Įkraunama...
Įkraunama...

Energetiniai gėrimai

Neseniai, eidama gatve, mačiau kaip kelios panaelės, na 14-15 metų gėrė lyg ir Dinamit gėrimą, lyg ir taip atrodo sakė panelės, buvo geltonam or orandžiniame buteliuose. Panelės, normaliai kalbėjo, be jokių keiskmažodžių ar kitokio žargono, normaliai apsirengusios, žodžiu stileivos.
Dabar kaip tik ėjome prie pajūrio, ir giminaičiai atsinešė gaiviųjų gėrimų, na ir silpnių gėrimukų (žinau, negalima į papludimį, bet gi nesimaudom, ir po skėčiu tupam blush2.gif ) pasiūlė mano vaikams, aš net nemačiau kaip jie išgėrė visą buteliuką, (pliuškenaus), ar leisti ir toliau kaip gazuotą gėrimą nusipirkti (perkam retai). (nors Energy ledus leidžiu 4u.gif
Atsakyti
galiu paskyt man tie anergy gerimai nk nepadeda visu skonis tokspat o kain ne. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš ne apie padėjimą, o apie kenksmingumą ir aplamai kokia nuomonė būtų jeigu pamatytumėte tokio amžiaus žmogutį geriantį tokį gėrimą smile.gif
Atsakyti
blink.gif g.gif Man tai baisu būna, kai einu pro McDonaldą ir matau pilną užsėstą ne tik paauglių, bet ir visai mažų vaikučių su tėveliais. Ir tėveliai ne asocialūs kokie, nesikeikia, apsirengę gražiai, o patys savo vaikus farširuoja tuo klaikiu maistu ir formuoja įpročius. Po to, kai vaikučiai sugeba patys nueiti ir nusipirkti, krapšto centus už svajonių "delikatesus". Tėvai kalti dėl vaikų mitybos įpročių, ne visuomenė ir ne TV reklamos. Nes mano dukra, nors ikimokykliniame ir jaunesniame mokykliniame amžiuje visų draugų gimtadienius švęsdavo vien tik McDonalduose, dėl ko aš šiurpau, bet juk negalėjau nurodinėti, kur mus kviesti, nevertina ir negeidžia to maisto, kadangi mūsų šeimoje jis nevertinamas. Energetinių gėrimų taip pat negeria, netgi Coca-Colos, nes žino, kad su ja galima iššveisti tualetą.
Atsakyti
Jo, pas mus Coca-Cola, pepsiai ir ten visokie, mes su jais kartais arbatinukų kalkes valom (nors pigiau su soda biggrin.gif ) O MC Donalde nesam buvę iš vis, tik Amerikoje suvalgėm kažkokioj kavinukei kažką panašaus į hamburgerį. 4u.gif
Atsakyti
Aš negeriu energetinių gėrimų, nors dauguma bendraklasių juos geria, man siūlo, bet atsisakau. Man mama neleidžia tokio šlamšto gerti, taip pat negeriu Coca coc'ų ir kitų gėrimų ax.gif Klasės aukėtoja taip pat neleidžia gerti energetinių gėrimų per ekskursijas, išvykas, bet vis tiek kiti geria, juk neprikontroliuosi visų taip.
Atsakyti
Energetiniuose gėrimuose yra labai didelis kiekis kofeino, kas labai nerekomenduojama vaikam ir paaugliam. Taip pat jų galima perdozuot, nuo ko gali atsirast sveikatos sutrikimų.
Atsakyti
Mes taip pat negeriam, dažniausiai Tiche gamybos visus gėrimus, skaniausi ir sveikiausi, ypač kai pats žinai kaip iš tirktųjų jis gaminamas smile.gif
Atsakyti
Geriu. Aišku nepadauginu, bet kai reikia išsilaikyt ilgai nemiegojus (būna tokių situacijų biggrin.gif) tai tada geriu.
Atsakyti
alus sveikiau negu tie energetiniai ir visi kiti limonadai dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 05 liepos 2010 - 14:52
QUOTE(sena niekšė @ 2010 07 05, 16:51)
alus sveikiau negu tie energetiniai ir visi kiti limonadai dry.gif




Nu vaikui tai gal nelabai alaus duosi gert. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 07 05, 16:15)
Nu vaikui tai gal nelabai alaus duosi gert.  biggrin.gif

paaugliai alų geria ir be tėvų davimo biggrin.gif
Atsakyti