Įkraunama...
Įkraunama...

TARO V - tęsiame toliau

Dar vienas mažas žingsnelis pažinimo link...

user posted image
Atsakyti
Sena tema čia
Atsakyti
Griztant prie literaturos...Linabalt, as ne tai kad rekomenduoju, tiesiog ten yra konkreti reiksme tuo atveju, kai trauki dienos korta, o tai labai gera pagalba pradziai....Man asmeniskai pati geriausia Taro pradziamokslio knyga Terezos Michelsen "Polnoje rukavodstvo po Taro". Ten, tiesa, nera aprasytu reiksmiu, bet ten yra viskas, kas reikalinga smile.gif Vieno, ko nerekomenduociau, kaip ir Linabalt (esu tuo tikra bigsmile.gif ), tai naudotis lietuviskais puslapiais. Tiesiog - neteisinga pradzia - neteisingas rezultatas....kaip ir visas okultizmo lygis LT....(ir is kokiu galu jie traukia ta informacija g.gif )
Atsakyti
O tikrai nėra jokios lietuviškos knygos su teisinga Taro informacija ? Nes rusiškai neskaitau, belieka naudotis tik tuo kas lietuviška. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 07 20, 08:33)
O tikrai nėra jokios lietuviškos knygos su teisinga Taro informacija ? Nes rusiškai neskaitau, belieka naudotis tik tuo kas lietuviška.  verysad.gif

Sunku tvirtinti, kad tikrai nera, bet kiek man teko matyti ir girdeti profesionalu atsiliepimu, tai.....O kaip anglu kalba? ten tai tikrai pilna literaturos....
Atsakyti
LABAS RYTAS, 4u.gif dėkui už naują temą, nu ir pripliurpėm smile.gif , jo ta rusiška nuoroda- atradimas, lieka rasti priimtiniausią autorių. Sapnavau kažka malonaus, tik nepamenu. Geriu kavą, vyras kažko klausia, sakau- nedrukdyk, noriu sapną prisiminti lotuliukas.gif , kaip pažiūrėjo jis į mane blink.gif . Bet visvien pamiršau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 20, 09:38)
Sunku tvirtinti, kad tikrai nera, bet kiek man teko matyti ir girdeti profesionalu atsiliepimu, tai.....O kaip anglu kalba? ten tai tikrai pilna literaturos....

Nemoku nei anglų, su kalbomis man labai sudėtinga, negabi tam. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 07 20, 08:41)
Nemoku nei anglų, su kalbomis man labai sudėtinga, negabi tam.  verysad.gif

Nu tada nieko kito nelieka, tik lietuviskieji biggrin.gif Gal linabalt zino kokiu padoresniu - ji pas mus informacijos suradimo zinove bigsmile.gif Nes as asmeniskai nemoku nieko nei ieskoti nei surasti biggrin.gif
Atsakyti
kaip suformuluoti klausimą- ar likti LT ir čia keisti gyv. vietą ar dumti su visam į užsienį 4u.gif . Beje, į užsienį vėl kaip klausti, yra galimybė įsikurti vienoje iš trijų šalių, tai kaip rinktis g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobula: 20 liepos 2010 - 09:42
QUOTE(tobula @ 2010 07 20, 10:35)
kaip suformuluoti klausimą- ar likti LT, čia keisti gyv. vieta ar dumti su visam į užsienį 4u.gif . Beje, į užsienį vėl kaip klausti, yra galimybė įsikurti vienoje iš trijų šalių, tai  kaip rinktis g.gif .


As formulavau taip:
1. Kaip susiklostytu gyvenimas, jei isvyktumem gyventi i ...
2. Kaip susiklostytu gyvenimas, jei liktumem gyventi Ltu

ir pan.
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 20, 09:35)
kaip suformuluoti klausimą- ar likti LT, čia keisti gyv. vieta ar dumti su visam į užsienį 4u.gif . Beje, į užsienį vėl kaip klausti, yra galimybė įsikurti vienoje iš trijų šalių, tai  kaip rinktis g.gif .


Sudetingu delioniu turbut vistiek nesiimsi, tai paprastai ir formuluok - skaidyk klausimus ir deliok po kelias kortas. Viska uzsirasyk, o paskui isanalizuok....Gali pasirodyti, kad yra ne vienas lygiavertis variantas, o gali buti, kad nei vienas nera vertas demesio....Vistiek spresti tik tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 07 20, 09:41)
Nemoku nei anglų, su kalbomis man labai sudėtinga, negabi tam.  verysad.gif


As is lietuvisku perskaiciau ir naudoju Bill Anderton 'TARO. Atskleiskite ateities paslaptis su Taro'. Kadangi naudoju tos knygos reiksmes, tai palyginau jas su keliu knygu is to rusisko tinklapio, kur Gielux imete nuoroda, tai kiek ziurejau, atitiko.
Atsakyti