Įkraunama...
Įkraunama...

Kitokie mamadieniai

Jeigu tikėti www.netylėk.lt skelbiama informacija, tai esu "mamadienio" naudojimosi senbuvė, nes juo naudojuosi beveik šešerius metus. Tiesioginiam vadovui buvau pirma, kuri paklausė dėl teisės naudotis šia lengvata, bet nesklandumų jokių nekilo - pasitikslinau su buhalterija kaip reikia teisingai parašyti prašymą ir galėjau pradėti naudotis šia tdiena. Tik teko atlaikyti kai kurių bendradarbių pavydžius žvilgsnius
Taip pat skirtingai nuo rašančių čia mamų, mamadienius dažniausiai išnaudoju einamiems vaikų reikalams tvarkyti ir neturiu konkrečios dienos kada juo pasinaudosiu. Juk visko būna ir pas gydytoją prireikia, ir tyrimus atlikti, ir mokykloje/darželyje apsilankyti ir sužinoti kaip vaikams sekasi, o kur dar įvairiausi renginiai darželyje ir mokykloje. Mamadienius naudoju šiom reikmėm, nes laiką su vaikais galime leisti ( ir leidžiame savaitgalį smile.gif ), o į mokyklą pasiteirauti, kaip vaikui sekasi savaitgalį nenueisi. Aišku vaikams tai vistiek būna maloni staigmena, nes darželinukę tada pasilieku namuose, o mokyklinukas prie mūsų prisijungia po pamokų, o išėjimas į miestą pasibaigia kad ir blyninėjė smile.gif
O naudodamasi proga galiu pasidžiaugti - pasikeitus darbo pobūdžiui man nebereikia prašyti oficialių mamadienių. Vadovas visada ir taip isleidžia tiek pas gydytojus, tiek pas vaikus į darželį, mokyklą ir neprieštarauja, jeigu vaikams susirgus dirbu iš namų, ar prireikus kelias valandas šalia savo darbo vietos įkurdinu ir mažąjį pagalbininką. Svarbiausia, kad darbas būtų padarytas.

Artimiausias mamadienis ( tegul ir neoficialus) yra numatytas rugsėjo pirmąją - tikiuosi, kad šią ypatingą dieną ( turėsime dar vieną mokyklinuką) ir tėvelis prisijungs prie mūsų.
Atsakyti
[quote=Bekasė,2010 07 14, 12:41]
Jeigu tikėti www.netylėk.lt skelbiama informacija, tai esu "mamadienio" naudojimosi senbuvė, nes juo naudojuosi beveik šešerius metus. Tiesioginiam vadovui buvau pirma, kuri paklausė dėl teisės naudotis šia lengvata, bet nesklandumų jokių nekilo - pasitikslinau su buhalterija kaip reikia teisingai parašyti prašymą ir galėjau pradėti naudotis šia tdiena. Tik teko atlaikyti kai kurių bendradarbių pavydžius žvilgsnius

Man irgi tenka. Ir žvilgsnius, ir kalbeles smile.gif "Kaip tau gerai" -ir panašias. Tada aš būnu labai bjauri -nutaisau šypseną ir sakau -ir TU turėk keturis vaikus ir TAU priklausys mamadieniai....Man taip pat tenka aplankyti ir mokytojas(labai geras laikas prieš aštuntą ryto pasirodyti mokykloje), ir gydytojus, ir kelnes pas siuvėją nunešti palenkimui, ir nubėgti kokios pažymos išsiimti. Taip yra, toks gyvenimas. Laikas vaikams kartais tai yra laikas neišvengiamiems jų reikalams sutvarkyti...
Taip, darbdaviai keičiasi. Ir tai yra labai gerai....
Atsakyti
saunuoles thumbup.gif as manau kad visada reikia kovoti uz savo teisias thumbup.gif o kiek yra bijanciu to joms teisetai priklausancio pareikalauti
Atsakyti
Mant ai visai nepatinka, kad del to, kad istatymu pagristai priklauso, turi kovoti. Tiesiog imi ir viskas! O kas pavydi - lai paspringsta. nera taip lengva vaikus auginti. Jei turetu - nepavydetu.
Atsakyti
O as mamadieniais taip ir nepasinaudojau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijamama @ 2011 06 09, 14:28)
O as mamadieniais taip ir nepasinaudojau doh.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Aš taip pat 4u.gif
Atsakyti