Įkraunama...
Įkraunama...

Baudos taškai!

Nusprendziau uzvesti tokia temele, gal jau anksciau yra buvusi apie balus, kaip sekasi ju isvengti, gal kokiu yra linksmu istoriju nutike stengiantis nuo ju issisukti? Gal, kuri mamyte zino, kaip suzinoti, ar turi balu, nes man nutiko tokia kvaila sutuacija ir noreciau suzinoti ar ju man skyre...
Atsakyti
Norejau temos antrasteje padeti toki blush2.gif bet gavosi tik uzrasas, tai nieko blogo nepagalvokit apie temos pavadinima biggrin.gif
Atsakyti
MAn atrodo, kad turetu pasakyti skirdami bauda.
Man kai po avarijos menturoj bauda skyre, tai skau, o kiek balu?
tai tie mentai net akis ispute, sako, o kiek nori? jei nori, galim irasyti.

Nezinau, ar cia linksma istorija, bet mentai juokesi, as- ne.

Atsakyti
Gal jei nepasakė, tai neskyrė?
Man buvo toks atvejis, kad išvažiuodama iš aikštelės kliudžiau kitą mašiną - na, kaip ir nepažeidžiau ten kažko daugiau smile.gif Pati mentus išsikviečiau, o ką daryt, kad to žmogelio neradau, o dureles tai jam, varguoliui, įlenkiau doh.gif Nu žodžiu, baudą gavau, o taškų ne.

Sužinojau tokiu būdu - mane pastabdė mentai, prisipisę dėl šūdo nieko smile.gif Matau, kad pakišą kišt reikės, kitaip nieko nebus. Nu pakišau, viskas gerai, tvarka, tai ta proga, galvoju, tegu padlos atidirba bent kiek - paklausiau, kas ten pas juos ant mano vardo smile.gif pasakė - nieko, jokių taškų neturi smile.gif
Atsakyti
per 6vairavimo metus neturiu ir nesu gavusi nei vieno baudos balo, bet kad ir sustabdyta buvau tai tik 3 kartus blush2.gif ir tai uz nieko, o uz tai kad per jauani atrodau blush2.gif , tai tik vairuotojo pažimėjimo paprašydavo ir tiek, o pažiūrėję i jį tai tik gero kelio palinkedavo mirksiukas.gif
Atsakyti
o as per 5 vairavimo metus esu turejusi 2 baudas blush2.gif
balo - nei vieno biggrin.gif

o del balu tai manau gali paziuret ir pagal tai, uz ka tave nubaude, nes ne uz visus prasizengimus balai yra skiriami ax.gif
Atsakyti
Taip, ne visada uz prasizengima skiriami balai smile.gif
O kai nuvarai i policija atgailauti , tai ir pasako, kad taip ir taip , esant ar nesant lengvinancioms aplinkybems jums skiriama tokia ir tokia bauda ir tiek tai baudos balu. Bauda susimoket Hanzoj per 15 paru, cekuti pasilikt sau ax.gif o jei baudos balu neskiria, tai negi sakys - jums , gerbiamoji, ispaisau nuliuka baudos balu hihihi.gif
Atsakyti
124str. 2d.
Greitis iki 20km/h 50-100Lt ir 1 balas

124str. 3d.
Greitis iki 30km/h 150-300Lt ir 4 balai

124str. 4d.
Greitis iki 50km/h 300-500Lt ir 6 balai

124str. 5d.
Greitis virš 50km/h 1000-1500Lt ir 8 balai

124’str.1d.
Nesilaikymas šviesoforo, reguliuotojo gestų, pėsčiųjų perėjos, sustojimas ir stovėjimas be gabaritinių šviesų esant blogam matomumui, be avarinės signalizacijos, avarinio sustojimo ženklo
100-200Lt ir 4 balai

124’str. 3d.
Įvažiavimas į kelią, pėsčiųjų perėją, persirikiavimas, apsisukimas geležinkelio pervažoje, kur matomumas mažesnis kaip 100m., lenkimas kelyje, turinčiame dvi ir daugiau eismo juostų, sustojimo ir stovėjimo taisyklių pažeidimas automagistralėje
100-150Lt ir 4 balai

124’str. 5d.
Spec.transporto nepraleidimas, nesustojimas, kaip to reikalauja KET
200-400Lt ir 8 balai


125str.
Geležinkelio pervažos ir pirmumo ženklo “Važiuoti nesustojus draudžiama”, kai jis pastatytas prieš geležinkelio pervažą, taisyklių nesilaikymas
300-500Lt ir 8 balai
Atsakyti
As turejau avarija, nors ja nepavadinciau avarija, menkniekis toks, neprisipazinau savo kaltes,nors is dalies buvau kalta.... apsikeitem "graziais" zodziais su pareigunais, ateme teises...atvykau ju pasiimti, tai papuoliau pas toki ryyzaa parsa, kiek esu girdejusi is vairuotoju, tai vienas is durniausiu policininku...jis nemandagiai su manim bendravo, bet ir as neieskojau zodzio kiseneje, tai finalas buvo toks, kad jis pasake is vis negausi teisiu...skyre 150lt bauda, as pasiemiau teises ir nei zodzio netarusi isejau, o jis nieko neuzsimine apie baudos taskus....avarija menka, bet zinant pas koki asila papuoliau, tai galejo tycia skirti balu man....
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 11, 22:14)
per 6vairavimo metus neturiu ir nesu gavusi nei vieno baudos balo, bet kad ir sustabdyta buvau tai tik 3 kartus blush2.gif ir tai uz nieko, o uz tai kad per jauani atrodau blush2.gif , tai tik vairuotojo pažimėjimo paprašydavo ir tiek, o pažiūrėję i jį tai tik gero kelio palinkedavo mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif saunuole, puiki vairuotoja esi, dauguma vyru turetu is ko pasimokyti...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 11, 13:17)
Gal jei nepasakė, tai neskyrė?
Man buvo toks atvejis, kad išvažiuodama iš aikštelės kliudžiau kitą mašiną - na, kaip ir nepažeidžiau ten kažko daugiau smile.gif Pati mentus išsikviečiau, o ką daryt, kad to žmogelio neradau, o dureles tai jam, varguoliui, įlenkiau doh.gif  Nu žodžiu, baudą gavau, o taškų ne.

Sužinojau tokiu būdu - mane pastabdė mentai, prisipisę dėl šūdo nieko smile.gif Matau, kad pakišą kišt reikės, kitaip nieko nebus. Nu pakišau, viskas gerai, tvarka, tai ta proga, galvoju, tegu padlos atidirba bent kiek - paklausiau, kas ten pas juos ant mano vardo smile.gif pasakė - nieko, jokių taškų neturi smile.gif



Reikejo begti is ivyko vietos blush2.gif ......juokauju.... biggrin.gif
Mano draugas tai ikale aiksteleje, apsizvalge ar niekas nemate ir pabego... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 01 12, 22:20)
Reikejo begti is ivyko vietos blush2.gif ......juokauju.... biggrin.gif
Mano draugas tai ikale aiksteleje, apsizvalge ar niekas nemate ir pabego... lotuliukas.gif

Visai nejuokinga g.gif Įsivaizduoju, kaip žmogelis radęs savo mašiną liko nemaloniai nustebintas unsure.gif
Atsakyti