Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai ir nesivystantys nėštumai

user posted image



Nauja užuovėja likimo draugėms. Toliau dalijamės netektim, patirtim ir patarimais. Taip pat, labai norėtume sulaukti pasisakymų su sėkmės istorijom - jos mums reikalingos kaip oras ir vanduo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aghedo: 07 liepos 2010 - 12:36
Ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
aciu uz nauja tema 4u.gif

norejau paklausti, ar jums irgi taip yra: po abieju nesivystanciu netumu/persileidimu as pradejau labai jausti ovuliacija - likus kelioms dienoms pries ir per O jauciu pilvo maudima. Anksciau, t.y. iki tu persileidimu nieko panasaus nejausdavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 07 08, 11:10)
aciu uz nauja tema 4u.gif

norejau paklausti, ar jums irgi taip yra: po abieju nesivystanciu netumu/persileidimu as pradejau labai jausti ovuliacija - likus kelioms dienoms pries ir per O jauciu pilvo maudima. Anksciau, t.y. iki tu persileidimu nieko panasaus nejausdavau g.gif

man lygiai tas pats... tik vienas persileidimas buvo, bet dabar jauciu O, skausmai kaip per mmm doh.gif bet, kita verus, zinau kada jinai vyksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2010 07 08, 13:04)
man lygiai tas pats... tik vienas persileidimas buvo, bet dabar jauciu O, skausmai kaip per mmm  doh.gif bet, kita verus, zinau kada jinai vyksta  biggrin.gif

a, nu tai gerai - ne viena tokia esu biggrin.gif nes kazkaip man keista buvo, kad pradejau labai jausti, kada arteja O ir kada vyksta smile.gif aisku, tai gerai jausti, bent jau zinai, kada reikia vyriski savo tempt i lova hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 07 08, 12:12)
a, nu tai gerai - ne viena tokia esu biggrin.gif nes kazkaip man keista buvo, kad pradejau labai jausti, kada arteja O ir kada vyksta smile.gif aisku, tai gerai jausti, bent jau zinai, kada reikia vyriski savo tempt i lova hihihi.gif

aha hihihi.gif
Kazkur skaiciau, kad daug kam po abrazijos pradeda jaustis ovuliacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 07 08, 10:10)
aciu uz nauja tema 4u.gif

norejau paklausti, ar jums irgi taip yra: po abieju nesivystanciu netumu/persileidimu as pradejau labai jausti ovuliacija - likus kelioms dienoms pries ir per O jauciu pilvo maudima. Anksciau, t.y. iki tu persileidimu nieko panasaus nejausdavau g.gif

Zinok, tarsi butum perskaiciusi mano mintis... Man buvo dar tik vienas persileidimas ir vienos MMM po jo, bet kaip tik dabar pajutau, kad viskas yra kitaip. Maudzia pilva per ciklo viduri, anksciau to nebuvo...
Papildyta:
QUOTE(Arvile' @ 2010 07 08, 11:39)
aha  hihihi.gif
Kazkur skaiciau, kad daug kam po abrazijos pradeda jaustis ovuliacija  4u.gif

O as jau galvojau kad gal ten koks auglys pas mane skauda blush2.gif Pradejau svarstyti gal reikia daktarui pasirodyti - butu isjuoke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 07 08, 12:10)
aciu uz nauja tema 4u.gif

norejau paklausti, ar jums irgi taip yra: po abieju nesivystanciu netumu/persileidimu as pradejau labai jausti ovuliacija - likus kelioms dienoms pries ir per O jauciu pilvo maudima. Anksciau, t.y. iki tu persileidimu nieko panasaus nejausdavau g.gif


Kadangi esu po dvieju nesivystanciu, tai isties O jauciu kaip niekad anksciau. As pagaliau sulaukiau savo mmm (labai dziaugiuos). Svarbiausia, kaip laikrodukas - lygiai po 28 d. smile.gif
Atsakyti
labutes 4u.gif

aciu uz naujus namucius, tikiuos situose turesim graziu istoriju su laimingom pabaigom nestuke.gif

man pries pora dienu prasidejo pirmos mm po 3 nesivystancio....kaip laikrodukas, tik laaaabai gausios....

vel esu pilna svajoniu, laaaabai noriu nestuke.gif ....nuo rytdienos pradesiu gydytis rytu medicinos vaistukais, girdejau , kad jie daro stebuklus blush2.gif tik, kad ne pigus tas malonumas, na bet ko del svajones nestuke.gif nepadarysi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgyte666: 09 liepos 2010 - 11:21
QUOTE(jurgyte666 @ 2010 07 09, 10:13)

vel esu pilna svajoniu, laaaabai noriu  nestuke.gif ....nuo rytdienos pradesiu gydytis rytu medicinos vaistukais, girdejau , kad jie daro stebuklus blush2.gif tik, kad ne pigus tas malonumas, na bet ko del svajones  nestuke.gif  nepadarysi  wub.gif

Linkiu, kad vaistukai padetu! thumbup.gif
Atsakyti
As siandien grizau is ligonines po nesivystancio nestumo, man pirma karta tai atsitiko ir labai isgasdino daktares zodziai, kad nesivystantis nestumas linkes kartotis... verysad.gif As jau turiu viena vaikeli, nestumas buvo normalus, todel kai isgirdau, kad antras nesekmingas, man buvo sokas, net negalvojau kad tai gali atsitikti.. Svajoju apie antra vaika, bet sirdis dabar pilna skausmo ir baimes.. Gal kas gali parasyti ar tikrai taip yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(noraxxx @ 2010 07 09, 21:52)
As siandien grizau is ligonines po nesivystancio nestumo, man pirma karta tai atsitiko ir labai isgasdino daktares zodziai, kad nesivystantis nestumas linkes kartotis... verysad.gif  As jau turiu viena vaikeli, nestumas buvo normalus, todel kai isgirdau, kad antras nesekmingas, man buvo sokas, net negalvojau kad tai gali atsitikti.. Svajoju apie antra vaika, bet sirdis dabar pilna skausmo ir baimes.. Gal kas gali parasyti ar tikrai taip yra verysad.gif

Keista gydytoja. Mano gydytojas kaip tik sake, kad tikimybe pasikartoti yra labai maza. 70% sekanciu nestumu buna sekmingi.
As irgi turiu viena vaikiuka, bet su kitu vyru. O su siuo, deje...Bet as zinau, kad sekantis nestumas bus sekmingas...Tiesiog, zinau...

Stiprybes tau 4u.gif Kantrybes ir tikejimo...
Atsakyti