Įkraunama...
Įkraunama...

Geri LOR Šiauliuose

Sveikos mamytės. Na vasara gal tokia tema nėra labai aktuali, bet siūlyčiau pasidalinti savo patirtimi apie LOR gydytojus Šiauliuose. Na aš asmeniškai susidūriau su gyd. Jociene. Gydytoja iš pirmo žvilgnio labai maloni, puikiai bendrauja su vaikais, tačiau, deja, mūsų patirtis liūdnoka, absoliučiai nežiūrėjo ir negydė mūsų sūnelio. Teko važiuoti į sanatriškes konsultuotis, nes net paprastos pūlinės slogos nesugebėjo išgydyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2010 07 27, 11:00)
Sveikos mamytės. Na vasara gal tokia tema nėra labai aktuali, bet siūlyčiau pasidalinti savo patirtimi apie LOR gydytojus Šiauliuose. Na aš asmeniškai susidūriau su gyd. Jociene. Gydytoja iš pirmo žvilgnio labai maloni, puikiai bendrauja su vaikais, tačiau, deja, mūsų patirtis liūdnoka, absoliučiai nežiūrėjo ir negydė mūsų sūnelio. Teko važiuoti į sanatriškes konsultuotis, nes net paprastos pūlinės slogos nesugebėjo išgydyti  verysad.gif



Sveiki 4u.gif

man taip pat labai aktuali ši tema, nes planuoju edanoidus šalinti sūnui. Pas Jocienę esame buvę, ji maloni, bet nežinau man ji kažkuo neitiko. Nieko blogo nepadarė , bet jaučiu kad nepasitikiu ja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksy: 27 liepos 2010 - 12:42
Mes taip pat buvom susidūrę su Šiaulių LOR'istais labai rimtu reikalu nes vaikas turi tracheostomą. Apie Šiaulių gydytojus nieko gero, deja, negaliu pasakyt... Mūsų susidūrimas su jais jau kaip anekdotas tapęs. Bet neišsiplėsiu. Iš kart siuntė i Vilnių.
Jei reiktų bendraut su šiauliečiais, kreipčiausi tik tiesiai pas LOR vedėją, nepamenu pavardės blush2.gif Vardas berods Edita mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagi Šiaulių mamytės, nejaugi nevedate savo vaikučių pas LOR gydytojus? Pasidalinkite savo įspūdžiais, kokie jie bebūtų.
Atsakyti
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2010 08 18, 15:33)
Nagi Šiaulių mamytės, nejaugi nevedate savo vaikučių pas LOR gydytojus? Pasidalinkite savo įspūdžiais, kokie jie bebūtų.


Mes kolkas apsiraminome, matysim gal šiais metais ir nebeeisim pas LOR blush2.gif
Tikiuos neišlys kokios ligos...
Atsakyti
Kiek zinau neblogas gydytojas yra Mazeika. Bet pas ji patenkama, tik paskambinus jam tiesiai i kabineta. Jis yra vaiku LOR.
Atsakyti
Ir man labai aktuali tema. Pati ilgą laiką lankiausi pas Jocienę- ir ką- čiut neapkurtau, kai nepastebėjo sinusito ir prapūtimus darė doh.gif Kol problemų rimtų nebuvo- atrodė puiki gydytoja.
Dabar ir aš, ir vaikai einame tik pas gyd. Butkų. Tikrai, nepalyginsi, kaip apžiūri, turi visą reikiamą aparatūrą. Nenoriu išsiplėsti, nes daug rašymo būtų , bet bet labai padėjo ir man, ir mano abiems mergaitėms. Aišku, kam patinka kai aplinkui šokinėja ir maloniai užkalbinėja dantis- tai čia ne toks gydytojas. Jis man pasirodė toks konkretus, aiškus, be jokių lelia.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 16:04)
Ir man labai aktuali tema. Pati ilgą laiką lankiausi pas Jocienę- ir ką- čiut neapkurtau, kai nepastebėjo sinusito ir prapūtimus darė doh.gif Kol problemų rimtų nebuvo- atrodė puiki gydytoja.
Dabar ir aš, ir vaikai einame tik pas gyd. Butkų. Tikrai, nepalyginsi, kaip apžiūri, turi visą reikiamą aparatūrą. Nenoriu išsiplėsti, nes daug rašymo būtų , bet bet labai padėjo ir man, ir mano abiems mergaitėms. Aišku, kam patinka kai aplinkui šokinėja ir maloniai užkalbinėja dantis- tai čia ne toks gydytojas. Jis man pasirodė toks konkretus, aiškus, be jokių lelia.

O sakykit kur tą Butkų galima rast?
Atsakyti
QUOTE(oksy @ 2010 08 19, 16:51)
O sakykit kur tą Butkų galima rast?

siauliu ligonine
privatus E.Butkaus kabinetas

Mus konsultavo Domarkiene. Nieko blogo nepasakysiu. Atidi, isklause mano nuogastavimus, atsake i visus klausimus net ir nesusijusius su tuokartiniu apsilankymu. Kantri pasirode, nes kazkaip ilgai teko mano sunu ikalbineti nosi parodyti smile.gif Ir kitakart sunus noriai ejo pas ja, be baimes.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 16:04)
Ir man labai aktuali tema. Pati ilgą laiką lankiausi pas Jocienę- ir ką- čiut neapkurtau, kai nepastebėjo sinusito ir prapūtimus darė doh.gif Kol problemų rimtų nebuvo- atrodė puiki gydytoja.
Dabar ir aš, ir vaikai einame tik pas gyd. Butkų. Tikrai, nepalyginsi, kaip apžiūri, turi visą reikiamą aparatūrą. Nenoriu išsiplėsti, nes daug rašymo būtų , bet bet labai padėjo ir man, ir mano abiems mergaitėms. Aišku, kam patinka kai aplinkui šokinėja ir maloniai užkalbinėja dantis- tai čia ne toks gydytojas. Jis man pasirodė toks konkretus, aiškus, be jokių lelia.



Siverija, jūs tikriausiai privačiai pas jį ėjote, kad jis turi visą reikiamą aparatūrą? ir kokia apžiūros kaina pas jį? blush2.gif
Atsakyti
labas


o man labai patinka gyditojas Mažvila thumbup.gif vedu ir vaikus ir pacia jei reikai apziuri ....Dirba vaiku klinikose ,3 aukste ...galima su siuntimu ,ir privaciai smile.gif
Atsakyti
labas, nusprendziau ir as prisujungti prie jusu, sirgdavom amzinom anginom taip toliau ir pan. kol drauge patare apsilankyti pas Butku, likau labai patenkinta, viska paaiskina, ekstra atvejais priima. bandysim ir vel apsilankyti, kazko laringitas kimba vis... g.gif
Atsakyti