Įkraunama...
Įkraunama...

Likimas

Yra tokios dvi patarles "Nuo likimo nepabėgsi" ir "Pats esi savo likimo kalvis", kurios prieštarauja viena kitai. Kuriai jūs pritariate?
Įdomu būtų sužinoti nuomonę.
Atsakyti
As tai sakyciau, ka kali, ta ir turesi. Taigi mano nuomone nepriestarauja sios dvi patarles viena kitai biggrin.gif
Atsakyti
manau, kad abi patarles yra teisingos, juk mes kazkaip tai tai galim pasukti likima savo norima linkme, bet nuo jo nepabegsi, jeigu jau yra kas nors skirta tai tu tikrai nepabegsi jei ne anskciau tai veliau atsitiks smile.gif
Atsakyti
Mano nuomuone sios patarles lyg viena kita papildo na nepabegsi, jei kas lemta, bet galbut pats pakuoreguosi bent jau paciam zmogui palankesne linkme.
Atsakyti
Aš tai manyčiau kad nuo likimo nepabėgsi teisingesne, aišku jį gali kažkiek apeiti, pakoreguoti. Yra tokių žmonių kurie atrodo ir dirba, ir stengiasi bet jiems kažkaip nesiseka, tai tas tai tas atsitinka. Ir kalk nekales tą likimą vistiek gerai nebūna.
Atsakyti
As tikiu likimu, manau, jog jis mums yrauzkoduotas. Tai pritarciau "Nuo likimo nepabegsi".
Atsakyti
O jus man paaiskinkit,kodel tada zmones rizikuoja? Juk jei viskas nulemta,tai tada reik gyvent kaip tau patinka,o viskas kas bus lemta ivyks wink.gif
As taip nemanau.
Buitinis pavyzdys nr.1: gyvenu su vyru,kuris manes negerbia,nors ir sako,kad myli. Yra du pasirinkimai:
a) Dedu i kojas
cool.gif Gyvenu ir stengiuos tvarkytis

as renkuosi a. Mano gyvenimas pasikeicia. Prasvieseja. Bet tik todel,kad as taip pasirinkau.

Buitinis pavyzdis nr.2:
Visa gyvenima norejau dvinuku.Svajojau nuo vaikystes ir panasiai. Pastojau - suzinojau,kad laukiuosi dvynuku. Deja.. persileidimas.. gime tik (aisku kitu atveju sakyciau net) viena mergaite. Ar galiu sakyti,kad tai buvo likimas?

Yra daug cia niuansu tarp situ abieju patarliu. Manau,kad visgi jos abi yra sugalvotos zmoniu,kad peteisinti kai kuriuos dalykus. Juk jei kazko nesugebejai padaryti,tai lengviau kaltinti likima nei pripazinti,kad kaltas tu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=mexica,2006 01 08, 13:33]
O jus man paaiskinkit,kodel tada zmones rizikuoja? Juk jei viskas nulemta,tai tada reik gyvent kaip tau patinka,o viskas kas bus lemta ivyks wink.gif



Rizikuoja todėl kad nežino koks laukia jų likimas. Nesėdėsi gi rankų sudėjus, darai gi kaip kad geriau būtų.
Atsakyti
Aš manau, kad likimas yra duotas, bet tik salyginai...Tarkim tu rengiesi kažkoki kelią...bet galų gale ar būtum pasirinkus tokį ar anokį variantą vėliau viskas būtų suėję į vieną...(rezultatas taspats)... bet čia tik mano subjektyvi nuomonė
Atsakyti
O as manau jog kiekvienas turim likima, vieniem jis buna geresnis kitiem blogesnis. juk sakoma jog gimes po laiminga zvaigzde blush2.gif Tik ta likima galima biski savaip pakoreguoti.... rolleyes.gif Tik neaisku kaip pavykti gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 01 08, 12:33)
jei kazko nesugebejai padaryti,tai lengviau kaltinti likima nei pripazinti,kad kaltas tu  mirksiukas.gif

būtent drinks_cheers.gif man atrodo, kiekvienas galim keisti savo gyvenimą, jei jis netenkina, reikia tik noro ir ryžto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 01 06, 21:11)
Yra tokios dvi patarles "Nuo likimo nepabėgsi" ir "Pats esi savo likimo kalvis", kurios prieštarauja viena kitai. Kuriai jūs pritariate?
Įdomu būtų sužinoti nuomonę.

Abiem pritariu, ir visai jos viena kitai neprieštarauja. Nu nusikalei kokį pajėgei, ir nuo jo nebepabėgsi smile.gif
Atsakyti