Įkraunama...
Įkraunama...

Pedantiškumas namuose

Sveikos. Turiu tokią ypatybę, nuolat tvarkyti, blizginti namus. Nuo to jau pavargo ir ne tik kai kurie aplinkiniai, bet ir aš pati. Aišku kitiems mano pažįstamiems, tai atrodo privalumas.
Vis bandau save perauklėti, įtikinti save, kad nieko blogo, kad kokį vakarą pavakarieniavus nenuplausiu indų, ar ant grindų matysis dulkės ar trupiniai ir t.t. Bet nei įitikinti, nei perauklėti savęs nesiseka.
Kaip jums sekasi tvarkytis su savo pedantiškumu? O gal jūs tai laikote privalumu ir nepavargstate nuo to? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 10 liepos 2010 - 22:48
na trupiniu tai tikrai nepalieku, bet ir kiekviena diena namu nekuopiu schmoll.gif
aptrankinejama, kas reikia... kambariai plaunami karta ar du i savaite ir manau to pakanka.... dulkes ar Wc valomas dazniau..
siaip tikrai nenoreciau gyvent su pedantu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif kiek teko matyt... aisku gerai kad tvarkinga ir pan... bet pedantiskumas jau per daug unsure.gif
Atsakyti
Aš toli gražu ne pedantė biggrin.gif Tai pedantui būtų labai sunku su manimi 4u.gif Nors kartais norėčiau būti tvarkingesnė blush2.gif
Atsakyti
as irgi noreciau but tvarkingesne, bet pedantas.... ax.gif , nu cia ne mano naturai doh.gif
Atsakyti
O man norėtus ir vakarais indų nesusiplauti ir tų grindų neblizginti, bet neišeina, kažkas tarsi priverčia mane nuolat tvarkytis. Vyras vis sako ko tą laminatą trini skyles pratrinsi.
Atsakyti
Negaleciau gyvent su pedantu.Turejau kazkada vaikina pedanta,vos abu neisglusom doh.gif .Man pvz vakare nusirengus sumesti drabuzius bile kaip norma,jam tai buvo didziausia tragedija.Bambedavo kaip koks pensininkas.Aciu Dievui,mano vyro poziuris i tvarka-toks kaip mano
Atsakyti
pas mane namuose nera taip, kad viskas blizgetu. Aisku kiek imanoma yra tvarkinga, nes auginu pusantru metu mazyli. Tai neisivaizduoju idealiai tvarkingu savo namu smile.gif man atrodo, reikia keisti poziuri i tuos dalykus. Pirmiau irgi plaudavau indus, nors ir ziauriai budavau pavargusi. O dabar jau nebe. jei tingiu ir neverciu saves. yra ir svarbesniu dalyku negu per savaite pora kartu neisplautu indu vakarais mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa sakant as irgi save bandau peraukleti,kad kasdiennevalyti grindu, nepplauti indu vostik atsiradus nesvariai lekstei, nu bet neiseina man jei reikia galiu ir kelis kart dienoj grindis valyti, valytis dulkes ir t.t MB irgi sako gal jau pailsek tu doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif As esu pedante ir man tai tikrai ne trukumas, MB wub.gif taip pat pedantas thumbup.gif , tai kazkaip mudu labai del sio klausimo draugiskai ir vienbalsiskai sutariam, tvarka ir namie, ir automobilyje, ir garaze, bei darbo vietoje mirksiukas.gif .
Atsakyti
Maniskis yra pedantas,bent jau man taip atrodo.Ir pastebiu kaip mane pradeda tai erzinti..Pavyzdziui isplaunu indus,tai visada paima,paziuri,pirstu pakrapsto-patikrina ar gerai isploviau.Seniau kiekviena diena pabrezdavo kaip jam svarbu svara ir t.t.Viska daro letai,viena lekste kol nuplauna,as speju rubus balkone sukabint.Spintoj kiekviena maikute tobulai sulankstyta,kai tuo tarpu mano,nors taip pat tvarkingai sudeta,salia jo maikiu atrodo kaip balaganas,as net nemoku taip sulankstyt kaip jis sulanksto-kaip parduotuves vitrinose buna.Ir t.t. Jauciu kaip pradeda dusinti verysad.gif
Atsakyti
Nesu pedantė, bet labai mėgstu tvarką ax.gif Su mažu vaiku ta tvarka minimali, nes visur mėtosi žaislai ir pan. Bet būna dienų kai einu ir renku iš paskos kiekvieną numestą daiktą. Ir ta neplauta lėkštė užkliūna, geriau tyliai burbėdama išplausiu, negu paskui ilgai burbėsiu, kad neišploviau.
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2010 07 11, 00:44)
Sveikos. Turiu tokią ypatybę, nuolat tvarkyti, blizginti namus. Nuo to jau pavargo ir ne tik kai kurie aplinkiniai, bet ir aš pati. Aišku kitiems mano pažįstamiems, tai atrodo privalumas.
Vis bandau save perauklėti, įtikinti save, kad nieko blogo, kad kokį vakarą pavakarieniavus nenuplausiu indų, ar ant grindų matysis dulkės ar trupiniai ir t.t. Bet nei įitikinti, nei perauklėti savęs nesiseka.
Kaip jums sekasi tvarkytis su savo pedantiškumu? O gal jūs tai laikote privalumu ir nepavargstate nuo to? g.gif


Labai pazistamas jausmas. As lygiai tokia pati ir mano vyra ir net pacia mane jau vargina tas pedantiskumas. Man kasdien reikia siurbti, plauti grindis, valyti dulkes, sveisti vonia ir wc, nes vaidenasi mikrobai. Siuo metu esu vien, nes vyras isvykes, bet ir tai izvelgiu visur "bardaka", nors logiskai pagalvojus as viena budama namie tikrai jokio bardako nepadarau. Nors griztu is drabo pavargusi, bet net nevakarieniausiu tol, kol nesutvarkysiu namu, kol nebus man svaru ir grazu. Liga jau ir nezinau, kaip su ja kovot unsure.gif
Atsakyti