Įkraunama...
Įkraunama...

Ar auklė nusineša vėžimą į lauką pati?

Sveikutes.
Gal ir nelabai aktuali tema, bet siuo metu man tai svarbu.
Ar jusu aukles nusinesa i lauka vezimeli pacios?
Kai pas mus pradejo dirbti aukle, vezimeli pradejome isnesti i lauka (gyvename III aukste), grizdama per pietus ji isinesdavau atgal. Per ta laika vezimelis neblogai 'apsuto'... Dabar nupirkome sketuka. Bijau, kad jei ir ji taip isnesinesime, jam t.p. gresia'nusutimas', o noretusi, kad nebutu labai baisus dar ir kitam leliukui... Sketukas kokiais 4 kg uz buvusi vezima lengvesnis (sveria apie 7 kg) ir patogiau susilanksto. Mergyte pati laiptais dar nenulipa, tad reiktu nesti ir vaika ir vezima... Aukle - gana stipri, taciau jau pensijinio amziaus moteriske.
Ka patartumet?
Atsakyti
maniske aukle ir mociute nuo kokiu 1,3 metuku be vezimo vedasi i lauka - tik tada kartais tekdavo ant ranku panesiot, ar ant suoliuko prisest. Kai as pati vezuosi i lauka, jei toli planuoju eiti - tai pasiimu vezima. Man kazkaip atrodydavo nesaugu, kad nesh vaika su visu vezimu - dar pargrius ar ka, o palikinet vieno vezimo pas mus laiptinej negalima...
O tavo zuikis juk irgi jau turbut vaiksto? tai gal jau tuoj ir be vezimo apseis su aukle?
Atsakyti
nusinesa,puikiausiai smile.gif
Atsakyti
Nors ir gimdymas ne uz kalnu, bet dar ir sketuka pasinesioju iki 3 a ir atgal. O neretai ir vaiki reikia panesti, pvz, lipant i miesto transporta biggrin.gif ... Sketukas tikrai dar cool atrodo, nors jau beveik metai, kaip ji naudojam clap.gif .
Atsakyti
Va ir as galvoju kaip cia su aukles ejimu i lauka, nes ji pati nevaiksto ir dar lauke pamiegoti megsta smile.gif . As pati nusinesu lengvai-vaika i kengura, sketuka po pazascia ir pirmyn. Bet jau kai reikia uzsinesti po laukelio, tai grizusi jauciuosi kaip nesulinis gyvulys rolleyes.gif . Kaip supratau, pas jus galima apacioje palikti vezima? gal tegu ji tada nusinesa vezimuka, o po to uzlipa dar karta vaiko? Nes jei dar senyvo amziaus, tai tikrai gali ar galva apsvaigt ar siaip negera pasidaryti tysiant juos abu laiptais?..
Atsakyti
Maniske kai reikia ir vezimuka pasiima ir dviratuka, kad tik patogu ir saugu butu. Pirma issinesa vezimuka is 4a, begtute, paskui grizta vaika pasiima ir keliauja visi o atgal irgi per du kartus vaika i virsu, paskui vezima. As irgi taip darydavau, nes kitaip nepatempdavau visko is karto. Sauni ta mano mociute auklyte. thumbup.gif
Atsakyti
Mano auklė ir vežimą nusineša ir jei vyresnis sūnus būna tai ir jam paspirtuką išneša. Jų juk darbas toks. Mano auklė vienu žodžiu liuks moteriškė.
Atsakyti
Tegul aukle nunesa vezima zemyn, jei palikti negalima, teguk prirakina ji su dviracio spyna, yra tokia su laidu, tada atsinesa vaika ir pirmyn i vaikstynes. Gryzus tas pats variantas. Man tai labai aktuali tema, kai rinkausi aukle, vienas pirmuju klausimu buvo: ar sugebesite vezima uznesti/nunesti i 5a. thumbup.gif
Atsakyti
o kodel butina nesti, jus ka nemokate nuvaziuoti su vezimu laiptais. Ilgiau tai trunka, bet uztat nesunku.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 06 01, 15:14)
o kodel butina nesti, jus ka nemokate nuvaziuoti su vezimu laiptais. Ilgiau tai trunka, bet uztat nesunku.

ne su visais vezimais galima uzvaziuoti. Va, su vienu puikiausiai ta darydavau, o su kitu - kazkaip tie laiptai ir ratu atstumas nesutapo.
Bet nezinau ar toki pati buda tu turi omeny. As turiu omeny toki vezimo "lipima" laiptais aukstyn. Priekiniai ratai "lipa", o paskui juos ir galiniai. Zemyn man zymiai sunkiau tai sekesi, tai nesdavau.
Atsakyti
va uztai as kiekviena karta lyg asilas ar kupranugaris kopdama su nesuliais ir vezimu kalusiu saves jau daugybe kartu: kude iki siol neegzistuoja nuvaziuojamos dalys g.gif ?" Ypac ten, kur nera liftu....arba galetu jau israst kokius vezimus, kuriems laiptai nekliutis...
Atsakyti
SEIP VISKO NESKAICIAU, BET PASAKYSIU SAVO NUOMONE JEI MOKI PINIGUS AUKLEI TAI JI PRIVALO DARYTI VISKA, O JEI JI NESUTINKA, TADA REIKIA KITOS IESKOTI KURI GALES TAI DARYTI. smile.gif
Atsakyti