Įkraunama...
Įkraunama...

maitinimo kėdutė

Apklausa: Kokia kedute patogiausia maitinimui? (366 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
;D Kadangi daug perkanciuju kedutes dabar ,idedu populiariausias

Cia peg perego ,nuimamas stalas ,reguliuojamas aukstis ,tris nugareles pozicijos susilanksto ,du stalai smile.gif Super smile.gif

user posted image

Cia CHICCO analogiska ,spalvos fantastiskos smile.gif

user posted image
Atsakyti
visur tos plastmasinės kėdutės brangesnės, bet man atrodo, kad medinės - ir graziau atrodo, o ir vėliau galima stala atskirai nuimti...
Ką apie tai mano mamkos, jau užauginusios vaikus ant tokių kėducių?  :)
Atsakyti
QUOTE
visur tos plastmasinės kėdutės brangesnės, bet man atrodo, kad medinės - ir graziau atrodo, o ir vėliau galima stala atskirai nuimti...
Ką apie tai mano mamkos, jau užauginusios vaikus ant tokių kėducių?  smile.gif

Jurga tu visiskai teisi. Sesuo buvo atidavusi plastmasine kedute mums bet ji kazkokia nestabili labai. Taigi pirkom medine ta kur nusiima virsus ir pasidaro staliukas ir kedute.
Tikrai labai patenkinti . Mano mergina sekmingai tris metus joje atsedejo ir dabar dar sedi  o dar ir antrajam vaikeliui uzteks.
Atsakyti
Kai rinkomes kedute, galvojome apie visus gyvenimo variantus. Ir issirinkome gera plastmasine. Nes: ji pukiai susilanksto kelionei ir telpa tvarkingai i masina; yra saugos dirzai, kad vaikas nesugalvotu islipti; labai didelis stalas, kuris nusiima plovimui ir vaikui netrukdo; stabilus nerealiai, nes tos medinukes daznai kliba aukstai pastatytos sad.gif ; Patogiai prisistumia prie stalo; auksta atkalte, patogi sedejimui; naudojama kaip kede pakankamai ilgai, nes tai vaiko kede prie didziojo stalo wink.gif ;spalvinga ir zaisminga. Esame patenkinti smile.gif
Atsakyti
Mes irgi turim plastmasine jau daugiau nei metai. Ir labai patenkinti. Joje sedet vaikui daug patogiau, nei medinej. Ir susilanksto (kai vietos pas mazai, tai tokios ir ieskojom), ir aukstis reguliuojasi, ir pacio atloso padetis (kai vaikas maziukas, tai jam labai patogu paciam gert), ir nuo staliuko nieks nenuriedes, nes krastai paaukstinti. Vnzo man ji turi daugiau privalumu nei medines (pas vienus draugus po 1,5 metu naudojimo ta medine kedute taip issklaipe  :o )
Atsakyti
Apsisprendziau, kad pirksime plasmasine.

Kadangi patys daznai valgome ne virtuveje, o svetaineje, tai noreciau, kad ir kedute butu su ratukais.

Bebi Confort Omega man labiausiai patinka, bet ji turi tik ratukus priekyje.

Drauge turinti Prima Pappa nepataria jos pirkti. Sako pastebi dabar daug trukumu, palyginus su pazistama, kuri turi Chicco Mamma. Prima Papa ir sunkiau susilanksta, ir ratukai blogao juda ir sunkiau valosi.

Sako, kad Chicco tik vienas trukumas, kad vaikui tas padekliukas per aukstai, paciam nelabai patogu valgyti (bet uztat trumpesnis kelias nuo lekstes iki burnytes  ;D).  

Tik problema tame, kad apvaziavus visas parduotuves Chicco Mama neradau.  >:(

Tikiuosi gal atvez kartu su autokedutemis.

Nors Chicco spalva (pas drauge balta su melynais langeliais) man labai nepatinka.
O Prima Pappa labai faina, ir Omega taip pat, bet cia jau ne spalvose esme.
Atsakyti
Mes turim dvi kėdutes ir medinę ir plastmasinę. Mano manymu plastmasinė žymiai pranašesnė (ratukai, aukščio reguliavimas, stalas didelis nuimamas) ir kaip maitinimo kėdutę naudosiu būtent ją. O medinė bus tik kaip kėdutė ir staliukas vėlesniam laikui vaikui pasižaist.
Atsakyti
Mano kavalierius namie valgo plasmasineje keduteje, o stai kai diena pasilieka pas mociute sedi tvarkingai ant "taburetes". Kai isgirdau buvau sokiruota, nes nenuoramai tik 1,5m ir namie net didelej stabilioj kedutej negaliu nusisukus palikt, o cia... ohmy.gif Bet kai pati pamaciau savo akimis kaip jis sedi ramiai ir valgo nusiraminau. O plasmasine kedute mano manymu tikrai geriau uz medine-bent jau vietos storuliukui daugiau ir kelioneje labai patogu-susilanksto ir laisvai bagazineje telpa. Nezinau kaip ten Chicco ar Bebe confort staliukas nusiima, bet man uztenka keliu sekundziu, o nauja kedute su keistu pavadinimu "Mamas papas" mums mama turguje "second hend" uz 15 lituku nupirko. Pasirodo kaime tokiu dalykeliu galima isigyti...
Atsakyti
Mes turim CHICCO kedute. Ir esu laaaaabai patenkinta. Kur nori vaziuoji, kur reikia ten pamaitini. Nuo 5 men. sodinti galima, yra pusiau gulimos padetys (isviso 3 padeciu). O stalas isvis lengvai nusiima, viena ranka. Ir isskleist kedute irgi viena ranka galima. Ir spalvinimas labai fainas, tamsiai melyna, bet su linksmais ryskiais suniukais ir anciukais. Ir tai, kad staliukas dabar kolkas per aukstai irgi nebeda. As po uzpakaliu vaikui padejau kietoka pagalvele. Uztat kai paaugs bus aukstis kaip tik ir nesikuprins sededamas. Nepamenu iki kokio svorio jose galima sedeti, bet drauges 3 metu vaikas gali sedeti drasiai - nieks net nebraksteli.
Na zodziu, labai labai labai geras dalykas  :D
Atsakyti
Dabar jau ir mes su kedute [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif[/img]

Valanda stovejome parduotuveje, lanksteme tas kedutes, sodinome pakaitomis tai i viena tai i kita vaika. Ir is dvieju variantu nusprendeme pirkti CHICCO MAMMA. Kitas variantas buvo Prima Pappa. Svarsteme ilgai, nes kiekvienoje keduteje buvo savo pliusai ir minusai.

Kas gerai Prima Pappa:

- Du padekliukai. Todel galima viena nuimti, jei labai susitepliuojo, palikti vaika zaisti, o paciai nueiti nuplauti padekliuka.

Chicco antro staliuko neturi, bet as pagalvojau, kad man tai nera esminis bruozas. Uztat taip lengvai nusiima ir uzsideda.

- Tarpas tarp padekliuko ir kedutes. Patogu tuo, kad kai vaikas mokinsis valgyti pats, sauksto turinys nukris ant staliuko, o ne i ta tarpa.
Bet tas pats tarpas po kokiu 1-1,5 bus per ankstas vaikui.

Chicco tarpas yra didesnis, tai yra vienas is trukumu. Ir chicco padekliukas yra aukstesnis.

Kas nepatiko:
-Sunkiai susilanksto (palyginus ir su Chicco Mama ir siaip).
Tam kad sulenkti, reikia nuleisti staliuka i zemiausia padeti, paspausti koja raudona mygtuka apacioje ir lenkti. Po to paspauti padekliuko mygtuka nr.1, po to mygtuka nr.2 (eiliskumas labai svarbu), ir pakelti padekliuka.

Chicco susilanksto paspaudus tik viena mygtuka. Labai patogu.

toliau - prima pappa blogai nugarele reguliuosi. Tam, kad pakelti kedute aukstyn reikia laikyti mygtukus ir traukti. Chicco reikia tiesiog spausti kedute be jokiu mygtuku ir viskas graziai vaziuoja.

Pats kedutes pavirsius yra nelygus, todel uzkritus kokiai kosei, reikes ja is ten krapstyti. O Chicco kedutes tos medziageles pavirsius lygesnis, lengviau valyti.

Dar nepatiko, kad Prima Pappa turi imontuota ta saugumo pertvara. Vaikas negales pats i kedute ilipti, o ir sodinti nepatogu, nuolat ziurek, kad nepasodinti ant tos pertvaros. Berniukui dar nieko, bet mergaite sodinti baisu. [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/girlie.gif[/img]
Kai vaikas paaugs jam bus anksta sedeti del tos pertvaros, ypac jei storesnis, ir jei dar pamepersas..

Chicco keduteje ta pertvara imontuota ne i kedute, o i padekliuka ir kai vaikas auga, pasitraukia kartu su padekliuku.

Nors bendrai Prima Pappa dizainas elegantiskesnis, Chicco atrodo griozdiskai. Vat ir turejau visa valanda kanciu, nes vyras paliko pasirinkima grynai man.
Bet pasirinkau, jau du kartus maitinau vaika joje ir kol kas jokiu skundu neturiu.
Ir kol vyras nuejo nupirkti alaus ( reikia gi nauja pirkini aplaistyti [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/dance.gif[/img]), rasau siuos savo pastebejimus.

[img]http://www.detskydum.cz/zidle/chicco/03mamma_space.jpg[/img]

Kedute turime lygiai tokia pat kaip cia. [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/happy.gif[/img]
Atsakyti
Nupirkom ir mes savo 8 menesiu vyrui pipirui  [smiley=baby.gif] maitinimo kedute  [smiley=eda.gif]. Labai ilgai rinkomes ir dvejojome, katra pirkti - medine, ar plastmasine. Mums labiau patiko medines DREWEX firmos. Daugiau nei dvigubai pigesnes, grazesnes ir veliau bus panaudotos ne tik valgymui. Ju vienintelis, bet labai svarbus trukumas- nera saugos dirzu. Mus pardaveja dar bande itikinti, kad vaikui be sansu is ten iskristi, pokol mes neisodinome savo maziaus ir neparodeme kaip tai paprasta.  ;D ;D . Vien del sitos priezasties jau buvome apsistoje ties Prima Pappa kedutes. Bet lietuvis nebutu lietuvis, jei nesugalvotu iseities is padeties  [smiley=899.gif]
Nupirkome mes dar spec. sleikas vaikui, kurios pritaikytos ji vedzioti. Vadinasi man jos tiesiog labai nekulturingai
"Pavadelis vaikui" ir kuo puikiausiai jas pritaikeme vietoj saugos dirzu. Dabar vaikas apsaugotas, gali sedeti ir be to staliuko priekyje  ;). Parduotuveje viska isbandeme, o pardavejas labai apsidziauge ir sake, kad dabar visiems ta rekomenduos.
Dar galiu pasakyti, kad didziausias keduciu pasirinkimas Vilniuje -Mazylio pasaulyje.
Atsakyti
Na gal nutrauksiu Jusu ginca. Mes irgi esam jau issirinke (tik dar nenusipirke) plastmasine kedute - Bebe Confort Omega. Brangi baisiai, bet lyginant su kitom kedutem panasios klases (Prima Pappa, Chicco), turi du esminius pliusus: turi ratukus tik priekyje (tai smarkiai stabilizuoja kedute, nes drauge turi ant keturiu ratu - tai ne tik ji nuveza kur reikia, bet ir sunelis pats sugeba pavazinet smile.gif ), ir dar tos baisiosios apsaugos tarp koju nera (Chicco tai bent ta apsauga daro ant staliuko, kuris vaikui augant reguliuojasi, o su Prima Pappa kaip? Ir dar jei berniukas, ir su papmpersu?).
Atsakyti