Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Na,lanko mano diedas vairavimo kursus ir baisiai tredzia del artejancio ekzo.. O as paguosti varskeli negaliu-mat teises laikiau dar Keliu policijoj.Tai klausimas tiem,kurie laike Regitroj-kaip ten viskas vyksta,prie ko kabinejasi,ar sunku?
Atsakyti
Vyksta ten viskas ramiai, svarbiausia nesinervuoti. Aš išsilaikiau prieš 1 metus. Be ryšio buvo tai, kad lyg tai aikštelėje užkabinau kuoliuką- parkuodama per daug susukau vairą. Sakau lyg tai, nes nejaučiau ir nemačiau, o kai baigiau manevrą instruktorius pasakė. Ir pasiūlė po 2 val perlaikyti, nes buvo langas. Ir susimokėti už perlaikymą. Iki šiol manau, kad klaidos gal ir nebuvo, tiesiog mano klaida, kad tuo metu buvau per daug susinervavus, kad ieškočiau teisybės. Be to, jei tikrai būčiau nemokėjus važiuoti aikštelėje, man turėjo pasiūlyti pasimokyti- o ne susimokėti ir kartoti tą pačią dieną. O po tų 2 nelaimingų valandų išlaikiau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš išlaikiau vairavimo egzaminą prieš 1.5 mėn. Tai galiu pasakyti, kad labai daug kas priklauso nuo egzaminuotojo. Mano draugė, kuri išlaikė anksčiau nei aš, pasakojo, kad egzamino metu egzaminuotojas tylėjo, tik pakomentuodavo klaidas ir pan. O mane egzaminavo toks fainuolis, visą kelią kalbėjo, klausinėjo, ar labai jaudinuosi, juokavo ir tikrai nuėmė įtampą. Mašinos ten naujos, labai lengvai valdosi, taigi vairuoti nėra labai sunku, nebent jaudulys gali pakišti koją. Dar gali paklausinėti poros klausimų, nes jie būna surašyti ant egzaminavimo lapo, bet nemanau, kad labai klausinėja. Nei vieno iš mano pažįstamų nieko neklausė, o manęs paklausė apie ratų balansavimo svarelius doh.gif bet išsisukau bigsmile.gif
Atsakyti
man ir arteja sis 'dziaugsmelis' tai va mano intruktorius mane ir gasdina ir bijau as...nors dar nesiregistravau, gal g.gif po poros savaiciu...
Ta ir girdejau kad priklauso koks zmogus egzaminuos.
Atsakyti

Aš išsilaikiau prieš Kalėdas. Na tikrai baisoka buvo, bet išlaikiau, tikrai priklauso 20% nuo egzaminuotojo. Dabar tokia statistika ,išlaiko 50% laikančių, taip kad nieko baisaus jei pirmą kartą nepavyks. O manau Regitrai dar geriau jei neišlaikai, ateisi vėl su pinigėliais.
Atsakyti
Va,del to maniskis ir tredzia.Irgi girdejo,kad Regitrai apsimoka zmogu sudirbti. g.gif O prie ko labiausiai kabinejasi per egza?
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 01 10, 21:54)
Va,del to maniskis ir tredzia.Irgi girdejo,kad Regitrai apsimoka zmogu sudirbti. g.gif O prie ko labiausiai kabinejasi per egza?

Suprantu tavo vyrą. Aš taip pat žiauriai jaudinuos. Ir vairavimai su instruktoriumi užsitesė (liko vienas, kuris neaišku kada bus), net nežinau kaip ir kada registruotis. Kiek laiko reikia laukti egzamino g.gif ?
Bijau aš ir tų teorinių klausimų, nes jau senokai teorija išlaikius. net pikta kartais, kad vairavimas užtruko schmoll.gif

Dar sakykit ar kraujo grupė būtina? Nes man neirašė per medicininę.......... g.gif kas jei jos nebus med. pase?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 11 sausio 2006 - 07:53
As Regitroje pries beveik 3 metus laikiau..Tada buvome pirmieji kurie vairavimo egzamina laika nebe Keliu policijoje...
Siaip tada dar lengviau buvo..Nors ir tai sklande kalbos kad jie 20 proc. neislaikis nes juk reikia pinigeliu..O uz perlaikymus tada reikejo moketi paie 85 lt.

Tad sekmes ir pasitikejimo tavo vyreliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulacra @ 2006 01 10, 20:01)
Dar gali paklausinėti poros klausimų, nes jie būna surašyti ant egzaminavimo lapo, bet nemanau, kad labai klausinėja. Nei vieno iš mano pažįstamų nieko neklausė, o manęs paklausė apie ratų balansavimo svarelius doh.gif bet išsisukau bigsmile.gif


O galima gal kur rasti tuos klausimus ir atsakymus g.gif į juos, kad pasiskaityt. Man toks blush2.gif nevaizdingas instruktoriaus pasakojimas apie ratų balansavimą ir kita, kad nieko nepamenu blush2.gif

jei nepaslaptis kaip išsisukai blush2.gif o kas jei neatsakai i ta klausima? nebeleidzia važiuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 11 sausio 2006 - 09:13
Na ir as va neuzilgo jau laikysiu... 4u.gif Baisoka siaip, bet stengiuosi buti optimiste ir kad neislaikysiu is pirmo karto (ajsku butu geriau is pirmo biggrin.gif ) labai jau neisgyvenu. biggrin.gif To palinkeciau ir toms kurios ruosiasi laikyti, na zinoma ir man sekmes palinkekit! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytefuny @ 2006 01 11, 17:33)
Na ir as va neuzilgo jau laikysiu...  4u.gif Baisoka siaip, bet stengiuosi buti optimiste ir kad neislaikysiu is pirmo karto (ajsku butu geriau is pirmo  biggrin.gif ) labai jau neisgyvenu. biggrin.gif  To palinkeciau ir toms kurios ruosiasi laikyti, na zinoma ir man sekmes palinkekit! thumbup.gif

As gal vasara laikysiu, bet TAU LINKIU DIDELES SEKMES !!!!!!!!!!!! victory.gif clap.gif
Atsakyti
na jo,sekmes visoms ir visiems,kas laikys smile.gif
Man tai lengviau buvo..
Atsakyti