Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiblaškymas ar liga?

Mano sunui 11 metu. Gime neisnesiotas. Nuo pat kudikystes pastebejau, kad jis kitoks nei visi vaikai. Daznai pirsosi mintis, kad jis yra atsilikes protiskai nuo savo bendraamziu, bet nelabai zymiai. Mokykloje didziausia problema, nes jis visiskai negali susikaupti. Pastoviai pamirsta, kas buvo uzduota namu darbu ir pamirsta uzsirasyti. Labai jautrus, kai isiaudrina sunku nuraminti. Ddelis pesimistas(nesuprantu is kur, nes as esu optimiste ir stengiuosi skiepyti tai ir jam).Daznai uzeina nuovargio priepuoliai: buna tik atsikeles ir staiga sako, kad jis labai pavarges  ir nori miego ??? Pasakodamas daznai sokineja nuo minties prie minties ir labai daug ir greitai kalba.Kazka darydamas pamirsta ka norejo padaryti ir jau daro kazka kita...kramto nagus. Ar reiketu kreiptis i vaiku psichologa? Arteja mokslo metai ir as bijau, kad jis nepatems tokio kruvio? Ar yra kas nors itartino jo elgesyje?
Atsakyti
Man atrodo, kad reiktų. Pagal aprašymą panašu, kad Jūsų vaikui yra dėmesio sutrikimo ir hiperaktyvumo sindromas, bet geriau nueikite pas vaikų psichiatrą, kuris turbūt nusiųs psichologiniam vaiko įvertinimui (dėmesio, intelekto ištyrimui) ir nustatys ar tikrai taip. Man atrodo, kad Jums tikrai reiktų nueiti, nes vaikui gali būti reikalinga palengvinta mokymosi programa. Gali būti naudingi ir psichologo užsiėmimai su vaiku.
Atsakyti