Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

Neradau temos apie sias priemones, tad sukuriau ax.gif kiek suprantu jos labiau skirtos profesionaliam naudojimui, bet gal kas naudojat namuose, arba lankotes pas manikiurinikes kurios naudoja sias priemone mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
turiu ranku krema ,puikus, gerai drekina nera riebus susigeria momentaliai ,ranku oda po jo panasiai kaip sioj nuotraukoj atrodo ,kvapas malonus ,neikyrus, nusipirkau 2pakuotes wub.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 07 08, 10:24)
turiu ranku krema ,puikus, gerai drekina nera riebus susigeria momentaliai ,ranku oda po jo panasiai kaip sioj nuotraukoj atrodo ,kvapas  malonus ,neikyrus, nusipirkau 2pakuotes  wub.gif
Papildyta:
user posted image

as ir turejau sita kremuka, visai patiko, o jau kvapas wub.gif
dar turiu nagu laka tai patinka, labai teptukas patogus thumbup.gif
dar esu bandzius aliejuka
user posted image
tai visai patiko, jautesi poveikis
dar turejau priermone nagam stiprint, patiko, bet du buteliukus turejau ir abu nuo puses labai sutirstejo, nebeimasnoma naudot buvo doh.gif
tai nzn kodel taip atsitikdavo g.gif
user posted image
Atsakyti
is priemoniu tai nieko neturejau dar (bet planuojama isigiti biggrin.gif) o vat nagu lakai mano vieni megstamiausiu. greit dziuna, graziai dengiasi ir laikosi visai gerai...o jau spalvu pasirinkimas.... heart.gif
Atsakyti
As tai inikus i Sephora by OPI nagu lakus (cia Sephorai jie gamina ta linija) - nu patys patys paciausi ir spalvu gausybe wub.gif Bandzius ir tik OPI, bet man jie ne tokie geri pasirode. O gal tik spalvos kaltos, nes tikrai kartais buna, kad ta pati firma, o skirtingu spalvu lakas (tos pacios serijos) kitaip lakuoja, dziuna, laikosi ir tt.
Atsakyti
gal yra bandziusiu pvz voneles manikiurui pedikiurui, kaukes ar dar ka nors panasaus ax.gif
Atsakyti
naudoju opi nagu laka, ilgai laiko, netrupineja, dar naudojau ranku krema, tai irgi patiko smile.gif
Atsakyti
ar vilniuj galima kur nors isigyti opi nagu laku?
Atsakyti
QUOTE(BabyGirl @ 2010 12 03, 10:05)
ar vilniuj galima kur nors isigyti opi nagu laku?


www.manikiuras.eu manau cia rasi info apie tai smile.gif cia el. parduotuve smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramele87: 03 gruodžio 2010 - 09:33
Naudoju ir as. Jo uztenka ilgam nes kiekis buteliuke 15 ml. Labai grazios spalvos, plokscias sepetelis su kuriuo patogu greit nusilakuoti. Bet mazai kur ju LT uzmatau... Gal zinot kur didesnis pasirinkimas? Maciau Klaipedos Akropolio Medinese sukose tai mazai siu laku pas juos.
user posted image
Atsakyti
Vakar kaip tik gavau kelis dalykelius is OPI. Labai patiko aliejukas nagu odelems Avoplex, siandiena daug graziau atrodo mano odeles. Siaip ranku oda sausa nuo dazno plovimo ir odeles nusauseja palei nagus, tai tikrai manau veiksminga priemone. Ir stiprikli Soft & Thin minkstiems nagams, tikiuosi pagelbes si priemone man sutvirtinti nagus, nes Nail Tek priemones nepadejo. Aisku savo rezultatus turbut uztvirtinsiu tik po menesio naudojimo smile.gif
Atsakyti
http://www.google.lt...o...y9Cw&zoom=1

Aš tai tokį turiu-Town brown vadinasi,labai patinka,konsistencija ir pigmentacija,tik kaina šiek tiek kandžiojasi,tad laukiu geresnių laikų,kai galėsiu savo kolekciją papildyti smile.gif
Atsakyti