Įkraunama...
Įkraunama...

Quinny vežimėliai

Sveikos mamytes,
reikia patarimo ax.gif

pamačiau kotrynoj nauja quinny skėtuką, na jis man toks gražus toks gražus, kad susisuko galva ir baisiai gundausi nusipirkti.

dabar mano vaikui 1 metai ir beveik 2 mėn. lauke nori begioti pati, bet vežimuko vistiek reikia.

turim chicco sportinuka (chicco transformer, toks kaip c1 tik senesnis), sveria 8 kg.
turi visiskai gilima padeti. manau, parduociau uz kokius 300 (nes dar turiu visokiu priedu).

zapp'as gulimos padeties neturi cry.gif bet uztat susideda i kelionini krepsi ir galima per peti nestis. tiesa, reiketu dar kokius 300 lt prideti...

gundausi, nes galvoju, kad tuoj vezimuko reikes tik simboliskai, kai vaikelis pavargs, kai prie juros vaziuosim ir tt. sita galesiu persimetus per peti pasiimti.
ana reikia stumti, kai vaikas bega.

zodziu, patarkit, atkalbekit ar ikalbekit...
paprastai mano vyras imasi tokios role, bet šį kart nusišalino unsure.gif



Atsakyti
Man tai nepatinka, kad nera gulimos padeties. Maniškiui 1m ir 9 men, taciau gulima padėtis mums vis dar reikalinga, jei kur isvaziuojam , o ypač prie jūros. smile.gif ar siaip kur į miškiuką. Tada nereikia atėjus vaiko miego laikui lėkt namo, kad jį pamigdyti, miega vezime. O prie jūros manau vezimas dar ir kitais metais bus reikalingas.

O kai maniškis buvo irgi panasaus amžiaus , kaip taviškis, tai vezimo nereikėjo - ėjo pats, o dabar dar ir kaip reikia, nes jei jo nepasiimam, tai reikia nesti mazių.

Ir cia tik mano nuomonė, ax.gif ax.gif ax.gif
bet jau as geriau vezimą stumciau, nei ji ant peties neščiau, kad ir koks jis lengvutis bebutų.

Atsiprasau, jei kam mano nuomonė nepatiko ax.gif ax.gif ax.gif


Atsakyti
Vieversy nekuokauk biggrin.gif turit super vezima kad ir senesni ir dabar keisit i kazkokia atsiprasau parodija biggrin.gif . Nejuokauk geriau uz tuos pinigelius kazka sau ar vaikui , nezinau net ka pasiulyt bet patogumo jis nera isskirtinio , ziema nepatogu , vasara irgi neisivaizduoju kas ten jau tokio .
Paklausyk mano patarimo nekeisk savo , juk labai geras vezimasir viema pries nosi .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 01 10, 10:51)
O tu paklausk atsakysiu ,vezimo nepasiulysiu bet atsakyt kas kaip labai mielai smile.gif
Siaip kartais toli vaziuot nereikia jau pas lenkus visa technika pigiau gerokai smile.gif

Oi kaip gerai, kaip tik ir noriu paklausti. Aš šiaip dabar gyvenu lenkijoj, bet va per kalėdas buvau grįžus į Lietuvą ir tą Quinny buzz apžiūrėjau Kotrynoj. Nu kad jos ten nelabai ką apie juos nutuokia tai jau taip, net sudėt nemoka lotuliukas.gif tasė tą vežimą į visas puses kol sudėjo doh.gif
Bet norėjau paklausti štai ko, jos sakė kad buzz modelis tai susideda ratai atskirai be sportinės dalies. Nu ta prasme kai naudoji sportinuką, tai pavyzdžiui norint jį sulankstyti reikia nuimti sportinę dalį kuri nesilanksto, o susilenkia tik ratai, o tą sportinę dalį kur nori ten kišk. Ar gali taip būti?
Ir dar, kažkada čia Lenkijoj buvau užmetus akį į jų kainas, tai kiek pamenu buvo tokia kaip ir Lietuvoj. Gal gali pasakyti gal būna koks parduotuvių tinklas kur jie pigesni? rolleyes.gif

Ir dar Renax norėčiau išgirst tavo kaip žinovės nuomonę, kas geriau Chicco ar Quinny buzz? Abu variantai, aišku, su lopšiu, sportinuku ir auto kedute. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 01 10, 20:49)
Na siaip vezimelius lygint sudetinga techniskai jie panasios kokybes o toliau matai tu nesakai modeliu smile.gif
reik zinot modeli koki su kokiu lygint :)Buzz tai aisku o chicco kuri ?

Turejau omeny chicco Ct 0.1 Complete, dar panasus Peg Perego Pack P3 Porte ir Quinny Buzz. Is situ triju noreciau issirinkti viena, ar gal zinai kokiu dar geresniu, bet is situ tai labiausiai prie sirdies Buzz. Tik va reiks kokia diena issiaiskinti parduotuvej kaip jis susilanksto, nes Kotrynoj tai nemokejo pardavejos parodyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2006 01 10, 19:54)
Turejau omeny chicco Ct 0.1 Complete, dar panasus Peg Perego Pack P3 Porte ir Quinny Buzz. Is situ triju noreciau issirinkti viena, ar gal zinai kokiu dar geresniu, bet is situ tai labiausiai prie sirdies Buzz. Tik va reiks kokia diena issiaiskinti parduotuvej kaip jis susilanksto, nes Kotrynoj tai nemokejo pardavejos parodyti. ax.gif

Jei is situ tada novatoriskiausias buzz , nezinau kaip nesugebejo nes ten gana paprasta viskas . Susideda labai kompaktiskai , bet sportine dalis gal labiau patogesne chicco ar pegperego .Nezinau cia reik sustatyt visus i viena eile ir mazdaug lygint galiama kada ekskursija padaryt i kotryna paziuret kaip ten kas lotuliukas.gif . Galima juk sudet vizualiai paziuresi , palygint lopsius , patoguma jos nesiojant . Nes man gali vienaip but gi patogu tau gali but visai kitaip . Vienam yra isvaizda prioritetas kitam patogumas smile.gif
Atsakyti
Speedy sportine dalis neatsilenkia iki pilnai gulimos padeties... Ape Buzz nezhinau gerai. Man buvo svarbu, kad galechiau migdyti jau didesny vaika, tad gulima padetis gana svarbi. Freestyle turi gulima padeti ax.gif
Tad jei tau tai ir svarbu, nepamirshk patikrinti Buzz...
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 01 11, 14:11)
Speedy sportine dalis neatsilenkia iki pilnai gulimos padeties... Ape Buzz nezhinau gerai. Man buvo svarbu, kad galechiau migdyti jau didesny vaika, tad gulima padetis gana svarbi. Freestyle turi gulima padeti ax.gif
    Tad jei tau tai ir svarbu, nepamirshk patikrinti Buzz...

Buzzas tai pilnai atsilenkia, man dar patinka tai, kad sportinę dalį gali fiksuoti ir nuo savęs ir kad į tave vaikas žiūrėtų 4u.gif
Atsakyti
As irgi galiu pasidalinti patirtimi. Turime Quinny Buzz vezimeli, tai siek tiek pasidalinsiu nuomone apie jo pliusus ir minusus. Viskas prasidejo nuo to, kad pamaciau as ta vezimuka ir isimylejau ( tiesiogine ta zodzio prasme ). Jau grazus jis man buvo wub.gif , bet abejojau, nes kaina, kaip zinote kanda doh.gif . Taciau ko gi vyras nepadarys del savo nestuke.gif , zodziu eme ir nupirko.
3 menesius panaudojus minusai: nera padoraus pirkiniu krepsio, bet is esmes uztenka tos tasytes, kai vaikutis paauga darosi sunkoka nesti ji su lopsiu ( nes man nesioti is/i 4 auksta ), bet kol kas susitvarkau, ei vaziuoji labai nelygiu pavirsiumi, priekinis ratas nesugeria duobyciu, nes jis is kietos gumos, bet vazinejant normaliais saligatviais, tai vaziuoja idealiai.
Pliusai: ispudingai atrodo, patikekit, abejingu neatsiranda, kai vaziuojame pro sali, zozdiu efektas garantuotas thumbup.gif , nesitepa labai lengvai nuvalomas, visos dalys skalbiamos, labai pravercia automatinio issiskleidimo funkcija, nereikia islankstyti, pats issiskleidzia, nera sunkus pati nusinesu vienu kartu ratus ir lopsi su vaiku, ypac gerai vazineti supermarkete, labai manevringas, viena ranka galima apsukti aplink savo asi, visur pravaziuoja, kambary neuzima daug vietos, vaikutis gan aukstai, nekvepuoja ismetamom dujom, labai efektingai atrodo su automobiline kedute.
zodziu, jei kam leidzia galimybes, labai rekomenduoju, tai tikrai stilingas ir patogus vezimelis! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
minna tai gal geriau pirkt speed x jo priekinis ratas didelis ir guminis?
Atsakyti
Taip quinny speedy sx geriau, bet jis sveria daugiau, uzima daugiau vietos ir neturi priekinio buomelio smile.gif Geriausia pirkti kelis smile.gif
Atsakyti
Gal jau turite patirties naudojant Qunny Zapp vezimeli?Mano dukrai tuoj 9men. ir noriu jau pirkti lengvesni vezimeli.Daug vazinejam,keliaujam,tai noreciau,kad vezimelis butu kuo kompatiktiskesnis.Pamaciau Quinny Zapp ir dabar apie ji svajoju wub.gif Tik truputi kelia abejoniu,kad neatsilenkia nugarele ir nera buomo rankytem isitverti...
dar butu idomu,ar imanoma is uzsienio pargabent toki vezima kiek pigiau nei KOTRYNOJ parduoda g.gif
Atsakyti