Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

Mano draugė užsiregistravo supermamoj, norėjo paskelbti temą, bet deje parašė, kad neturite teisių. Tada ji skaitė tema ir norėjo parašyti atsakymą. Vėl tas pats "neturite teisių". Tada jai kantrybė baigėsi ir ji paprašė manęs, kad užklausčiau kame čia reikalas? Tai ir klausiu : kame reikalas, kodėl ji neturi teisių?
Atsakyti
Tai galėjo įvykti tik dėl vienos priežasties - ji nepatvirtino registracijos forume.
Kaip tai daryti, skaitykite čia:

http://www.supermama...showtopic=26474
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 09, 19:09)
Tai galėjo įvykti tik dėl vienos priežasties - ji nepatvirtino registracijos forume.
Kaip tai daryti, skaitykite čia:

http://www.supermama...showtopic=26474

Na as tai uzsiregistruoju ir visur kitur rasineju zinutes, bet tik noriu uzduot klausima ginekologei tai is kart "stop"-jus neturite teisiu...kaip cia taip? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chikita @ 2006 05 10, 23:43)
Na as tai uzsiregistruoju ir visur kitur rasineju zinutes, bet tik noriu uzduot klausima ginekologei tai is kart "stop"-jus neturite teisiu...kaip cia taip? aciu  smile.gif

Tam skyrelyje naujų temų užvedimas laikinai sustabdytas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, gal aš čia ir nevisai į temą, bet peržiūrėjusi tokios temos neradau, todėl paklausiu čia:

KODĖL PAS MANE NERODO PARAŠYTŲ ŽINUČIŲ SKAIČIAUS?

Na, iš esmės, man tai nėra labai svarbu, bet visgi įdomu g.gif
Atsakyti
Nezinau, ar tinkamoje temoje klausiu, bet nerodo mano skelbiamu nauju temu Skelbimu skyrelyje Tevams. Anksciau to nepasitaike, tai nezinau, kur suo pakastas g.gif
Atsakyti
Mano irgi nerodo verysad.gif verysad.gif verysad.gif Vos ne pusvalandi dejau nuotraukas, o temos kaip ner, tai ner g.gif Anksciau sito tikrai nebuvo blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 07 19, 11:53)
Nezinau, ar tinkamoje temoje klausiu, bet nerodo mano skelbiamu nauju temu Skelbimu skyrelyje Tevams. Anksciau to nepasitaike, tai nezinau, kur suo pakastas g.gif



QUOTE(Susna @ 2006 07 19, 13:28)
Mano irgi nerodo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Vos ne pusvalandi dejau nuotraukas, o temos kaip ner, tai ner g.gif  Anksciau sito tikrai nebuvo blink.gif  verysad.gif


pas man tas pats blink.gif jau kokiu 10 kartu tema bandziau atydaryti doh.gif
Atsakyti
Ir man nuo ryto jau neduoda doh.gif kas gi cia pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(inventorizacija @ 2006 01 08, 23:02)
Mano draugė užsiregistravo supermamoj, norėjo paskelbti temą, bet deje parašė, kad neturite teisių. Tada ji skaitė tema ir norėjo parašyti atsakymą. Vėl tas pats "neturite teisių". Tada jai kantrybė baigėsi ir ji paprašė manęs, kad užklausčiau kame čia reikalas? Tai ir klausiu : kame reikalas, kodėl ji neturi teisių?


Nežinau kodėl, bet skelbiau naują temą, taip viską nuodugniai išdėsčiau, o temos kaip nėra, taip nėra. Jokio pranešimo negavau, kad neturiu teisiu ar panašiai. Kas čia darosi?
Atsakyti
Nezinau kas atsitiko... Parasau zinute, paspaudziu atsakyti, ir rodo, kad viskas gerai, bet mano atsakymas nepasirodo. Lyg buciau nerasiusi nieko. Anksciau taip niekada nera buve. Gal kas galetu atsakyti kas atsitiko??
Atsakyti
QUOTE(mėlinytė @ 2006 07 19, 09:18)
Sveiki, gal aš čia ir nevisai į temą, bet peržiūrėjusi tokios temos neradau, todėl paklausiu čia:

KODĖL PAS MANE NERODO PARAŠYTŲ ŽINUČIŲ SKAIČIAUS?

Na, iš esmės, man tai nėra labai svarbu, bet visgi įdomu  g.gif

Žinutės neskaičiuojamos šiuose skyreliuose:

Štai mes kokie
Skelbimų lenta (visi skyreliai)
Konkursai
Sveikinimai
Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos
Nėštukių pašnekesiai




Ar jau galit rašyt žinutes, kam buvo problemų g.gif
Atsakyti