Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Nendrė

Mamos, gal kas leidziat vaika i Nendre Šnipiškėse, Vilniuje? Ar patinka? Kas gerai, kas nelabai? Galvoju ten leisti dukra, nes programa labai idomi (www.nendre.org), tik nelabai zinau, ko tiketis... g.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu, gal jau atsiras pabuvojusiu ten g.gif
Atsakyti
Mane labai domintu atsiliepimai apie si darzeli, nes galvoju i ji leisti savo mergaite. ax.gif
Atsakyti
darželis toks, kokie turėtų būti visi darželiai - turi ir thumbup.gif auklėtojas, ir psichologę, ir socialinę darbuotoją.
grupės nedidskos, vaikai gerai maitinami ir prožiūrimi.
į šį darželį priima tik nuo 3 metukų.
didžiausią dalį (o gal net ir visą) darželio vaikų sudaro vaikai iš probleminių šeimų. kiek žinau, jis tam ir skirtas.
Atsakyti
Iškeliu temą į viršų, gal dar atsiras mamyčių ten vedančių vaikučius? g.gif esam paieškų stadijoje laugh.gif todel negalim apsispresti į kurį daržą saviškį leist.
Atsiliepimus iš vienos mamos girdėjau gerus, bet ji leido labai seniai ten savo abu vaikiukus sad.gif
Kaip yra dabar?
Ką reiškia "iš probleminių šeimų" g.gif iš asocialių ar kaip?
Atsakyti
Mane labai domintu naujausi atsiliepimai apie si darzeli, nes galvoju i ji leisti savo suneli 4u.gif
Atsakyti
Keliu i virsu temele 4u.gif

Gal kas nors lankote si darzeli? ar jis dar egzistuoja?
Atsakyti
mane taip pat domina, kazkodel labai tylu
Papildyta:
priskambinau, kad nuo triju metu priima ir tai nevalstybine istaiga
Atsakyti
Buvau nuejusi i si darzeli.I si darzeli priima vaikus nuo 3metu. Kad i ji papulti turi buti vienisa mama,socialiai remtina ir darbas turi buti slenkanciu grafiku smile.gif
Atsakyti
Gal siuo metu kas nors lankote si darzeli? Noreciau suzinoti kaip tenlavina vaikucius? kiek zinau ten yra viena grupe vaikuciai lanko skirtingo amziaus g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mamytes, na ka as galiu pasakyti apie si darzeli? O gi labai labai daug. Atidziai perskaiciau visus klausimus ir pameginsiu nuosekliai isdestyti jausmus apie sia istaiga, nes mintimis to nepavadinsi.. Atsikrauscius is Kauno i Vilniu, papuoleme(patys suprantate kaip) i siaubinga darzeli Saulegraza, kur mano vaikas grizo namo sumustas kito vaiko, o aukletojos sugebejo pasakyti, jog jie visi ten musasi. Po sumusimo operavome paumejusia cista kaktos srityje. Is darzelio vaika atsiememe ir po keliu menesiu namie, gavus nauja darba, nuskilo netiketa laime susipazinti su 2 aukletojom is Nendres, vieno renginio metu. MB vede ta rengini ir aukletojos, buvo taip uzsivedusios apie savo darba, jog tiesiog matesi spinduliuojamas pasitenkinimas tuo, ka jos laiko ne tik darbu, bet ir gyvenimo budu. Supratome abu - nesvarbu kas tai per istaiga, bet, jeigu dirba TOKIE zmones, mes privalome i ja pakliuti blush2.gif Iki 22val kalbejomes apie darziuka, kol gavau kvietima atvykti apsidairyti. Na.. buvau jau sekancia diena 7:30 doh.gif Palaukiau kol atidarys darziuka, apsidairiau aplinkoje, ji nekokia, Snipiskes vis tik.. Bet uzejus vidun - viska lyg ranka nueme: darzelis irengtas k aip pas mociute kaime: sodelis, medines supuokles, viduje, net laiptai, kaip tik namuose buna.. Silta, jauku, gera, miela virtuvele, erdvi pagrindine grupe ir kas svarbiausia, labai primena tradicinius namus. Vaikuti atvedeme pries rugsejo pirmaja, kad apsiprastu, pabuvau pusdieni kartu, palikau nakvoti pietu ir isgirdau:"Mamyte, tu jau gali eit",-is dukriuko, kur siiap labai labai nemego eiti i darzeli. Buvau maloniai nustebinta rolleyes.gif O veliau prasidejo auklejimas, kuris pakeite musu seima: kadangi dirbu slenkanciu grafiku, turiu kruvas komandiruociu, tai cia toks pasakymas, jog vaikai lanko is socialiai remtinu seimu, butu nelabai teisingas. Aisku, yra ir tokiu, bet ju yra visuose darzeliuose. Mums jie netrukdo, pedagogai visus aukleja vienodai, bet ne taip pat. t.y: daromi psichologiniai raidos tyrimai, kiek laimingas, savarankiskas, gabus yra tavo vaikas, koks jo elgesys ir to elgesio motyvai. Kas met galima matyti kur vaikas tobuleja, kokiu bedeliu visai nebelieka. Aukleja skandinavisko modelio motyvais, jog vaikas yra asmenybe ir darzelyje turi augti su meile, taciau ir asmenine laisve, teisingai, nebrukant i remus. Pvz.: jeigu kuris vaikas musasi, aukletojos per pietu miega, seka pasaka ta tema, kaip ir ties daugeliu kitu problemu, taikomos pasaku, ryto rato, kuomet visi vaikai suseda drauge ir viska aptaria metodikos. NEsuminesiu visu isvyku, kurios buna nemokamas, Kalediniu renginiu, puikiai isiliejanciu i soki, muzika, daina, deklamacijas visu vaiku, kurie to nori. atkreipkite demesi, kurie to nori, nes, jei nenori, tai niekas ir nemustruoja per prievarta, su asaromis kazka pasakoti.
As meniskai, galiu tik galva nulenkti pres sias moteris ir nieko, sukurusias vaiko tobula pasauli. Dukra skubina, kad nepaveluotume i darzeli, tapo atsakingesne, nuo 5dienio skaiciuoja dienas iki pirmadienio, kada vel reikes eiti i darzeli biggrin.gif Maitina, pagal vaiko gebejimus, t.y. padeda maziausiems, o didesni rodo pavyzdi. NAmie turime dideliu bedu su valgiu, o darzelyje graziausiai pavalgo, nes nori buti didele smile.gif Duoda atsakomybiu, kasdien kazkas budi valgykloje. Gali miegoti salia draugo,o, jei netycia susipyko, atsitraukti nuo jo, nes loveles lengvos, net vaikas gali pastumti. Kaip maniske globojo drauges jaunesni suneli, kai jis tik pradejo lankyti.. Visiems asaru ir juoko buvo wub.gif Svarbiausia, jog jiems is tikro rupi vaikai, ka jie valgo, kaip (maisto net per daug), susiorganizuoja pacios paramas, taigi nieko netruksta ir niekur nepraso primetineti uz remontus ir pan. Kaledoms net ant dovaneliu nepaprase, viska is remimu susiorganizavo, is uzsienio. Zino ka megsta ir ko nemegsta mano vaikas ir zino visu temperamenta. As myliu savo vaiko elgesi, nes jis pagerejo neatpazystamai: atjautos, gailescio, supratingumo atsirado daugiau, netgi dvigubai, o stai blogosios savybes labai sumazejo: verkslenimai, isterijos, zirzimai. Zodziu, jeigu man tektu dar gyvenime tureti vaiku ir net negyvenciau Vilniuje, atsikraustyciau i ji vien del to, jog mano vaikas galetu patirti sita stebukla, vadinama Nendres auklejimu thumbup.gif
Atsakyti
Mamytes bukite atsargios. Stai ka siandien perskaiciau lryte
http://www.lrytas.lt...9...ėliais.htm

Pasirodo "Nendreje" bus atliekami homoseksulumo propagavimo eksperimentai su vaikuciais. Viskas vyksta pagal oficialias Daniskas strategijas, prisidengiant smurto seimoje mazinimo programomis... Man tai yra baisu! verysad.gif verysad.gif As net neisivaizduoju kas galetu noret ten leisti savo vaikucius!!
Atsakyti