Įkraunama...
Įkraunama...

Valdoxan 25 mg

gal kas bandet Valdoxan 25mg? as pirma diena vartoju, tai toks mieguistumas jaucias... laikaus, kad neuzmigciau...smile.gif
Atsakyti
Taip as geriau:) bet kadangi vartojau dar kruva visokiu vaistu nuo nemigos sunku pasakyti ar jie kele mieguistuma:)
Atsakyti
QUOTE(Neityri @ 2010 08 10, 17:34)
Taip as geriau:) bet kadangi vartojau dar kruva visokiu vaistu nuo nemigos sunku pasakyti ar jie kele mieguistuma:)


o siaip kaip tau valdoxan? Tiko? as menesi jau geriu tai lyg ir depresija jis man sukele... nezinau, snd nuejau pas gydytoja, tai pakeite vaistus-israse Sertralini. bet snd visai nieko jauciuos, tai net nezinau ar pirktis naujus vaistus ar pasilikti prie valdoxan...
Atsakyti
QUOTE(erating @ 2010 08 10, 19:28)
o siaip kaip tau valdoxan? Tiko? as menesi jau geriu tai lyg ir depresija jis man sukele... nezinau, snd nuejau pas gydytoja, tai pakeite vaistus-israse Sertralini. bet snd visai nieko jauciuos, tai net nezinau ar pirktis naujus vaistus ar pasilikti prie valdoxan...



Na matai siaip jauciu kiekvienam skirtingai bet man visada pradedant naudoti naujus vaistus pablogeja sveikata kartais budavo isvis ziuru ir tai apie pora geru savaiciu. sunku kazka patarti nes mano pagrindinis antidepresantas ne valdoxanas buvo jis tik miegui. gal paklausyk gydytojos nors na sakau keiciant vaista bent jau man sunku buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neityri @ 2010 08 10, 20:18)
Na matai siaip jauciu kiekvienam skirtingai bet man visada pradedant naudoti naujus vaistus pablogeja sveikata kartais budavo isvis ziuru  ir tai apie pora geru savaiciu.  sunku kazka patarti nes mano pagrindinis antidepresantas ne valdoxanas buvo jis tik miegui. gal paklausyk gydytojos nors na sakau keiciant vaista bent jau man sunku buna ax.gif


rytoj eisiu pas gydytoja vel, nes sia savaite lyg ir neblogai jauciuos, tai gal nuspres palikti valdoxan, nes tas sokinejimas per vaistus man nelab patinka...geriausia butu kad leistu isvis mesti vaistus:D
o tu kuom sergi?nemiga?
Atsakyti
smile.gif vistiek kazkada leis:) as ne pas mane visa puokste depresija viena is ju. bet kazkaip paskutiniu metu stengiuos ignora mest tik nevisada gaunas:)
Atsakyti
QUOTE(Neityri @ 2010 08 13, 14:14)
smile.gif vistiek kazkada leis:) as ne pas mane visa puokste depresija viena is ju. bet kazkaip paskutiniu metu stengiuos ignora mest tik nevisada gaunas:)


pas mane irgi visa puokste:)) prasidejo nuo vegetacines distonijos o dabar isvis nebezinau nuo ko geriu vaistus:) tiesiog, kaip as pati vadinu-tai nuo darbo, nes ten beprotnamis...stresas,itampa,kruviai iddeli... tai ir vel paluzau. taip ir vel atsirado itampa, nerimas ir simtas ivairiausiu kitu pojuciu..smile.gif
jau pasidejau prasyma iseit is darbo i stalciuka, tik dar nesiryzau ji padeti valdziai ant stalo...zinau-negerai taip daryt siais laikais kai darbai nesimeto, bet sveikatos jau gaila...:/
Atsakyti
QUOTE(erating @ 2010 08 14, 12:26)
pas mane irgi visa puokste:)) prasidejo nuo vegetacines distonijos o dabar isvis nebezinau nuo ko geriu vaistus:) tiesiog, kaip as pati vadinu-tai nuo darbo, nes ten beprotnamis...stresas,itampa,kruviai iddeli... tai ir vel paluzau. taip ir vel atsirado itampa, nerimas ir simtas ivairiausiu kitu pojuciu..smile.gif
jau pasidejau prasyma iseit is darbo i stalciuka, tik dar nesiryzau ji padeti valdziai ant stalo...zinau-negerai taip daryt siais laikais kai darbai nesimeto, bet sveikatos jau gaila...:/


Negerai yra jei nesaugai sveikatos. bus tu darbu o sveikata galima taip sudrozt kad jau nepades niekas. tokie darbai atveda tiesiai i ligonine sad.gif as suprantu simtu procentu 4u.gif svarbu turetum palaikyma is salies smile.gif
Atsakyti
nu zinai tas palaikymas - kai kiti to nepatyre tai ir nelabai supranta ir sako "tai visiem sunku ir tt", zinau kad kiekvienam savaip, bet ir zinau kaip yra kai gerai jauciuos..smile.gif na bet vistiek gal neprapulciau... kanors sugalvociau manau...o labiausiai noreciau rasti darba namuose, va tada tai gerai butu:)
Atsakyti
QUOTE(erating @ 2010 08 14, 18:17)
nu zinai tas palaikymas - kai kiti to nepatyre tai ir nelabai supranta ir sako "tai visiem sunku ir tt", zinau kad kiekvienam savaip, bet ir zinau kaip yra kai gerai jauciuos..smile.gif na bet vistiek gal neprapulciau... kanors sugalvociau manau...o labiausiai noreciau rasti darba namuose, va tada tai gerai butu:)


as palaikymo netrejau niekad...na ti is vienos drauges,nes daugumai tai atrodo tinginiu liga.o i tu nepatyrusiu patarimus jau seniai nebekreipiu demesio zinau kaip man yra ir zinau kaip jie to nesupranta:) as irgi ieskaus darbo namuose;)
Atsakyti
QUOTE(Neityri @ 2010 08 14, 20:49)
as palaikymo netrejau niekad...na ti is vienos drauges,nes daugumai tai atrodo tinginiu liga.o i tu nepatyrusiu patarimus jau seniai nebekreipiu demesio zinau kaip man yra ir zinau kaip jie to nesupranta:) as irgi ieskaus darbo namuose;)


nu joa, vienai vakar draugei pasakiau kad mest darba yra minciu, tai islkart puole atkalbinet. na bet as jau zinojau ka ji sakys, tai taip ir buvo..smile.gif zdz nieks nieko nesupranta unsure.gif
Atsakyti

Kaip tau vaistai gal jau dingo mieguistumas? ar visgi pakeitei? g.gif
Atsakyti