Įkraunama...
Įkraunama...

TARO IV - tęsiame toliau

Draugaukime su TARO dar artimiau...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Deep pink @ 2010 07 10, 17:50)
Na,as tu apverstu reiksmiu neskaicius buvau,tai tada jo... unsure.gif Na,bet ziuresim kaip cia bus,nes db dar entuziazmas tryksta ax.gif Vis tiek aciu uz pastebejimus! mirksiukas.gif


biggrin.gif Palauk, gal Vitra ar Chiromantė pailsėjusios pakomentuos, ką jos tau pasakyti norėjo. Gal čia tik aš špygą įžvelgiu biggrin.gif
Atsakyti
CHIROMANTE,

Man i 1 klausima, kaip susiklostytu gyvenimas, jei isvyktumem i JAV, buvo atsakyta taip:

1. Praeitis - XVI Bokstas - apversta korta
2. Dabartis - XV Velnias - teisinga pozicija
3. Ateitis - I Magas - apversta korta

Interpretuociau taip:
Praeitis gal rodo, kad buvo detos kazkokios iliuzijos, kurios sugriuvo (ko gero tai siemet neislosta zalia korta), bet nereikia nusiminti, nes gal tai i gera. Nukritus, belieka tik keltis... Reikia nenuleisti ranku ir gal pasiseks rasti nauja kelia (i tai rodo Marsas).
Dabartis gal rodo, kad netrukus bus sugrizta vel prie emociju, noru (neuzilgo vel zalios kortos losimas). Vel mus gundys nelabasis losti lotuliukas.gif Musu teise rinktis ar vel losti ar nebe, nes grandines nera labai smarkiai supanciojusios moteri ir vyra, galima is ju issilaisvinti.
Ateitis gal rodo, kad gal ir pasieksim tikslo, bet gali buti apgavysciu, sukciavimu. Nelabai suprantu. Ko gero nieko gero musu JAV nelaukia schmoll.gif



2 klausimas buvo kaip susklostytu gyvenimas, jei liktumem Lietuvoje.

1. Praeitis - 0 Kvailys - teisinga pozicija
2. Dabartis - XVI Bokstas - apversta korta
3. Ateitis - XII Pakaruoklis - apversta korta

Interpretuociau taip:
Praeityje buvom jauni, nepatyre, naivus, nesirupinom materialiais dalykais, buvo naujo gyvenimo pradzia. Gal padarem kokiu netinkamu sprendimu, neivertine rizikos.
Dabartyje del to griuna iliuzijos, bet yra vilties, kad viskas issispres ir bus gerai.
O ateityje panasu, kad irgi nieko, gero. Issiskyrimas, isdavyste, busim pasimete.

Ko gero reikia kazkur kitur ieskoti vietos po saule, bet ne JAV ir ne LTU. Pabandysiu dar veliau apie Kanada ir Australija paklausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 10 liepos 2010 - 19:20
Dar is smalsumo paklausiau, kokie sansai man ismokti suprasti Taro ateityje.
Atsakymas buvo II Zyne.
Tai kaip suprantu yra vilties, bet turiu tapti verta to ir pasiekti aukstesni lygi. Naturali atranka. Ar gerai suprantu?

Kazkaip daug paskutiniu metu sutapimu... Neseniai uzsisakiau obsidiano akmenuku, dabar pasidomejau reiksme, tai velgi, susijusi su magija ir pan.

Pradedu manyti, kad tikrai neatsitiktinai ir ne siaip sau viskas vyksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 10 liepos 2010 - 20:13
Gusha, na tu ir nuosirdus zmogutis...... Man labai keista, kodel nerasai pvz. savo klausimu i az, kad ir tai paciai Chiromantei...Visa savo gyvenima cia visiem rodai atverstom kortom...Ir priminimus ne i az rasai, o cia forume viesai...Pirma karta toki dalyka matau.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2010 07 10, 20:42)
Gusha, na tu ir nuosirdus zmogutis...... Man labai keista, kodel nerasai pvz. savo klausimu i az, kad ir tai paciai Chiromantei...Visa savo gyvenima cia visiem rodai atverstom kortom...Ir priminimus ne i az rasai, o cia forume viesai...Pirma karta toki dalyka matau.... bigsmile.gif

Ramunele, bet forume Gusha yra tik Gusha ir niekas daugiau - tai koki gyvenima jinai rodo ir kam jis rupi? biggrin.gif Kas liecia mano az - tai as niekam nieko neesu isipareigojusi - noriu rasau, - nenoriu nerasau ir visiskai nesuku sau galvos,- ka kas apie mane pagalvos bigsmile.gif Man jau nemazai metu, turiu 20-mete praktika, sugebu daryti tai, ko LT mazai kas sugeba....Na ir kas? Tai mano asmeniniai reikalai.....SM pradejau dalyvauti tik po daug metu grizusi i LT, ir norejau paziureti, kokia cia situacija....Matau, kad ziauriai prasta...Na ir ka? Kas man prie sirdies, su tuo bendrauju, kas nepatinka - nebendrauju...Turiu daug pasiulymu is lietuviskuju "okultistu", bet nenoriu nuo nieko niekaip priklausyti....Taigi - jokiu az - sudomins - parasysiu, nesudomins....sory....
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2010 07 10, 21:42)
Gusha, na tu ir nuosirdus zmogutis...... Man labai keista, kodel nerasai pvz. savo klausimu i az, kad ir tai paciai Chiromantei...Visa savo gyvenima cia visiem rodai atverstom kortom...Ir priminimus ne i az rasai, o cia forume viesai...Pirma karta toki dalyka matau.... bigsmile.gif



Kad neturiu ka slepti... Kita vertus, cia manes niekas nepazista, o kas pazista ir taip viska zino mirksiukas.gif
Atsakyti
Gusha, pakankamai teisinga kryptim eini, tik trecia pozicija ne tokia jau beviltiska. XII arkanas tau sako, kad dabar tiesiog yra krize. Jus per daug ilgai kabinotes uz kazko - kas dabar yra jusu didzioji problema. Dabar jums butina atsisakyti nuo iprastu minciu ir emociju - tai pasenes modelis ir jus juo sekate tiesiog automatu. Sis arkanas tau sako, kad reiketu kardinaliai pakeisti poziuri i pasauli ir jo reiskinius(tai kas siuo metu liecia konkreciai tave). Galbut atrodys nerealu, bet visgi teks perkainoti vertybiu sistema. Dabar yra tokia situacija, kada tu tiek pasinerusi i savo problemas, kad tuoj turetum suvokti (manau, kad procesas jau prasidejo), kad yra kazkas zymiai vertingesnio ir reiksmingesnio tavo gyvenime....Turetu ateiti praregejimas - sprendimas visai kitkame, nei tu iki siol manei....Sio arkano stichija - vanduo - tai begalinis atsidavimas sau....Ir dar...- vanduo nurimsta tik paciame dugne....Kaip patarimas (vienas is daugelio) butu dervisu sokis - t.y sukimasis apie savo asi...Isivesk Googlej ir paziurek....Pabandyk pakartoti kazka panasaus - gausi atsakyma, kurio tau dabar reikia...
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 07 10, 22:08)
Kad neturiu ka slepti... Kita vertus, cia manes niekas nepazista, o kas pazista ir taip viska zino  mirksiukas.gif

O aš manau, kad tai ir savotiškas mokymasis. Gusha interpretuoja kaip supranta, aš pažiūriu, gal man kitaip atrodo, o galutinį variantą paaiškina tas, kas gerai išmano.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 10, 22:40)
Gusha, pakankamai teisinga kryptim eini, tik trecia pozicija ne tokia jau beviltiska. XII arkanas tau sako, kad dabar tiesiog yra krize. Jus per daug ilgai kabinotes uz kazko - kas dabar yra jusu didzioji problema. Dabar jums butina atsisakyti nuo iprastu minciu ir emociju - tai pasenes modelis ir jus juo sekate tiesiog automatu. Sis arkanas tau sako, kad reiketu kardinaliai pakeisti poziuri i pasauli ir jo reiskinius(tai kas siuo metu liecia konkreciai tave). Galbut atrodys nerealu, bet visgi teks perkainoti vertybiu sistema. Dabar yra tokia situacija, kada tu tiek pasinerusi i savo problemas, kad tuoj turetum suvokti (manau, kad procesas jau prasidejo), kad yra kazkas zymiai vertingesnio ir reiksmingesnio tavo gyvenime....Turetu ateiti praregejimas - sprendimas visai kitkame, nei tu iki siol manei....Sio arkano stichija - vanduo - tai begalinis atsidavimas sau....Ir dar...- vanduo nurimsta tik paciame dugne....Kaip patarimas (vienas is daugelio) butu dervisu sokis - t.y sukimasis apie savo asi...Isivesk Googlej ir paziurek....Pabandyk pakartoti  kazka panasaus - gausi atsakyma, kurio tau dabar reikia...



Labai dekoju, Chiromante. Su jumis labai idomu bendrauti mirksiukas.gif Jusu ziniu bagazas nerealus blink.gif
Tik nelabai supratau, praregejimas ateis jei liksiu LTU ar bet kokiu atveju? Ir butent kame einu pakankamai teisinga kryptimi?

Aciukas dar karteli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 10 liepos 2010 - 21:53
QUOTE(Lorette @ 2010 07 10, 21:42)
O aš manau, kad tai ir savotiškas mokymasis. Gusha interpretuoja kaip supranta, aš pažiūriu, gal man kitaip atrodo, o galutinį variantą paaiškina tas, kas gerai išmano.

Tame ir esme, kad geriausias variantas yra pacio klausianciojo... Tik turi atsispirti pagundai interpretuoti taip, kaip tau noretusi...Juk jus visos matot, kad Taro (priklausomai nuo kalades ir santykio su ja) pasako arba tiesiai sviesiai, arba truputi pavynioja i vata, arba pasako labai filosofiskai (skaityk tarp eiluciu).....Todel labai sunku skaityti svetimas deliones....
Papildyta:
QUOTE(Gusha @ 2010 07 10, 21:49)
Labai dekoju, Chiromante. Su jumis labai idomu bendrauti  mirksiukas.gif  Jusu  ziniu bagazas nerealus  blink.gif
Tik nelabai supratau, praregejimas ateis jei liksiu LTU ar bet kokiu atveju? Ir butent kame einu pakankamai teisinga kryptimi?

Aciukas dar karteli  4u.gif

Imk savo kortas ir kalbek su jom, kaip su gyvu zmogum...Uzdavinek visokius klausimus, kokius tik nori _ pas tave yra rysys su jom - jos tau viska pasakys...
Papildyta:
QUOTE(Gusha @ 2010 07 10, 21:49)
Tik nelabai supratau, praregejimas ateis jei liksiu LTU ar bet kokiu atveju? Ir butent kame einu pakankamai teisinga kryptimi?

Tavo iskritusios kortos isskirtinai rimtos, todel esu tikra, kad tau bandoma pasakyti, jog tavo kelione ar nekelione yra ne troks jau reiksmingas sprendimas, palyginus su tavo vidine transformacija, kuri jau prasidejo...Pagal kortas, matau, kad tau tai karminis momentas...Jei idomu, bandyk aiskintis toliau ir nesuk sau galvos, kad kazko nemoki - viska suprasi - pamatysi....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 10, 23:01)
Tame ir esme, kad geriausias variantas yra pacio klausianciojo... Tik turi atsispirti pagundai interpretuoti taip, kaip tau noretusi...Juk jus visos matot, kad Taro (priklausomai nuo kalades ir santykio su ja)  pasako arba tiesiai sviesiai, arba truputi pavynioja i vata, arba pasako labai filosofiskai (skaityk tarp eiluciu).....Todel labai sunku skaityti svetimas deliones....
Papildyta:

Imk savo kortas ir kalbek su jom, kaip su gyvu zmogum...Uzdavinek visokius klausimus, kokius tik nori _ pas tave yra rysys su jom - jos tau viska pasakys...
Papildyta:

Tavo iskritusios kortos isskirtinai rimtos, todel esu tikra, kad tau bandoma pasakyti, jog tavo kelione ar nekelione yra ne troks jau reiksmingas sprendimas, palyginus su tavo vidine transformacija, kuri jau prasidejo...Pagal kortas, matau, kad tau tai karminis momentas...Jei idomu, bandyk aiskintis toliau ir nesuk sau galvos, kad kazko nemoki - viska suprasi - pamatysi....


Nu labai idomu, tikiuosi daeis, kuria linkme toliau aiskintis. Kaip suprantu reikia dometis karma ax.gif
Atsakyti