Įkraunama...
Įkraunama...

Užduotys jaunajam atvažiavus pas jaunąją

Sveikos, gal galetumete pagelbeti. Neisivaizduoju kokiu uzduociu sugalvoti jaunajam kai atvaziuos pas jaunaja.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatele87 @ 2010 07 27, 22:41)
Sveikos, gal galetumete pagelbeti. Neisivaizduoju kokiu uzduociu sugalvoti jaunajam kai atvaziuos pas jaunaja.... verysad.gif



Pvz pas mus tai pagal koja uzristom akim turejo atpazint biggrin.gif bet cia jau toks gan banalus gal.. ax.gif
Atsakyti
Zinau panasus yra pagal rankas atpazista smile.gif
Atsakyti
Savaitgali stebejau vestuves,tai galiu pasidalinti idejomis,gal kas patiks:)
Jaunikiui reikejo po jaunosios langu serenada sudainuoti priklaupus ant vieno kelio ir uzsidejus kepure,ale skrybele; tada baseinelyje zvejojo balionus,ieskojo rakto nuo duru,uz kuriu buvo jaunoji;ant laiptu buvo po peda iskirpta,kitoje puseje skaiciai.reikejo jaunikiui atspeti ka reiskia tie skaiciai...
Atsakyti
aš pati šiam šeštadieniui organizuoju kaip tik jaunikio sutiktuves pas jaunąją, tai pas mane jaunikis turės: po langu serenada sudainuot, arba pagrot (nes yra muzikantas) biggrin.gif tada bus pėdutės padarytos ir ant jų surašyti įvairūs apibūdinimai, pvz ( graži, nuobodi, pikta, tobula ir pan...) ir tos pėdutės bus sudėtos ant laiptų, įvairiais atstumais ir įvairia eiliškumo tvarka. tai jaunikis turės užminti tik ant tų pėdučių, kurių apibūdinimai tinka jo išrinktajai smile.gif taip pat dar dariau tokia popierines širdutes, ant kurių parašytos citatos apie meilę. Ir kiekvienoje širdutėje yra paryškinta po vieną raidę. Tai jaunikis, visų pirma turės rasti tas širdutės, eidamas pas jaunąją, o tada jau kai ateis iki jaunosios durų, atspėti slaptažodį. Tada aš jam įteiksiu raktą, nuo spynos, kur užrakinta jaunoji (raktas ir spyna iš popieriaus padariau).o dar prieš tai, ant durų bus daug siulų pririšinėta, tai jaunasis turės kirpt siūlus ir sakyt po gražų žodelį savo būsimai žmonai (jokių gyvūnų pavadinimų negalima, pvz: katytė, meškutė...) smile.gif na vat, o dabar pratęsiant apie tą raktą ir spyną, tai kai, jaunajam duosiu raktą nuo spynos, tada užrišiu akis ir jis turės atspėt iš rankos, kur jo išrinktoji smile.gif na tiek smile.gif
Atsakyti
Sauniai cia sugalvojei thumbup.gif panasiu minciu ir man buvo kile. Bet taip norisi sugalvoti kazka originalaus, nematyto ir negirdeto g.gif
Atsakyti
as svociausiu sita sestadieni, tai daug uzduociu nesugalvojau, nes man labai nepatinka kai labai ilgai kankinamas jauniklis blink.gif
pas mane bus tik 2 uzduotis
4u.gif
1. turiu iskirpus 10 koju pedu ivairiaspalviu, tai ant kiekvienos turetu pasakyti komplimenta, tai pasakys 10
2. stoves didelis pintas krepsis, ji ji jaunikliui bus pasakyta sudeti tai, ko jis nepagaili jaunajai, ten jis turetu pats isokti mirksiukas.gif
ir viskas, nes kai filmuoja, CD labai nudnai darosi, kai daug uzduociu
nu cia tik mano nuomone
Atsakyti
[quote=rozaniene,2010 07 28, 10:38]
as svociausiu sita sestadieni, tai daug uzduociu nesugalvojau, nes man labai nepatinka kai labai ilgai kankinamas jauniklis blink.gif
pas mane bus tik 2 uzduotis
4u.gif
1. turiu iskirpus 10 koju pedu ivairiaspalviu, tai ant kiekvienos turetu pasakyti komplimenta, tai pasakys 10
2. stoves didelis pintas krepsis, ji ji jaunikliui bus pasakyta sudeti tai, ko jis nepagaili jaunajai, ten jis turetu pats isokti mirksiukas.gif
ir viskas, nes kai filmuoja, CD labai nudnai darosi, kai daug uzduociu
nu cia tik mano nuomone
[/quote

labai idomu kokios ten pedos?gal galetum atsiusti
rusinai5@gmail.com
Atsakyti
Pas mus tai nebus jokiu uzduociu, nes jaunikis net nevaziuos manes pasiimti. Kadangi gyvenam kartu mano mamos bute, tai ryte jaunikis eis pas savo tevus ruostis, o as i kirpykla. Paskui grisiu namo, kur lauks atvaziave sveciai (mama, brolis ir sese), su seima isgersim sompano ir vaziuosim i baznycia, kur manes lauks mano busimas vyras wub.gif
Atsakyti
[quote=liwana,2010 07 28, 12:04]
[quote=rozaniene,2010 07 28, 10:38]
as svociausiu sita sestadieni, tai daug uzduociu nesugalvojau, nes man labai nepatinka kai labai ilgai kankinamas jauniklis blink.gif
pas mane bus tik 2 uzduotis
4u.gif
1. turiu iskirpus 10 koju pedu ivairiaspalviu, tai ant kiekvienos turetu pasakyti komplimenta, tai pasakys 10
2. stoves didelis pintas krepsis, ji ji jaunikliui bus pasakyta sudeti tai, ko jis nepagaili jaunajai, ten jis turetu pats isokti mirksiukas.gif
ir viskas, nes kai filmuoja, CD labai nudnai darosi, kai daug uzduociu
nu cia tik mano nuomone
[/quote

labai idomu kokios ten pedos?gal galetum atsiusti
rusinai5@gmail.com
[/quote]
ax.gif
atsiusti negaliu, o paaiskinsiu
paemiau vyro avalyne (tapkes) ir su piestuku apvedziojau ant spalvoto kartono ir iskirpau, labai linksmos ivairiaspalvios pedos gavosi bigsmile.gif
nes mano jaunoji nieko nenorejo, dar buvau sumaniusi trumoa testa is 4 klausimu, bet sita atmeteme
Atsakyti
Super, pedutes as irgi panaudosiu , aciukas uz ideja thumbup.gif bus juokinga kai strikses
Kadangi mes islydejimui turesim labai mazai laiko tai nieko daug ir negaliu daryt.. nes dar rimtoji dalis laukia.Po peduciu jaunikis tures jaunaja atpazinti is rankos mazojo pirstuko. Manau, kad ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TingiKace: 01 rugpjūčio 2010 - 20:52
Aš svociauusiu už menesio, tai paruošiau tokias užduotėles:
1. ant kiekvieno laiptelio į namus (jų yra 4)padėsiu po numeriuką, kurių kitoje pusėje yra parašyta vestuvinė mįslė, jaunikis turės atspėti mįsles
2. praėjimą užtversiu spalvotom juostelėm, kurias jaunikis turės po vieną perkirpti ir pasakyti priežastys dėl kurių nori vesti jaunają.
3. duosiu pasirinkti iš trijų taurių gėrimą, kokį gyvenimą jis sau renkasi:saldų,rūgštų ar kartų.

Ačiū forumietėms svotelėms už puikias idėjas ir mintis bigsmile.gif
Atsakyti