Įkraunama...
Įkraunama...

embrions klinika

Sveikos, gal kas lanketes Embrions klinikoje Latvijoje? Kokia jusu patirtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikaMas: 19 liepos 2010 - 22:47
Sveiak taip launkaiusi labai patiko
Atsakyti
ir as lankiausi - paskutini ketvirta IVF ten atlikome (viena) siu metu balandi.
demesys ir atsakingumas visa stimuliacijos ir punkcijos laikotarpi buvo idealus 4u.gif plius, vaistu ir proceduru kainos mazesnes. Beto, ir bene svarbiausia, itin pasitikiu ju embriologais rolleyes.gif
cia info www.embrions.lv, o labaratorijos tyrimams www.egl.lv 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 20 liepos 2010 - 08:59
Sveiak Rosita, kada dabar planuoji, kikius tyrimus gal darai?
Atsakyti
aciu uz nuomone. Bandau siandiena skambintis ir registruotis, nes esu nusivylusi VK darbu. Kazkaip labai jie ten pavirsutiniskai viska daro, nes mes jau po 5 nesekmingo IUI ir jokiu papildomu tyrimu, aiskinimu, zodziu ...
Atsakyti
QUOTE(inero @ 2010 07 20, 10:21)
Sveiak Rosita, kada dabar planuoji, kikius tyrimus gal darai?

nieko neplanuoju dabar, nes nei noro, nei pinigu nera unsure.gif aisku, kai ateis, tai pirmu chodu pas Bykova vaziuosim, tik tada i Embrions smile.gif
o jusu kaip planai? 4u.gif
ErikaMas, rekomenduoju negaisti laiko ir iskart kreiptis i Embrions, jei tik tokia galimybe turite 4u.gif
Atsakyti
As taip pat lankiausi Embrions klinikoje, labai ir man ten patiko. Pirma karta viska isaiskino kaip vyksta pati procedura viskas . Demesio klijentui skiria tikrai ne 10 minuciu kaip pas mus. Planuoju ten daryti pirmaji savo IVF . Stimuliacija pradesiu rugpjūčio gale. O vaistai pigesni yra Latvijoje negu pas mus?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 07 20, 15:03)
O vaistai pigesni yra Latvijoje negu pas mus?

pvz, Gonal300 kainavo 320lt; Cetrotide 1vnt-30LVL=144lt ;Crinone pakuote-40,50LVL=195LTL
proceduros: Punkcija-590LVL+anestecija ir palata 51,2LVL=641,2LVL (3078LTL).
Blatocistu auginimas -50LVL=240LTL
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas siomis dienomis bande registruotis i embrions? siandiena visa diena skambinu, taciau niekas su manimi nesikalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 07 20, 19:48)
gal kas siomis dienomis bande registruotis i embrions? siandiena visa diena skambinu, taciau niekas su manimi nesikalba  blush2.gif



Liepą jie atostogauja, bent jau gyd. Treis ax.gif
Bandyk nuo rugpjūčio skambinti.

Aš taip pat ten buvau, rupjūtį ar rugsėjį darysiu ten IVF. Gyd labai patiko, tiesiog žmogiško dėmesio gavau, o čia LT esu įsukta į pinigų ėmimo konvėjerį.... doh.gif

Atsakyti
supratau, bandysiu tada nuo rugpjucio skambinti smile.gif
beje, taip pat noriu pakliuti pas gyd. Treis, nes skaiciau labai daug geru atsiliepimu.
o kaip del susikalbejimo? ar labai sunku suprasti viniems kitus?
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 07 20, 19:47)
o kaip del susikalbejimo? ar labai sunku suprasti viniems kitus?



na jis puikiai sneka rusiskai ir angliskai....tai jei viena is kalbu moki, tai susikalbesi tikrai..As kai buvau, tai as su juo angliskai, o MB - rusiskai..Nes man angliskai geriau...pasiskaiciau tuos terminus visus kaip gimda, gleivine, kiausides ir t.t....Ziuri jis echoskopa, rodo, o kai jau macius tu echoskopu nnn, tai supranti viska....O po to klausia ka daret, reikia tyrimus pasidaryt ir ziuret kokie toliau veiksmai seks....Siaip jei pirma karta, geriausia butu vaziuoti iki 14val, nes labaratorijos iki 15val dirba, tada padarytu tyrimus visus ta pacia diena, net ir spermos padarytu, jei MB butu pasiruoses...O jei nea, tai tada tik paklausineja ir sako, susitiksim kito ciklo kokia 3-5 C.D..tada ziuri kas vyksta...tada stimuliuoja arba paskiria datas IUI arba IVF...Ziurint kokios problemos....
Mes nuo nauju metu ten vazinejam, bet nuo geguzes padariau pertrauka, nes padare Laparaskopija cia LT, tai bandom naturaliai smile.gif ..Norejau ten LP darytis, bet kai pasake kiek kas kainuos..OHO doh.gif ..Cia pas mus nemokamai, o ten apie 4000lt smile.gif ...
Kalbant apie tyrimus, vaistus, IVF ir IUI visus, tai tikrai pigiau viskas negu cia smile.gif
Atsakyti