Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto "kultūra" rūbinėse, sportuojant

Sveikos sportininkės,
Aš kaip ir dauguma jūsų lankausi sporto klube....nežinau ar aš čia tokia, ar moterys jau visai pasiutusios, bet pastebiu, kad pastaruoju metu susiduriu su nelabai kultūringais sportuojančiaisiais..nepaisoma sporto klubo taisyklių, kažkaip neatsižvelgiama į kitus sportuojančius. Aš nežinau ar čia sporto klubo, kuriame lankausi problema, ar čia visur tokios tendencijos..Pvz. į persirengimo kambarius paprašyta eiti nusiavus lauko avalynę..ką matau? Moterys eina net nestabteldamos, nors ant rūbinės durų net ryškus plakatas su paveiksliuku yra..nupiešti batai ir nubraukti, jau net skaityt nereikia mokėt smile.gif Šiandien kol aviausi batus daugiau nė viena nepasekė mano pavyzdžiu..tas pats ir išeinant...parašyta apsiauti išėjus, bet kur tau..kas paisys..Ilgainiui pasidarė pikta ir šiandien vos vos nepradėjau auklėt biggrin.gif doh.gif
Kaip pastebėjau, pavyzdingesni ir daug pavyzdingesni vyrai rolleyes.gif Net pavydžiu smile.gif Jie dažniau ir rankšluostukus į treniruoklių salę pasiima, kad pasitiesti ant treniruoklio, ir avalynę nusiauna ten kur prašoma..ir turbūt nepriverčia jaustis nepatogiai kitų duše.. rolleyes.gif Kas darosi moterų duše trubūt žinome..pvz. šiandien prausiausi, kadangi vandens nutekėjimas grindimis bendras, tai man prie kojų ėmė lipti iš gretimos dušo kabinos atplaukiantys nuskusti tarpvietės plaukeliai doh.gif Nei juoktis, nei verkt.. Ar tai vieta skustis pažastis, kojas, bikini.. rolleyes.gif
Treniruoklių salėje..kabo merginos ant treniruoklių, šnekučiuojasi, trypi šalia leisdama suprasti..nesupranta, paklausi ar būtų galima padirbėti su treniruokliu..kokiu piktumu nužvelgia..ir arba ima kažką daryt arba nerangiai krapštosi lauk biggrin.gif
Aerobikos salėje, niekada nepasižiūrės ar kitas žmogus mato save veidrodyje, pasities kilimėlį prieš nosį, kad būt pirmoje eilėje ir viskas, vyniokis pati kur nori..
Noriu paklausti, ar laikotės sporto klubo taisyklių ir jei ne, tai kodėl..gal man bus lengviau suprast, nes dabar vis stebiuosi ir stebiuosi..atrodo, kad nėra išvis jokios sporto "kultūros", jokių elgesio normų ir pan. Ar aš čia viena jaučiuosi tokia "pasaulio gelbėtoja" ir stengiuosi visada pagalvoti apie kitus ir gerbti sporto klubo tvarką g.gif blush2.gif Kaip jūsų lankomuose sporto klubuose, gal verta bėgt sportuot kitur g.gif
Atsakyti
As lankiausi Forume ir Telekome-abiejuose gan ilgai g.gif
vaiksciojimas su batais kazkaip kaip tradicija visur doh.gif viena kart budama be nuotaikos vienos moteros uzklausiau, ar ji gerai mato, tai kai pasiuto, tai daugiau nieko nebeklausiau fear.gif po to karto visada audavausi prie pat duru slepetes ir su kojinytem nebelaksciau..
Na o del kitko- tiesiog neesu susidurus g.gif
Ai, del ranksluostuku tai jo,irgi erzina, kai ateini prie treniruoklio,o ten kaip prisiusiota schmoll.gif tokiu atveju ant treniruoklio nebelipu ir dazniausiai pasakau personalui,kad kazkas ten ispilta...bet tai irgi pora kart tera buve g.gif
Atsakyti
oi, sena kaip pasaulis problema- vyrai laikosi taisykliu, o moterims jos neegzistuoja biggrin.gif biggrin.gif


batai ir tt..
nekalbu jau apie vienkartiniu ranksluosciu metyma kur papuola ant grindu...

bet ir asmneine higiena kartais pribloskia smile.gif pradedant vaiksciojimu basomis po rubine, kai kitos su batais tiesiai is lauko.
Atsakyti
Sporto klube lankausi apie 10 metu (tame paciame). Kazkada bande ivesti tokia tvarka, kad batus nusiautu atskiroje rubineleje, po to panaikino. Man kazkaip problemu nekyla, nes klubas arti namu, as jame nesimaudau, ir einu anksti ryte - t.y. viena is pirmuju lankytoju. Kadangi tuo laiku zmoniu mazai, tai problemu nekyla.
Atsakyti
Aš vaikštau į "Antilopę", ten gal mažiau bardako negu teko matyti didžiuosiuose sporto klubuose. Bet irgi yra užknisančių dalykų: mane erzina, kai aerobikos salėje prieš nosį arba per 20 cm šalia atsidrebia kokia moteraitė - taip ir norisi mankštinantis užvažiuoti su koja per sprandą, kodėl turėčiau saugotis, jei jau jinai tokią vietą pasirinko? biggrin.gif Pati visada pasižiūriu į kitas, pasistengiu įsipaišyti taip, kad veidrodžio neužstočiau, ir kad nebūčiau pasiekiama nei kojomis, nei kitomis galūnėmis.
Dar užknisa moteriškės, neskalbiančios savo sportinės aprangos. Užtenka vienos tokios visoje rūbinėje, ir jau smirda visa patalpa taip, kad tikrai sugadina nuotaiką. Nu blyn, ar sunku vakare parėjus tuos marškinėlius pasiskalbti? doh.gif Arba atvaro į mankštą prisirūkiusios, ir kai jau pradeda šalia šnopuoti, tai ta smarvė irgi gerai pasklinda, fuuu... schmoll.gif
Dušai "Antilopėje" uždari, tai besidepiliuojančių, jei ir yra - nesimato. Nors man kažkaip zapadlo būtų tokiais reikalais viešoje vietoje užsiimti, kad ir uždarame duše... ax.gif
Atsakyti
Man tai nieko, kad eina su batai į rūbine su batais, atrodo, kad tas plakatėlis apie nusiavimą tik šiaip kabo, tai iš pradžių aš nusiaudavau ir apsiaudavau tapkes kurias atineši, o dabar irgi nusiaunu, nes man bespotuojant nei vienos nemačiau nusiaunant.
Bet labiausiai man nepatinka schmoll.gif , kai į aerobiką ateina su sporbočiais su kuriais ir lauke vaikšto, tai prineša žemių, o kai reikia ant žemės daryti, nors ir visu kūnu dažniausiai guliesi ant kilimėlio, bet su ranka pataikai į smėlį.
Atsakyti
Aš esu kantri, bet sporto klube per ilgą laiką man tik vienąkart trūko kantrybė ir aš ėmiau rėkti ant vienos merginos..po to pati savimi stebėjausi, kad taip pratrūkau blush2.gif Gavau persirengimo spintelę priešais duris, pro kurias išeinama į baseiną ir į treniruoklių, aerobikos sales tiek iš moterų, tiek iš vyrų rūbinės. Po treniruotės visos moterys ir merginos pasileido link rūbinės. Man besirengiant (t.y. nusirengus visus sporto rūbelius ir likus nuogai) įžengė viena "princesė" ir nukulniavo net nesiteikdama uždaryt durų ar bent pažiūrėt ar jos iš inercijos užsidarys..nei man nuogai pult jų uždarinėt, nei kuom prisidengt spėt..eina visi ir spokso doh.gif Aš ir užblioviau "gal galėtumėte eidama duris paskui save uždaryti"..bet labiausiai užmušė mane nepasitenkinimas iš tos merginos pusės...atrodė taip, lyg nuo išvaržos kentėtų rolleyes.gif
Atrodo smulkmenos, bet kaip man išmokt gyvent taip kaip kiti..eini per kitus ir neatsigręži..neišmokstu jokio "naglumo" verysad.gif
Atsakyti
Tikrai aktuali tema.... Nu mane galutinai sunervinusi buvo viena moteriškė: Ji pastortavo ant Steperio, privarvino gal litrą prakaito ir nesiteikė nuvolyti bash.gif: negi ji nesuvokia pati? Bet čia nieko, Po sporto nukulniavau į persirengimo rūbinę, o joje yra infraradonųjų pirtis. Tai moteriškė, sverianti nemažai atėjo irgi, ir dar atsilapojo kuo daugiau, o prakaito kvapas doh.gif: nu negi sunku nueiti į dušą prieš pirtį?
Atsakyti
Nesu sporto klubų asė, bet klube, kurį lankau, yra tradicija nusiauti batus ir tik tada eiti į persirengimo kambarį, kiek buvau, tiek vyrai, tiek moterys nusiauna, neikas neina su batais. Čia Kaune. Daugiau kol kas nelabai ką pastebėjau, dar nespėjau gerai apšilti ax.gif
Atsakyti
taip, iš tiesų kultūros stoka sporto klubuose labai erzina bash.gif

prieš 2 dienas pati apturėjau nemalonų įvykį. per aerobikos pratimus, darant sunkesnius šuoliukus, kažkuri moteris nesusilaikė nepagadinus oro. priešais mane stovinti mergina atsisuko ir "nužudė" žvilgsniu. taip ir nesupratau už ką, kai po kelių sekundžiu mane pasiekė "žudymo" kaltininkas. na dar būtų nieko, sakytumei, moterytė nesusilaikė, bet po kurio laiko tai pasikartojo dar kartą. ir tada dar kartą doh.gif kažkoks košmaras

duše plaukiojantys plaukai irgi varo į neviltį - nemaloniausia kai gryžti namo ir trauki dušo tapkutes iš maišo kartu su kažkieno plaukais dry.gif

bet čia dar kentėt galima. pamenu, kadaise "GranGym" lankiau, tai ten panelės išvis, net makiažą patingėdavo nusiplauti, ir po baseiną duodavosi ir atvirai skutinėdavosi savo intymias vietelės blink.gif

senai įpratau su savimi tampytis mažą ranšluostėlį - patogu ir man ir kitiems ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soda: 12 sausio 2006 - 03:19
QUOTE(Soda @ 2006 01 12, 01:17)
taip, iš tiesų kultūros stoka sporto klubuose labai erzina  bash.gif

bet čia dar kentėt galima. pamenu, kadaise "GranGym" lankiau, tai ten panelės išvis, net makiažą patingėdavo nusiplauti, ir po baseiną duodavosi ir atvirai skutinėdavosi savo intymias vietelės  blink.gif



Aš būtent lankydama "Grand Gym" ir praradau kantrybę, todėl net užvedžiau šią temą doh.gif Negaliu atsistebėti kokios ten "ūkininkės" vaikšto (bet negaliu sakyti, truputį vyrėlesnės moterys tvarkingiau elgiasi, toje masėje nekultūringų yra ir save gerbiančių moterų (būtent taip ir manau..jei nemoki gerbti kito, negerbi ir savęs...) doh.gif doh.gif Dar kenčiu...man arti namų ir nuo darbo lengvai pasiekiamas sporto klubas, plius man labai patinka įvairių aerobikos rūšių gausa (į jakuzzi ir baseiną nevaikštau, nes negaliu kartu su nevalom mirkti blush2.gif) ir be to labai pigiai ten sportuoju (bet šiaip, tai kainos ten "oi-oi"..) blush2.gif
Lankiau "Antilopę", "Telekomo sporto klubą", bet tiek nemačiau.. doh.gif
Atsakyti
kažkodėl man niekada dar nebuvo kilę jokiu pasibaisėjimų, ir niekad nemačiau šlapio nuo prakaito treniruoklio blink.gif ir besidepiliuojančių nepastebejau, rūbinėje visos su tapkutem vaikšto (su kuriom ir į dušą eina), nes iki persirengimo spintelių leidžiama eiti su batais. O jei kuri vaikšto basa, tai neabejoju, kad čia ne mano problemos ir man tai visai netrukdo smile.gif sakau, gal čia Kaune kokie stebuklingi klubai ? nes tikrai nieko neteko pastebėt unsure.gif
Atsakyti