Įkraunama...
Įkraunama...

sveika mityba

Laba diena,
Norėjau paklausti, ką reikėtų valgyti ir kokių maisto produktų reikėtų atsisakyti, norint gyventi sveikai ir turėti normalų kūno svorį?
Ačiū.
Atsakyti
sveikas maistas tai kuo daugiau darzoviu ir kuo maziau riebalu. as ir noriu kuo sveikiau gyventi ir valgyti bet nelabai sekasi, nes nemegstu gaminti valgyti.
Atsakyti
neužvesiu naujos temos, o paklausiu čia

Gerb. Dietologe
kiek 24 metų merginai patartina valgyti varškės?

aš mėgstu įvairius gaminius su varške: virtinukai, apkepas, varškėčiai, blyneliai su varškė, varšklės sūreliai, varškės sūris

man kartais atrodo, kad per daug ir per dažnai valgau varškės

vidutiniškai suvalgau kas 2 dieną kelis produktus su varške (iš minėtų)
pvz. šiandien ryte valgiau kelis gabaliukus varškės sūrio, pietums varškėčiai, vėliau sūrelis su arbata (kitus patiekalus irgi valgiau), vakare su varške nieko nevalgysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 01 11, 13:06)
neužvesiu naujos temos, o paklausiu čia

Gerb. Dietologe
kiek 24 metų merginai patartina valgyti varškės?

aš mėgstu įvairius gaminius su varške: virtinukai, apkepas, varškėčiai, blyneliai su varškė, varšklės sūreliai, varškės sūris

man kartais atrodo, kad per daug ir per dažnai valgau varškės

vidutiniškai suvalgau kas 2 dieną kelis produktus su varške (iš minėtų)
pvz. šiandien ryte valgiau kelis gabaliukus varškės sūrio, pietums varškėčiai, vėliau sūrelis su arbata (kitus patiekalus irgi valgiau), vakare su varške nieko nevalgysiu unsure.gif



vakar vakare valgiau blynus su varške blush2.gif
ir šiandien pusryčiams doh.gif
Atsakyti
Varškė yra labai vertingas maisto produktas. Iškyla kitokie klausimai: ar neturite problemų dėl kūno masės, kiek varškės suvalgote, kokio riebumo jūsų valgomi produktai. Taip pat, nepamirškite apie "paslėptas" kcal varškės sūryje, saldžiuose sūreliuose, blyneliuose ir apkepuose.
Jei problemų dėl kūno masės neturite, valgykite savo mėgiamą varškę į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti