Įkraunama...
Įkraunama...

piršlių polka

Sveikos:)

ar mokate šokti polka? Mano vyras nemoka, bandom repetuoti, sakau, gal prasyti mano mamos pagalbos. Ar teko kam nors lankyti šokių kursus?
Atsakyti
QUOTE(Kristune @ 2010 07 01, 23:04)
Sveikos:)

ar mokate šokti polka? Mano vyras nemoka, bandom repetuoti, sakau, gal prasyti mano mamos pagalbos. Ar teko kam nors lankyti šokių kursus?


Ech, pas mus nei vienas nemooka polkos ax.gif o reikes uz menesiuko blush2.gif tai tavo atvejis dar ne toks blogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristune @ 2010 07 01, 23:04)
Sveikos:)

ar mokate šokti polka? Mano vyras nemoka, bandom repetuoti, sakau, gal prasyti mano mamos pagalbos. Ar teko kam nors lankyti šokių kursus?

smile.gif mudu su vyru lankem tautinius sokius, tai problemeles nebuvo
Atsakyti
Mums neblogai sekėsi praitą kartą sušokti tikrą polką. Per mūsų vestuves piršliai sušoko "polka su ragučiais" labai gera išeitis nemokantiems ir liaudį išjudina. Tai piršlis pribėga prie svošios parodo"ragučius" ir uužsikabina jai už nugaros, jie dviese bėga jau gaudyt kito svečio, svočia parodo į pasirinktą svečią "ragučius", tas svečias kabinasi į svočią, visi apsisuka ir vėl piršlys veda, suranda kitą, anas į piršlį, visi apsisuka ir t. t. taip ir bėga visi trypdami kol muzika baigiasi.
Nežinau ar aiškiai nupasakojau blush2.gif
Tai šiemet, kadangi pas mus bus dvi poros liūdinikų, tai mes su MB apsuksim ratą tikros polkos ir paskui pereisim į ragučius.
Atsakyti
Pries pora metu ir mum teko pirsliauti ax.gif vyras nebuvo akyse mates kaip sokama polka doh.gif lotuliukas.gif tai isgelbejo mus "polka su rraguciais",kaip rase MagnolijaB thumbup.gif
Atsakyti
mes praeita savaitgali pirsliavom, neturejom laiko mokytis, vyrui diplominis, mazas vaikas ir t.t. tai puikiai pavyko polka su pasidraskymais lotuliukas.gif visiems patiko ir patys prasijudinom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 07 03, 10:34)
Tai šiemet, kadangi pas mus bus dvi poros liūdinikų, tai mes su MB apsuksim ratą tikros polkos ir paskui pereisim į ragučius.

Kodel dvi? ax.gif
Mes norim susokt ka nors irgi biggrin.gif Kadangi muzikanto nebus,tai kaip ir be polkos su raguciais busim biggrin.gif Skambinaus sokiu mokytojai,tai pamokele viena po 30lt ax.gif Parinks muzikike(nu paderinsim ta reikala bendrai)ir bandysim kazka.. biggrin.gif Tikiuos vyras nepersigalvos doh.gif
Tokia ale atrakcija isjudinimui norim rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų piršliai šoko džaivą, vietoj polkos smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi nemokam polkos... Gėda žinau, bet vyras nepasirašė niekaip eiti mokytis... Trijose piršliautose vestuvėse šokome kaip mokėjome... Aišku vienose kai kam tai užkliuvo.... Iki manęs atėjo replikos, bet ką padarysi viskas jau seniai pergyventa...
Atsakyti
mes nemokejom sokom taip kaip mokejom dar su vaiku ant ranku nes nepaleido manes kazkodel butent ta akimirka mazius smile.gif tai susokom trise visai smagiai patrypem taip pat ir svocios rokenrola pavariau taip kaip mokejau smile.gif labai dekinga suknele buvo tai daviaus kiek galejau lotuliukas.gif
Atsakyti
man plugienei pasakykit o kada sokama pirsliu polka?ne vienose vestuvese buvau bet nesoko.
Atsakyti