Įkraunama...
Įkraunama...

PALANGOS,,GINTARAS,,

Pratęskime pokalbius apie šią vaikų sanatoriją 4u.gif
Atsakyti
As rytoj,ten isvykstu,orai kaip prognozuoja matau superiniai thumbup.gif Gryzusi pasidalinsiu ispudziais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 07 03, 18:57)
As  rytoj,ten  isvykstu,orai  kaip  prognozuoja  matau  superiniai thumbup.gif Gryzusi  pasidalinsiu ispudziais ax.gif

o mes tiktai nuo rugsėjo antrosios pusės mirksiukas.gif ,bet vistiek labai noriu bigsmile.gif Palinkėsiu jums gerai pailsėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 07 03, 19:00)
o mes tiktai nuo rugsėjo antrosios pusės mirksiukas.gif ,bet vistiek labai noriu bigsmile.gif Palinkėsiu jums gerai pailsėti 4u.gif

Aciu
Atsakyti
sveiki, mes kątik grįžom iš "Gintaro" 4u.gif įspūdžiai kuo geriausi, visų pirma pradėsiu nuo to kad tikrai sunkiai gavom vietą būtent šitam laikui, kai tik atvykom birželio vidury buvo tikrai daug vaikų, bet dabar pasakyčiau kad prie procedūrų koridoriai pustuščiai...kažkodėl manau, kad tas vietų nebuvimas šiek tiek fiktyvus, spėju kad priima žmones iš gatvės, o su kelialapiais žmonėms vietų ir "nebėr"... siūlyčiau nagliau, atkakliau siekti savo, bent jau man išvažiuojant susidarė vaizdas kad sanatorija pustuštė.
jei atvirai tikėjomės papulti į kažkokią posovietine sistema dvelkiančią vietą. iš tiesų viskas ten tvarkoje, aptarnaujantis personalas tikrai malonus, beveik visur buvom sutikti su šypsena, maloniai, išklausyti. žmogiškumo daug, į mus visur įsiklausė, atsižvelgė kad vaikas nedidelis, gavom procedūras mums patogiu laiku, nusiskundimų niekur niekuo neturėjau. važiavom su BA diagnoze, patekom pas gyd. Eglę Grigaliūnienę (jei nesuklydau pavardės), kadangi važiavom su dideliu paūmėjimu pradžioje procedūras skyrė atsargiai, vėliau pagausino. gavom dviejų rūšių sportą (mankštą ir treniruoklius), masažus, inhaliacijas, Halo kamerą, aromaterapiją, bioptroną, kvarcą, pėdų masažines voneles. atrodo viskas biggrin.gif ėmiau renovuotą kambarį, nesigailėjau to nė minutę, nes kai pamačiau draugų kambarį nerenovuotame 4 korpuse doh.gif na, tie 180 lt tikrai nenuėjo balon. daugiau nei pusę laiko buvau pasilikusi ir antrą vaiką, pirkausi jam procedūras. abu vaikai labai sustiprėjo, nebeliko taip mus varginusių kosulių, sanatorija manau buvo labai labai mums naudinga. jei tik bus galimybė, važiuosim būtinai ir kitais metais.
kas važiuosite į renovuotus kambarius, rekomenduoju būtinai vežtis kokią vonelę ar bent mažutį pripučiamą baseiniuką, kad būtų kur maudyti vaiką. pas mus buvo dušas, bet (gal kad 4 aukštas) vandens spaudimas ten buvo nesvietiškai nenormalus. vanduo pliūpteldavo tai verdantis, tai ledinis, matomai priklausomai nuo to, kas kaip tuo momentu naudojosi tuo metu kitame aukšte. tai net pačiai išsimaudyti buvo iššūkis, jau nekalbant su kokiomis ašaromis nuplikiau ar nupyliau lediniu vandeniu vaikus. atrodo nureguliuoji, palieki ramybėje, o kitą akimirką jau paduoda verdantį ar ledinį. va su dušu tai tikrai buvo problematiška. bet tai vienintelis mūsų nusiskundimas dėl renovuoto kambario. nerenovuotuose kambariuose, bent jau kiek mačiaui 4 korpuse, ne dušai o vonios, tai manau tos problemos nėra. dar mano mažoji sugebėjo iškristi iš lovos naktį, na ten tokios kušetės, jos naujos, tvarkingos, bet mano mažė nepratusi miegoti be borto. tai aš paskui apsukau tą kušetę taip, kad bortelis būtų ne prie sienos, o priešingai, apsaugotų kad vaikas neiškristų. ir viskas buvo liuks. kambaryje yra parašyta kad baldų stumdyti negalima, na bet už šitą nusižengimą mums niekas nieko nesakė. toje pačioje lovoje kai reikėjo suguldydavau abu vaikus (iš priešingų galų dėdavo galveles), tilpom. apskritai visur sutiko mus tolerantiškai, niekas dėl nieko nesibarė ar nepriekaištavo, nei dėl įjungto arbatinio, nei dėl antro vaiko, nei dėl tėčio, kuris porą naktų nakvojo. buvau maloniai nustebinta personalo darbu. procedūrose taip pat dirba labai mielos moterėlės, ypač daug gavau iš masažistės (jei neklystu Valentinos), labai didelę patirtį su tokiais ligoniukais turinti moteris, man labai daug papasakojo. inhaliacijose, druskose taip pat labai mielos moterėlės dirba, gaila buvo atsisveikinti.
labai pravertė patarimas vežtis maistui indelių, labai džiaugiausi kad jų įsimečiau. ir magnetukai suėjo thumbup.gif na jei kas turit klausimų, rašykit į až, kol pas mus visi įspūdžiai švieži smile.gif iš esmės mes labai džiaugiamės kad važiavom, vaikui poveikis buvo stebėtinas, tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 05 liepos 2010 - 18:17
QUOTE(Rucelie @ 2010 07 05, 19:16)
sveiki, mes kątik grįžom iš "Gintaro"  4u.gif įspūdžiai kuo geriausi, visų pirma pradėsiu nuo to kad tikrai sunkiai gavom vietą būtent šitam laikui, kai tik atvykom birželio vidury buvo tikrai daug vaikų, bet dabar pasakyčiau kad prie procedūrų koridoriai pustuščiai...kažkodėl manau, kad tas vietų nebuvimas šiek tiek fiktyvus, spėju kad priima žmones iš gatvės, o su kelialapiais žmonėms vietų ir "nebėr"... siūlyčiau nagliau, atkakliau siekti savo, bent jau man išvažiuojant susidarė vaizdas kad sanatorija pustuštė.
jei atvirai tikėjomės papulti į kažkokią posovietine sistema dvelkiančią vietą. iš tiesų viskas ten tvarkoje, aptarnaujantis personalas tikrai malonus, beveik visur buvom sutikti su šypsena, maloniai, išklausyti. žmogiškumo daug, į mus visur įsiklausė, atsižvelgė kad vaikas nedidelis, gavom procedūras mums patogiu laiku, nusiskundimų niekur niekuo neturėjau. važiavom su BA diagnoze, patekom pas gyd. Eglę Grigaliūnienę (jei nesuklydau pavardės), kadangi važiavom su dideliu paūmėjimu pradžioje procedūras skyrė atsargiai, vėliau pagausino. gavom dviejų rūšių sportą (mankštą ir treniruoklius), masažus, inhaliacijas, Halo kamerą, aromaterapiją, bioptroną, kvarcą, pėdų masažines voneles. atrodo viskas  biggrin.gif ėmiau renovuotą kambarį, nesigailėjau to nė minutę, nes kai pamačiau draugų kambarį nerenovuotame 4 korpuse  doh.gif na, tie 180 lt tikrai nenuėjo balon. daugiau nei pusę laiko buvau pasilikusi ir antrą vaiką, pirkausi jam procedūras. abu vaikai labai sustiprėjo, nebeliko taip mus varginusių kosulių, sanatorija manau buvo labai labai mums naudinga. jei tik bus galimybė, važiuosim būtinai ir kitais metais.
kas važiuosite į renovuotus kambarius, rekomenduoju būtinai vežtis kokią vonelę ar bent mažutį pripučiamą baseiniuką, kad būtų kur maudyti vaiką. pas mus buvo dušas, bet (gal kad 4 aukštas) vandens spaudimas ten buvo nesvietiškai nenormalus. vanduo pliūpteldavo tai verdantis, tai ledinis, matomai priklausomai nuo to, kas kaip tuo momentu naudojosi tuo metu kitame aukšte. tai net pačiai išsimaudyti buvo iššūkis, jau nekalbant su kokiomis ašaromis nuplikiau ar nupyliau lediniu vandeniu vaikus. atrodo nureguliuoji, palieki ramybėje, o kitą akimirką jau paduoda verdantį ar ledinį. va su dušu tai tikrai buvo problematiška. bet tai vienintelis mūsų nusiskundimas dėl renovuoto kambario. nerenovuotuose kambariuose, bent jau kiek mačiaui 4 korpuse, ne dušai o vonios, tai manau tos problemos nėra. dar mano mažoji sugebėjo iškristi iš lovos naktį, na ten tokios kušetės, jos naujos, tvarkingos, bet mano mažė nepratusi miegoti be borto. tai aš paskui apsukau tą kušetę taip, kad bortelis būtų ne prie sienos, o priešingai, apsaugotų kad vaikas neiškristų. ir viskas buvo liuks. kambaryje yra parašyta kad baldų stumdyti negalima, na bet už šitą nusižengimą mums niekas nieko nesakė. toje pačioje lovoje kai reikėjo suguldydavau abu vaikus (iš priešingų galų dėdavo galveles), tilpom. apskritai visur sutiko mus tolerantiškai, niekas dėl nieko nesibarė ar nepriekaištavo, nei dėl įjungto arbatinio, nei dėl antro vaiko, nei dėl tėčio, kuris porą naktų nakvojo. buvau maloniai nustebinta personalo darbu. procedūrose taip pat dirba labai mielos moterėlės, ypač daug gavau iš masažistės (jei neklystu Valentinos), labai didelę patirtį su tokiais ligoniukais turinti moteris, man labai daug papasakojo. inhaliacijose, druskose taip pat labai mielos moterėlės dirba, gaila buvo atsisveikinti.
labai pravertė patarimas vežtis maistui indelių, labai džiaugiausi kad jų įsimečiau. ir magnetukai suėjo  thumbup.gif na jei kas turit klausimų, rašykit į až, kol pas mus visi įspūdžiai švieži  smile.gif iš esmės mes labai džiaugiamės kad važiavom, vaikui poveikis buvo stebėtinas, tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato.


O jus buvote is anksto uzsirezervave ar taip vaziavot?
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2010 07 05, 19:32)
O jus buvote is anksto uzsirezervave ar taip vaziavot?

rezervavom, nors ir labai per vargus. galiu pasakyti tiek: tikrai verta pasistengti 4u.gif mums dar ir orai nerealūs pasitaikė, na tikrai tikrai labai džiaugiamės thumbup.gif mano mažė nebekosti bigsmile.gif TFU TFU TFU doh.gif
Atsakyti
sakykit,o tenai yra koks žaidimų kambarys,na jei vienam vaikui procedūros,o kur kitą palikti?
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 07 05, 21:00)
sakykit,o tenai yra koks žaidimų kambarys,na jei vienam vaikui procedūros,o kur kitą palikti?

kai kur galima kartu vestis, arba savo kambary palikti. yra poilsio kambariai, bet ten realiai tik tv kiek mačiau. o bendruose sambrūzdžiuose aš nerizikuočiau vaikų leisti. vistik virusų pilna. maniškis arba eidavo kartu, kur susitardavau kad įleistų, arba palaukdavo už durų.
Atsakyti
Siandiena gryzome is sanatorijos buvau su dviem vaikais. Vaziujame jau ketvirta karta jei kyla kokiu klausimu rasykit viska papasakosiu.
Atsakyti
o kiek finansų reikia turėti su savimi,važiuojant į sanatoriją? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes ir as galvoju ten vezti savo dukryte 3metuku,bet va mes gyvenam UK.ar galima ten privaciai kazin?prisiskaiciau,kad labai jau sovietinio tipo viskas.kaip istikruju?
Atsakyti