Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžys - 4 dalis

Tesiame cia,...
Sena tema cia...
Atsakyti
Turiu pasakyt, kad personalas Panevėžio GN , tikrai geras thumbup.gif Gimdžiau beveik prieš metus, ir užkliuvo man tada, tik valytojos doh.gif
Atsakyti
na valytojos tame skyriuje tikrai kad ohoho lotuliukas.gif mes direktorem jas vadindavom lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes jos jug cia geriausiai viska zino ir ismano,ir apie tvarka ir apie gydyma ir apie vaikuciu prieziura
Atsakyti
Aga pamenu, įsivarto su visais savo viedrais vos ne 6 ryto ir dzin joms viskas, skudurą praplauna ir tiesa rankas į leliuką doh.gif
Atsakyti
aš kai gulėjau, nieko panašaus nebuvo bigsmile.gif ateidavo padoriu laiku, prieš pusryčius, nei puse žodžio nesakydavo nei viena, išplauna greit ir išeina thumbup.gif tik viena mėgėja duris patrankyt buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Su durų trankymu tai ten g.gif. Visas kitas personalas laaabai super thumbup.gif . Gimdžiau prie akušerės Vitalijos Zumbriekienės ir gydytojos Petrauskienės. Labai aukštos kvalifikacijos moterys. Didžiulė jos padėka už profesionalumą ir visą pagalbą. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2010 08 16, 16:32)
Aga pamenu, įsivarto su visais savo viedrais vos ne 6 ryto ir dzin joms viskas, skudurą praplauna ir tiesa rankas į leliuką  doh.gif


Seip jos turi pries vizitacija sutvarkyti palatas jei bus nesutvarkyta to skyriaus vyr. slaugytoja turi teise jas pastatyti ant blakstienu taip, kad valytojos dirba taip kaip joms yra liepta valdzios.
Atsakyti
Liepos 30 gimė dukrelė, apie visus medikus išskyrus išgirtąją Paškonienę(pasipūtusi ir netaktiška) tik geriausi atsiliepimai. Visi vyrai ginekologai thumbup.gif
Ir slaugės ir seselės tikrai šaunios, nei viena nepasirodė didelė ponia ar pan.
Visos puikiai išmano savo darbą.
Iš gimdymo namų tik šilčiausi prisiminimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HERBERA: 19 rugpjūčio 2010 - 19:15
na panevezy gimdziau beveik pries 5metus... tai ispudi paliko tik gimdykla. akusere po visos neprieziuros pasisake AS NADIA NEPAMIRSKIT MANES blush2.gif
o gydytoja kaip gydytoja... pas Filimanaviciene berods pakliuvau, pamainai pasikeitus.
o besilaukiant antro, teko susidurt su Paskoniene,labai maloni ir miela daktare. matyt kaip ir visur buna simpatiju ir antipatiju ir pacientams ir daktarams biggrin.gif
Atsakyti
gal kas galite pasakyti vaiku gydytojos is pirmo auksto (zema,trumpais plaukais ir su akinukais) pavarde?
Atsakyti
sveikos mamytes,man arteja gimdymas ar galite pasakyt i Panevezio ligonine reikia nestis savus naktinius marskinius?nejaugi neduoda savu gimdymui?nes man gine dave brosiura,kur parasyta ka reikia atsinest i gimdykla,tai ten raso 2 naktinius marskinius ir vienus trumpus,per prieki uzsegamus paciam gimdymui,kazkokia nesamone..
as pries 5metus gimdziau,tai nieko panasaus nereikejo,dar apsauke,kad is namu savo chalata atsinesiau,nes ten vietoje duoda..
Atsakyti
QUOTE(_Orinta_ @ 2010 09 02, 12:53)
sveikos mamytes,man arteja gimdymas ar galite pasakyt i Panevezio ligonine reikia nestis savus naktinius marskinius?nejaugi neduoda savu gimdymui?nes man gine dave brosiura,kur parasyta ka reikia atsinest i gimdykla,tai ten raso 2 naktinius marskinius ir vienus trumpus,per prieki uzsegamus paciam gimdymui,kazkokia nesamone..
as pries 5metus gimdziau,tai nieko panasaus nereikejo,dar apsauke,kad is namu savo chalata atsinesiau,nes ten vietoje duoda..

duoda viską, naktinukus, chalatą, pogimdyvinėse palutes mamai ir vaikui vystykliukus mirksiukas.gif gimdykloj net neverta kažko savo turėt, o pogimdyvinėj tai naudojau savo chalatą, kažkaip labai jau dydžiai dideli tų valdiškų, man triskart apsisukdavo jis lotuliukas.gif
Atsakyti