Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas nuobodžiauja

manau, kad augančiam vaikui viskas turi būti vis įdomiau, daug žingeidumo, o pasirodo, kad 5,6m. vakams jau ..darosi nuobodu, ten, kur dar neseniai jiems būdavo kaifas (pas senelius name, jo kieme, miške ir namie, kur pilna žaislų ,tiesa, jau keičiame juos stalo žaidimias, lėlių rengimais, mokymųsi ir kitokiais rimtesnias dalykais)-jau nuobodu, sako, kad neturi ką veikti, nors ir dviese yra  ohmy.gif.
Ar čia mes nespėjam pagal jas keisti visko, ar joms tūksta fantazijos (nors šiaip merginos labai kūrybiškos  :smile.gif), o gal jos pavargo nuo visko, nuo tų naujų įspūdžių, vistik daug kur savaitgaliais kartu einam, daug ką pamatom.
Gi kaip tik, kuo didesni vaikai, tuo daugiau moka, tuo daugiau fantazijos turi turėt ir daugybę pavyzdžių aplink.Vienintelis neatsibostantis dalykas joms-slampinėjimas po mūsų namų kiemą ir kitų vaikų stebėjimas arba sūpynės  >:(, ar tai normalu?Kada paprastai  vaikai ima nuobodžiaut?Nori jie ir mūsų dėmesio, bet kartais, pavyzdžiui,  pasiūlau paskaityt pasaką, o jie-nenori  :smile.gif
Atsakyti
tai ar normalu, kad vaikai laukia iš tėvų pasiūlymų , ką veikti?Kodėl patys nebesusigalvoją, ką veikti, kaip tai išgyvendinti, ką jiems pasiūlyti, ko mokyti, kur mūsų klaida?
Atsakyti
mano mazoji 4m.istisai zaidzia,jei ne su zaislais,tai pastoviai kazka isivaizduoja,sneka su savo "draugais",zodziu vaizduotes netruksta ;)Na,o didzioji 6m.taip pat megsta zaisti su lelem,skaityti,piesti,bet jau kartais atsisedus pabumba"ka cia man veikti",tada pasiulau paskaityti arba paziureti koki filmuka,visada tinka,o po to jau vel norisi zaisti wink.gif
Atsakyti
tiesa,dar daznai papasakoju ka as maza megdavau zaisti,tai joms labai idomu,pvz.su poperinem lelem,tai dabar uzejus manja,karpo is visu zurnalu leles ir rubus,patariau kaip namus pasistatyti,na zodziu,taip iseina,kad tenka uzvesti ant kelio,bet kazkaip nejucia gaunasi wink.gif
Atsakyti
As tai zinau labai gera senovini vaiko uzemimo buda. Jeigu matau, kad slankioja, zyzia, neturi ka veikt, tai staigiai atrandu ka jam veikt - susitvarkyt sen, sudeliot ten, nuvalyt ka nors, siuksles isnest...  Tai labai greit slankiojimas pasibaigia. Ir veikt susigalvoja ka, kad tik dirbt nereiktu smile.gif Zino, kad jei neturi ka veikt, tai jau mamyte pasirupins ;D ;D ;D
Atsakyti
QUOTE
As tai zinau labai gera senovini vaiko uzemimo buda. Jeigu matau, kad slankioja, zyzia, neturi ka veikt, tai staigiai atrandu ka jam veikt - susitvarkyt sen, sudeliot ten, nuvalyt ka nors, siuksles isnest...  Tai labai greit slankiojimas pasibaigia. Ir veikt susigalvoja ka, kad tik dirbt nereiktu smile.gif Zino, kad jei neturi ka veikt, tai jau mamyte pasirupins ;D ;D ;D  Labai geras užėmimo būdas ;D. Mes irgi jį taikom ;D.
Atsakyti
Mano mergina nuo pat mazens nezaidzia su lelemis. Is pradziu galvojau dar maza, paaugs zais, bet kai jau 6 metai ant nosies, o leles neidomios, tai nebezinau. Zaidzia su kaladelem (neilgai), puzles irgi nebeidomios, seniau piesdavo daug - dabar nebe. Noretu tai telika visa diena spoksoti., bet neleidziam tik keleta multiku ir viskas. Kazkur skaiciau, kai teliko vaikas daug ziuri, jis nebenori galvoti pats.
Taigi, pas mane problema ta pati - vaikas neturi kuo uzsiimti,kad jam butu idomu.  :-[ Pavydziu tevams, kieno vaikai susigalvoja visokiu zaidimu ir zaidzia.
Atsakyti
lengvute,
as galvoju kad tai nera nuovargis, tiesiog vaikai paaugo ir keiciasi ju interesai. Jus taip ir rasote- kad neatsibostantis dalykas joms dabar yra kitu vaiku stebejimas, dar supynes. Gal pamazu praeina tas laikas, kada idomiausia vaikui buvo buti seimoje, padedant suaugusiam stebeti aplinka, dabar atsiranda poreikis bendrauti su kitais vaikais (ir ne tik stebeti). man atrodo, kad ka jus galite ta darote- pasiulote joms kazka veikti, bet jei atsisako, tai jau yra paties vaiko atsakomybe- kaip jis kurs sau laisvalaiki. Gal jau gali ir pacios pasukti galva, ka cia idomiau sugalvoti veikti, kad nebebutu nuobodu.
Atsakyti