Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai

Sveikos 4u.gif

Ieškojau temos apie žgutus, bet niekaip neradau ...todel uzvedžiau šią temą ... 4u.gif

Paskutiniu metu susižavėjau šių originalių, elegantiškų ir kartu nepaprastai paprastų papuošalų kūryba, ir nieko nelaukus kibau juos daryti... wub.gif ...internete informacijos apie žgutus apstu...taciau būtų naudinga turėti atskirą temą žgutams ir čia : dalintis patarimais, idėjomis, pamokomis, pasidžiaugti savos kūrybos darbeliais, pasisemti patirties........ 4u.gif

Keletas nuorodų - pamokėlių iš interneto :
Turkiškas žgutas: http://www.youtube.c...player_embedded

Paprastas žgutas: http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related




Papildyta:
Žgutų schemos : http://www.beaddust....fik/grafik.html
Atsakyti
Senokai jau galvoju pabandyt zguta, bet vis dar nesiryztu. paziurejus i vaizdine medziaga atrodo, kad nera labai sunku. Tik man neaisku kaip skaityti schemas. Kaip susiverti karoliukus pagal schema, kad gautusi rastas.
Atsakyti
jo-vita7, drasiai gali bandyti....man pradzioj zgutai buvo aukstoji matematika... rolleyes.gif ...nezinojau nuo kurio galo pradeti....bet gerai isstudijavau vaizdine medziaga youtube.com, ir pabandziau.....stai kas isejo....
cia antrieji blyneliai.... wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:
o "pirmieji blyneliai" buvo tokie.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Grazus darbai thumbup.gif

O kaip skaityti schemas? Man nelabai aisku kaip susivert karpliukus, kad gautusi grazus rastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jo-vita7: 08 liepos 2010 - 08:29
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 08, 02:49)
jo-vita7, drasiai gali bandyti....man pradzioj zgutai buvo aukstoji matematika... rolleyes.gif ...nezinojau nuo kurio galo pradeti....bet gerai isstudijavau vaizdine medziaga youtube.com, ir pabandziau.....stai kas isejo....
cia antrieji blyneliai.... wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
o "pirmieji blyneliai" buvo tokie.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

oho kokie grožiai, reikės ir man pabandyti smile.gif))
Atsakyti
Aciu labai uz pagyrimus biggrin.gif , gera grazius zodelius skaityti, tik kai kurie mano zgutai ( ypac pirmieji ) pasibaisetinai atrodo doh.gif blush2.gif


Dar prasymas : Bukit gerutes, necituokit zinuciu su visom nuotraukom ( nuorodas istrinkit ), nes uzims labai daug vietos 4u.gif , aciu uz supratinguma mirksiukas.gif

paprastam zgutukui, keliu spalvu, karoliukus veriau taip : 5 rausvi karoliukai, 2 melyni, 1 raudonas, 5 rausvi, 2 melyni, 1 raudonas....ir taip susiveriame 2-3 metrus....tada neriama zguta pagal parodyta pavyzdi internete, youtube filmuke... wub.gif
Atsakyti
O pirmaji ratuka is keliu karoliuku darai?
Atsakyti
Pirmuosius žgutukus nėriau iš 5 karoliukų...nelabai kokie gavosi... ax.gif
antruosius - iš 6.... rolleyes.gif ...iš 6 karolikų paprasčiau buvo nerti, gražiau ir tvarkingiau karoliukai išsidėstė 4u.gif
Atsakyti
Turkiški žgutai :


Žgutas * Tarp žemės ir dangaus * , ilgis 46 cm, plotis 2 cm. Užsegimas - pagal pageidavimą

user posted image

Žgutas ant kojos * Atsistojus ant debesies * , ilgis 27 cm , plotis 1 cm, užsegimas - pagal pageidavimą

user posted image


Atsakyti
grazu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, wouw radau bendraminciu temuke ir cia 4u.gif as zgutus neriu jau metus laiko, ir jau esu pramokus, jei kils klausimu, galesiu pagelbeti ir as blush2.gif

stai keletas mano darbeliu blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nors kazkodel niekur niekam internete nesirodau savo darbu, bet gal neradau man priimtinos aplinkos 4u.gif
Atsakyti
ign@siux, labai dailiai ir kruopščiai atlikti darbai thumbup.gif norėjau paklaust, kaip tas pirmasis suvertas? neįžiūriu... labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti