Įkraunama...
Įkraunama...

Karuselės virš lovytės

Kadangi dovanu pirksiu karusele virs lovytes, tai noreciau suzinoti kokios yra geriausios, kokybiskiausios?
mes turejome paprasta, su plastmasiniais zaisliukais ir muzika. Zinau, kad yra visokiu grojanciu, su svieselemis, graziais zaisliukais.

Pasidalinkite prasau kokia visgi karusele geriausia?
Atsakyti
na yra ir lempu visokiausiu ne tik karuseliu wub.gif musu karusele buvo grojanti su minkstais zaisliukais spalvotais na man ji patiko tokia vaikiska svelniu spalvu wub.gif dar turim lempa grojancia ir ant lubu meskiukai matesi,na ji issijungdavo nuo vaiko balso man ji labai patiko wub.gif wub.gif ir dar yra juk visokiu graziu grojanciu meskiukukabinamu ant lovytes manau rasi ka issirinkti thumbup.gif
Atsakyti
Aš pirkau lenkų gamybos, bet labai graži - aplink morkytę sukasi įvairių spalvų zuikučiai, muzikytė įsijungia vaikui pradėjus verkti, dega švieselė. Mokėjau 35 Lt. smile.gif
Atsakyti
Soni, tai 35Lt visai nebrangu sakyciau thumbup.gif

As internete ziurejau, tai yra tokios su atskiru pulteliu mamytei ax.gif Idomu butu isgirsti nuomone apie jas, gal kas tokia turejote g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2006 01 09, 14:35)
Soni, tai 35Lt visai nebrangu sakyciau thumbup.gif

As internete ziurejau, tai yra tokios su atskiru pulteliu mamytei ax.gif  Idomu butu isgirsti nuomone apie jas, gal kas tokia turejote g.gif


Cia tikriausiai Fisher price su pulteliu. Labai nebloga karusele thumbup.gif Tik elementus reikedavo kas savaite keisti doh.gif .
Atsakyti
Šiaip labai geros ir kokybiškos yra Fisher price karuselės thumbup.gif
user posted image
Tik man šita su švelnių spalvų meškiukais ir projektuojamomis žvaigždutėmis nelabai patiko, nes yra ganėtinai didelė ir per ją sunku vaikiuką iš lovytės iškelti ir įkelti.. Be to, pas mane lubos medinės ir nelygios, tai tų žvaigždučių praktiškai nesimatydavo doh.gif

Tai tada aš įsigijau va tokią, bet irgi Fisher Price:
user posted imageuser posted image

Joje nėra švieselių bet man asmeniškai gražesni žaisliukai ir fainesnės melodijos thumbup.gif . Nors aišku čia jau skonio reikalas.....


Bet pastabėlė būtų tokia, kad šitos su elementais karuselės turi minusų, nes visų pirma dažnai batarkes reikia keisti, o antra besisukantis motoriukas kažkaip ūžia ir melodija nelabai švari gaunasi, toks ūžesys jaučiasi doh.gif .
Prisukamose karuselėse melodijos grasžesnės, švaresnės, kokybiškesnės, bet ten jau ir reikia tik pagrojus bėgt prisukinėt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 09 sausio 2006 - 16:26
Su pulteliais daug karuseliu buna ir fisher price , ir chicco , ir tiny love ir dar bent pora firnmu gamina . Paziurek kurias galima palikt kaip migduka veliasniam dazniausiai galima bet ne visada .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 01 09, 20:36)
Na cia neteisi ne visos elektrines uzia smile.gif Fisherio pigesnes taip o berangesnes dejau jau ne . Chicco isvis niekada neuzdavo .



Galbūt smile.gif . Aš turėjau tik Fisher-price, tai man jos abi ūžė, tik viena labiau, kita mažiau....
Aišku, kita kartą kai reikės, tai žinosiu, kad būna ir neūžiančių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2006 01 09, 16:23)
Šiaip labai geros ir kokybiškos yra Fisher price karuselės thumbup.gif
user posted image


Mes turim labai panasia i sita, bet nebenaudojam, nes dukryte jau didele.. g.gif na maniskei tos sviesytes nepatikdavo, ji netgi ju bijodavo unsure.gif o siaip jo sutinku, kad ji didoka ir siek tiek uzia, nors yra pakankamai nepigi ax.gif
Atsakyti
Mes turim Tiny Love su pulteliu. thumbup.gif karusele
user posted image
Atsakyti
Mes trim Fisher price su pulteliu. Uzimas girdisi, nereikia slepti, bet man o svarbiausiai mazei ji patinka thumbup.gif thumbup.gif O pultelis tada gerai, kai lovoj guli neerikia keltis prisukineti mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur yra pirkti, žaislų parduotuvėje? Kokios kainos karusėlių su pulteliu ? g.gif
Atsakyti