atsakyti
Priprasti prie to skausmo reikia.Ir dar kaip kas iškenčia. Man pavyzdžiui kojų ir ranku mažiau skauda. Bikinio srities ir pažastų tai jaučiasi.
Atsakyti
Kiekvienai priklauso nuo odos jautrumo, nuo jos pacios skausmo slenkscio. Bet po savijauta po depiliacijos kompensuoja visus skausmus biggrin.gif Beja, jei tas paguos, skauda tik tuo metu, kai nuplesiama, o po to is kartio skausmas praiena mirksiukas.gif
Atsakyti
PADEKIT!!! Kaip pasalinti vasko likucius nuo odos?? Man buvo atlikta depiliacija vasku grozio salone ir siandien pastebejau (praejus mazdaug savaitei), kad ant koju like vasko likuciu. Bandziau ir sildyt visaip ir trint ir su aliejuku valyt, nieks nepadeda verysad.gif KA DARYYT? Nejuokais sunerimau.. Negi dabar teks laukt metus, kol oda atsinaujins ar kazkaip kitaip stebuklingai nusigrems?.. verysad.gif
Atsakyti
[quote=Sambaa,2010 06 30, 09:36]
Sveikos mamytės!!!
Turiu tokį klausimą. Kaip manote ar depiliacija vašku yra labai skausminga ir pavojinga? Nes kažkur skaičiau, kad tai yra pavojinga organizmui, dėl sukelto streso kūnui depiliacijos metu. Pati niekuomet nesu bandžiusi, todėl ir klausiu. Jei nesunku, pasidalinkite savo patirtimi smile.gif

Pirma karta gal ir bus nes nezinote ko tiketis bet siaip as tai sakyciau nebijokite, taip nes nera ipatingai skausminga procedura tik neikite per savo menesio dienas nes busite jautri viskam ir nervinga, geriausiai tai dvi sav pries menesines. Dar kai depiliuojama yra istempiamam oda ir nuteikiamos mintys i kalba ar muzika kad negalvotumete apie skausma. Tai tiek.
Papildyta:
QUOTE(Roxtina @ 2011 06 15, 20:54)
PADEKIT!!! Kaip pasalinti vasko likucius nuo odos?? Man buvo atlikta depiliacija vasku grozio salone ir siandien pastebejau (praejus mazdaug savaitei), kad ant koju like vasko likuciu. Bandziau ir sildyt visaip ir trint ir su aliejuku valyt, nieks nepadeda  verysad.gif  KA DARYYT? Nejuokais sunerimau.. Negi dabar teks laukt metus, kol oda atsinaujins ar kazkaip kitaip stebuklingai nusigrems?..  verysad.gif



As savo klientams naudoju tai po depilacini losjona arba vasko nuemimo alieju.
(Spring Clean Wax Remover 250ml or Soothe and Hydrate After Wax Lotion)
Atsakyti
QUOTE(Roxtina @ 2011 06 15, 22:54)
PADEKIT!!! Kaip pasalinti vasko likucius nuo odos?? Man buvo atlikta depiliacija vasku grozio salone ir siandien pastebejau (praejus mazdaug savaitei), kad ant koju like vasko likuciu. Bandziau ir sildyt visaip ir trint ir su aliejuku valyt, nieks nepadeda  verysad.gif  KA DARYYT? Nejuokais sunerimau.. Negi dabar teks laukt metus, kol oda atsinaujins ar kazkaip kitaip stebuklingai nusigrems?..  verysad.gif

jei jum depiliavo su kasetiniu vasku tai jis super nusiima su paprastu aliejum blush2.gif
Atsakyti
Depilaicija geriausia daryti is karto po MMM, tada geriau issirauna, ne taip skauda ir ne taip greitai atauga. Patikrintas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 06 19, 20:10)
Depilaicija geriausia daryti is karto po MMM, tada geriau issirauna, ne taip skauda ir ne taip greitai atauga. Patikrintas reikalas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o po depiliacijos vasku, per kiek laikovel plaukeliai pasimato? Pvz ant koju?
Atsakyti
QUOTE(Gitagita @ 2011 06 19, 22:59)
o po depiliacijos vasku, per kiek laikovel plaukeliai pasimato? Pvz ant koju?

kiekvienai skirtingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2011 06 19, 23:05)
kiekvienai skirtingai  4u.gif

suprantu, bet plius minus....nes skusti tai kas antra diena butinai reikia....
Atsakyti