Įkraunama...
Įkraunama...

Atsikišęs pilvukas. Kaip jį panaikinti?

Sveikos. Aš jau ilgai nervinuosi dėl jo ? nuotrauka galiu parodyti, tik nelabai žinau per kur įkelti. kaip būtų malonu jei rasčiau kam taip pat yra ir gal kas žino kaip jo atsikratyt smile.gif
Atsakyti
Ojojoi kaip mane domina si temele...
Viena vasara staigiai papilnejau, aptingau ir taip atsirado mano pilvukas, jau gal kelis metus bandau atsikratyti jo, aisku pradzioje pilvukas buvo kur kas didesnis, taciau laikui begant mazejo. Nesilaikiau jokiu ypatingu dietu, smarkiai nesportavau, tiesiog turejau kuri laika nervine itampa, depresija siokia tokia ir pilvukas sumazejo, taciau vis vien liko pilvukas, toks moteriskas biggrin.gif
Atsakyti
jei kalbat ne apie visa pilva, o apie ta dali kur zemiau bambos - tai tada ir as noriu suzinot stebuklinga buda ji isnaikint ax.gif

man net po pakankamai intensyviu 2metu treniruociu (bodyflekso ir kalanetikos) jis nesusilygino su virsutine dalimi doh.gif
Atsakyti
mane taip pat kankina si beda,varo net y depresija,pilvas kabo kaip geras maisas verysad.gif o po gimdymo dar labiau padidejo,einu gatve su mazaja ir visi atsisuke ziuri y pilva ir jauciu galvoja,dieve dieve vienas dar vezimelyje o jau kitas pilve,ir juokas ima ir graudu kartu doh.gif nzn ka daryti,sportuoti valios visiskai neturiu,o noriu labai bet neprisiverciu schmoll.gif sakiau eisiu pabandyti bodyflex gal ten rasiu kokia iseiti,na o jai kuri koki stebukla suzinotumet kaip atsikratyti to nelemto pilvo,prasau pasidalinkit idejomis 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi labai laukiu kokių patarimų smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as taip pat turiu tokia beda verysad.gif po gimdymo jau metai, o pilvukas vis dar yra, nors ir mityba reguliuoju ir sportuoju, bet pilvuko apacia, sonai ir slaunu vidine puse varo depresijon blush2.gif dabar jau savaite darau pilates pratimus, suku lanka 15 min per diena dar su ab rocketu dirbu, tai ziuresim, gal kas ir iseis.... ax.gif butu labai faina jei kas numete sitoki pilvuka, parasytu kaip tai padare biggrin.gif
Atsakyti
nu ką, bendraminčių radau, dabar laukiu kol kas atsiras su gerais patarimais :DDD
Atsakyti
na kaip matau ne viena as su tokia bedele bigsmile.gif manau visos kazka isbandysim ir po to savo patirtim pasidalinsim,ir tikiu,kad visos sumete y kruva savo patarimus,atsikratysim tu nelemtu pilvuzu thumbup.gif as po situ laisvu dieneliu keliausiu uzsirasyti y bodyflex kursus,kai paskaiciau,kad jie lb veiksimgi,tai sakiau reik savo kailiu isbandyti,ir ziureti koki rezultatai bus g.gif o gal kuri esate lankiusios siuos kursus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 07 02, 21:31)
na kaip matau ne viena as su tokia bedele bigsmile.gif  manau visos kazka isbandysim ir po to savo patirtim pasidalinsim,ir tikiu,kad visos sumete y kruva savo patarimus,atsikratysim tu nelemtu pilvuzu  thumbup.gif  as po situ laisvu dieneliu keliausiu uzsirasyti y bodyflex kursus,kai paskaiciau,kad jie lb veiksimgi,tai sakiau reik savo kailiu isbandyti,ir ziureti koki rezultatai bus g.gif  o gal kuri esate lankiusios siuos kursus? g.gif


As jau dvi sav. dariau tuos pratimus bodyflex'o. Nezinau...mano matmenys sumazejo,bet negaliu garantuoti,kad butent nuo jo. Nes ryte begioju,mityba truputi ziuriu,na ir zinoma bodyflex'uoju lotuliukas.gif Bet manau,jog po ilgesnio sportavimo tikrai figuryte turetu pasitaisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 07 02, 20:40)
As jau dvi sav. dariau tuos pratimus bodyflex'o. Nezinau...mano matmenys sumazejo,bet negaliu garantuoti,kad butent nuo jo. Nes ryte begioju,mityba truputi ziuriu,na ir zinoma bodyflex'uoju lotuliukas.gif Bet manau,jog po ilgesnio sportavimo tikrai figuryte turetu pasitaisyti smile.gif

o tu tuos kursus lankiai ar tiesiog namuose uzsiemiai bodyflexo pratimukais? g.gif ir jai lankiai tai kuriame mieste?
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 07 04, 02:02)
o tu tuos kursus lankiai ar tiesiog namuose uzsiemiai bodyflexo pratimukais? g.gif  ir jai lankiai tai kuriame mieste?


Ne,as namuose savarankiskai dariau. Aisku,gal kiti ne visai teisingai atlikti ir pan. ,bet rezultatas yra. smile.gif showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 07 04, 10:31)
Ne,as namuose savarankiskai dariau. Aisku,gal kiti ne visai teisingai atlikti ir pan. ,bet rezultatas yra.  smile.gif  showoff.gif

Saunuole tu thumbup.gif o tuos pratimukus kazkur internete radai? rolleyes.gif jai yra rezultatas,tai gal net neverta eiti y tuos kursus ir ismesti pinigelius g.gif
Atsakyti