Įkraunama...
Įkraunama...

Zoologijos sodai

Ypac domina iejimo kaina ir kada pradeda dirbti Kauno zoologijos sodas.Aciu.Tiesa, ar fotografuoti laisvai, ar reik leidimo?
Atsakyti
Cia yra siek tiek info: http://www.viskastur...e=L100_00095271 Bet geriausia turbut butu pasiskambinti ir susizinoti visa info tiesiai is ju
Atsakyti
QUOTE (afyte @ 2004 05 19, 15:43)
Cia yra siek tiek info: http://www.viskastur...e=L100_00095271 Bet geriausia turbut butu pasiskambinti ir susizinoti visa info tiesiai is ju

aciu afyte!!!!!!!! thumbup.gif tu mane isgelbejai, bent jau mano reputacija wink.gif
Atsakyti
Koks ir kur zoologijos sodas jums paliko didžiausią įspūdį?
Vilniuje yra tik Jaunųjų gamtininkų stotis, atrodo, kur vaikams galima parodyt šiokių tokių gyvūnėlių sad.gif
Kauno zoologijos sodas mums labai patiko, buvom su Supermamietėm thumbup.gif
Atsakyti
ir Klaipeda turi savo zoologijos soda clap_1.gif toki mini. jis yra privatus. labai fainas thumbup.gif o ir gyvunu daug clap_1.gif
Atsakyti
Buvom Kauno zoologijos sode, labai patiko.Yra ne tik gyvunu, bet ir kur vaikams pasikarstyti,ponis ratu pavezioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 06 15, 11:24)
ir Klaipeda turi savo zoologijos soda clap_1.gif toki mini. jis yra privatus. labai fainas thumbup.gif o ir gyvunu daug clap_1.gif

Gal galėtumei adresą parašyti ir nuorodą kurioje vietoje. Gal ir kainas žinai. Galvojame su vaikais į "Jūrų muziejų" atvažiuoti, tai prie to pačio, kaip sakant. rolleyes.gif
Atsakyti
Jei busit Rygoj, butinai nueikit i zoo soda. Va ten tai zoo sodas, pas mus deja, gal vaikams ir yra kur pabegioti, bet jau gyvuliukai laikomi tragiskom salygom sad.gif O Rygoj padarytas pagal europinius standartus. Laba labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
man tai neisdildoma ispudi paliko olandijos zoo sodas thumbup.gif tik kaina 15 euru g.gif bet jau dydis ir grozis... visa diena vaiksciot galima ir vistiek neviska apeit galima...

ir dar palangoj pas juoza pauksciu graziu yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (mažulka @ 2004 06 16, 09:56)
Gal galėtumei adresą parašyti ir nuorodą kurioje vietoje. Gal ir kainas žinai. Galvojame su vaikais į "Jūrų muziejų" atvažiuoti, tai prie to pačio, kaip sakant. rolleyes.gif

tai va. kaina suaugusiam 5 lt vaikui turbut per puse (net nezinau, nes dar be vaiku). o jis yra salia autostrados isvaziuojant is Klaipedos per Jaku zieda. dabar yra pastatyta ir nuoroda taip kad turetumet pamatyti. beje jis yra desineje autostrados puseje, kaip tik toj kuria ir isvaziuojat. salia to keliuko (i kuri reikia pasukti) yra kaip ir medelynas (parduoda medelius, gyvatvores sodui). tikrai nepravaziuosit.
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 06 17, 14:09)
tai va. kaina suaugusiam 5 lt vaikui turbut per puse (net nezinau, nes dar be vaiku). o jis yra salia autostrados isvaziuojant is Klaipedos per Jaku zieda. dabar yra pastatyta ir nuoroda taip kad turetumet pamatyti. beje jis yra desineje autostrados puseje, kaip tik toj kuria ir isvaziuojat. salia to keliuko (i kuri reikia pasukti) yra kaip ir medelynas (parduoda medelius, gyvatvores sodui). tikrai nepravaziuosit.

Ačiū Krika wub.gif , jei orai pasitaisys, bandysime iki jūros nusigauti, o jau tada, kaip sakant, laikykis pajūri. biggrin.gif
Atsakyti
man labai patiko berlyno zoologijos sodas. uztrukau ten ilgai... beje, keista buvo, kad zverys buvo beveik "neapnarvinti", o liutu narvas buvo tikrai nedidukas. vokietukai liutams i nasrus vos nesulinde laksto, karstosi visur... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

fainas yra prie zoosodo akvariumas. jeigu tektu rinktis tik viena is dvieju, rinkciausi akvariuma.

akvadromas, esantis rytu berlyne, yra visiskai naujas. turi buti ispudingas... bet man senasis akvariumas patiko kur kas labiau.

surasti berlyno zoosoda yra nesudetinga: tereikia arba metro, arba autobusu, arba S-Bahn'u nusigauti iki stoteles Zoologischer Garten, na o pati stotele yra rajone, kuris vadinasi Zoo. ar gali buti sudetingiau? 2.gif g.gif
Atsakyti