Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocherio, 9 tema

sveikos merginos,

Uzbaigiau senaja tema, nesitikiu kad kas pamatys mano zinute, tai uzbaigusi idedu tapati prasyma ir cia smile.gif

bukite geros padekite, sis megstukas manau jau cia nekartas matytas, ji mezge Dontstop , tikiuos nesupyks megztuko savininke kad pasiskolinau jos nuotraukele 4u.gif

user posted image

merginos paaiskinkite ar sio megztuko rankoves megztos atskirai? nes kaip beziureciau neiziuriu siuliu ax.gif , ar reglanu, ar paprastai ar kartu, apvaliai megzta be siuliu g.gif ar taip imanoma????

labai dekui uz info 4u.gif
Papildyta:
dar vienas klausimelis, kas galite prasau padekite,pradeta megzti nuo apacios ar nuo virsaus blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 10 lapkričio 2010 - 20:58
Pagal mane, tai megzta kartu apvaliai be jokių siūlų g.gif

O ar nuo viršaus, ar nuo apačios - tai čia jau manau kaip jums patogiau , didelio skirtumo neturėtų būti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 10 liepos 2010 - 21:42
Man atrodo buvo sio megztuko aprasymas idetas..
gaila,bet as jo neissisaugojau..
Atsakyti
va toki aprasymaradau, bet nelabai aisku unsure.gif

Virbalai reikalingi 3 ir 5,5 storio (pagrindiniam raštui ir volanams), 3,5 stulpeliųraštui ir 2 nr surinkti akis.

Raštai:
stulpeliai 2*2
lygusis raštas
volanai mezgasi taip:
1 - 6 eilės, virbalai 3 nr, lygusis raštas
7 eilė,virbalai 5,5, 1 akį mezgi, 1 pridedi ir taip visą eilę
8 eilė, virbalai 5,35,visos blogosios
9 - 16 eilės,virbalai 5,5, 8 eilės lygiojo rašto
17 eilė, virbalai 3 nr, sumegzti po 2 akis visas
18 eilė, virbalai 3 nr, visos blogosios
19 - 22, virbalai 3 nr, 4 eilės lygiojo
rašto

Toliau neverčiu, nes vis tiek reikės pagal save apskaičiuoti, kiek akių apmesti, kokio pločio, ilgio ir tt bus megztukas

Ar viskas aišku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 10 liepos 2010 - 22:40
smile.gif Lady Agne, šitas megztukas mezgamas nuo apačios, kiekviena detalė atskirai, kol prieinama iki tos vietos, kada jau reikia kaitalioti virbalų storį mirksiukas.gif t.y. tada surenki visų datelių akis ir pirmyn toliau į viršų mirksiukas.gif
Atsakyti
o kiek maždaug reiktu siūlų tokiam megztukui kaip pirmoje žinutėje?Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 11, 05:55)
smile.gif  Lady Agne, šitas megztukas mezgamas nuo apačios, kiekviena detalė atskirai, kol prieinama iki tos vietos, kada jau reikia kaitalioti virbalų storį  mirksiukas.gif t.y. tada surenki visų datelių akis ir pirmyn toliau į viršų  mirksiukas.gif


oi aciu 4u.gif , neisivaizduoji kiek padejai aciuks.gif o rankoves megztos reglanu ar tiesiai blush2.gif ? niekaip neiziuriu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Čia mano megztukas, kur pirmam poste ax.gif Smagu, kad patiko 4u.gif Man užteko 1,5 matkelio siūlų, metražas 550m/100 g. Dydis 40 (L).

Rankovės buvo megztos atskirai, na viskas, kaip Kivukė parašė 4u.gif Viršutinė dalis virbalais su valu, megztas nuo apačios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 12 liepos 2010 - 15:16
dekui Dontstop, as taip ir supratau kad cia ne siaip paprastai megzta, tai megztuko virsus megztas kartu su peciais rolleyes.gif as turiu virbala su valu, bet nemoku juo naudotis, reiskia reiks ismokt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 12 liepos 2010 - 16:32
QUOTE(dontstop @ 2010 07 12, 16:15)
Sveikos, merginos  4u.gif

na viskas, kaip Kivukė parašė  4u.gif



lotuliukas.gif Kiviukė "užchamiačino" į atsargų dėžutę viską apie šį megztuką, kai tik tu jį čia parodei, o dabar rasti negali doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 12 liepos 2010 - 18:57
o ka manot,kaip atrodytu sis megztukas prailgintu variantu,numegzti, kad uzpakali dengtu g.gif ? dar koki dirza priderinti ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 12 liepos 2010 - 20:30
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 12, 21:27)
o ka manot,kaip atrodytu sis megztukas prailgintu variantu,numegzti, kad uzpakali dengtu g.gif ?  dar koki dirza priderinti ??

Gal visai ir neblogai smile.gif Aš pati savojo nenešioju, labai jau storina blush2.gif Tad noriu perspėti, kad jis labiau tinka lieknom mamytėm ax.gif
Atsakyti