Įkraunama...
Įkraunama...

Guminukai

Laba diena.Nezmoniskai megstu guminukus ir dabar skaiciuojant kalorijas man labai aktualu ar galiu ju valgyti neskaiciuodama? (na aisku ne puskilogramiais ar kilogramais) Esu daug kur girdejusi ir skaiciusi,kad ju kalorijos tuscios ir galima neitraukti ju i dienos kaloriju norma.. g.gif Ar tiesa? paziurejau specialiai ant pakelio,parasyta apie 330kcl bet 0gramu riebalu.Nezinau kaip elgtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 01 10, 20:01)
Laba diena.Nezmoniskai megstu guminukus ir dabar skaiciuojant kalorijas man labai aktualu ar galiu ju valgyti neskaiciuodama? (na aisku ne puskilogramiais ar kilogramais) Esu daug kur girdejusi ir skaiciusi,kad ju kalorijos tuscios ir galima neitraukti ju i dienos kaloriju norma.. g.gif Ar tiesa? paziurejau specialiai ant pakelio,parasyta apie 330kcl bet 0gramu riebalu.Nezinau kaip elgtis  doh.gif

Nemanau,kad gumunikai be kcal,juk ant pokiuko-330kcal,tai jas ir reikia skaiciuot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hellené: 12 sausio 2006 - 16:41
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 01 10, 18:01)
Laba diena.Nezmoniskai megstu guminukus ir dabar skaiciuojant kalorijas man labai aktualu ar galiu ju valgyti neskaiciuodama? (na aisku ne puskilogramiais ar kilogramais) Esu daug kur girdejusi ir skaiciusi,kad ju kalorijos tuscios ir galima neitraukti ju i dienos kaloriju norma.. g.gif Ar tiesa? paziurejau specialiai ant pakelio,parasyta apie 330kcl bet 0gramu riebalu.Nezinau kaip elgtis  doh.gif

Galbut as klystu, bet man rodos, kad negerai darai, manydama, kad vien riebalines kalorijos eina i kuna g.gif kazkaip nelogiska truputeli - tuomet uztektu visiem tik atsisakyti riebalu ir butumem makenekes g.gif
Atsakyti
Kalorijos šiuo atveju, deja, ir yra kalorijos ir nieko daugiau. schmoll.gif Jei produktas būtų ne tik kaloringas, bet ir maistingas, tai, be kalorijų, gautum dar ir sotumo jausmą. Saldainiukai yra visai nemaistingi, kita vertus, jei tu juos valgai vietoj (ne po mirksiukas.gif) pusryčių ar vakarienės, tai sveikatos sau atimsi (nes juose nėra praktiškai jokių medžiagų, naudingų tavo organizmui, o žalingų, beveik garantuoju, kad yra, nors tikslios saldainiukų sudėties ir nežinau), bet svorio gali ir nepriaugint.
Sėkmės ugdant valią (aišku, su tuo persistengt irgi nereikia smile.gif).

4u.gif
Atsakyti
neperseniausiai as irgi buvau radus straipsniuka zurnale apie si skanesta ir net zaktelejau, perskaicius, kad jis figurai nekenkia(aisku nieko gero ir neduoda), tai kaip yra istiesu g.gif
Atsakyti
Guminukai tokie skanūs yra ne veltui-gamybos procese įdedami saldūs produktai, gerinantys produkto skonines savybes.
Taigi, tikėtis kad kcal nėra, jei nėra riebalų-neteisinga.
Atsakyti
Manau guminukai nėra jau toks blogas produktas. Visgi į jų sudėtų įeina želatina. Kiek žinau želatina turi baltymų. Taigi, guminukai yra net geriau nei karamelianiai saldainiai. Valgyk juos į sveikatą, tik su saiku. Jų maistinės medžiagos yra pasisavinamos organizmo ir gautas kcal reikia įskaičiuoti į dienos kaloražą.
Atsakyti
mano draugė mano kad guminukai labai sveikas produktas
ir valgo juos vietoj saldumynų (t.y. čiulpia)

aš irgi neseniai nusipirkau, tai sudėtis mebloga, visokie ekstraktai iš daržovių, želatina
gal geriau nei pyragai, sausainiai?
Atsakyti
aš savo sūneliui nuolat siūlau guminukus vietoj tų čiulpiamų karamelių. Gaila tik kad jis nevisa sutinka su tokiais mainais smile.gif
Papildyta:
Beje, o ar tai tiesa, kad vartojant kasdien daug želatinos turinčius produktus, pakinta kraujo sudėtis - jis tirštėja?
Atsakyti
Merginos, aiskintis santykius keliaukit i Paplepejimu skyreli smile.gif

Trumpas komentaras:
Kraujas nuo zelatinos netirsteja, nuo pektino-irgi. Kaip jau mineta, nuo pektino gali padideti kraujo kresumas, bet jo suvalgyti reikia labai daug.

JJG, siulyciau tiek guminukus, tiek ciulpinukus vaikuciui pakeisti dziovintais vaisiais. Tai bus tikrai sveikiau, nei mineti saldumynai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dietologė @ 2006 03 11, 13:58)

JJG, siulyciau tiek guminukus, tiek ciulpinukus vaikuciui pakeisti dziovintais vaisiais. Tai bus tikrai sveikiau, nei mineti saldumynai 4u.gif


Miela dietologe,

labai dėkui už ataskymą 4u.gif
Džiovintus vaisius duodavau, bet kai sužinojau, jog jie džiovinimo metu kažkuo apipurškiami (ypač dž.ananasai), tai dabar kai kada jų atsisakau...
Atsakyti
Dziovinkite obuolius arba kriauses pati smile.gif
Atsakyti