Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus..

user posted image
39 tema
38ta tema
37 tema
36 tema
1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Meskute***: 29 liepos 2010 - 08:11
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 07 29, 00:37)
TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ

Ačiū už naują temą, bet po šitais žodžiais turi būti nuoroda į ČIA mirksiukas.gif Jau antra kopijuojat ir nei neįsigilinat, kas parašyta doh.gif

Mergaitės, gal galit pasakyt, kiek laiko galima šaldytuve laikyt Šarlot sviestinį kremą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šaldytuve sviestinį kremą manau galima laikyti, kol galioja pieno produktai, taigi reikėtų vertinti, iki kurios datos galioja pienas, kad ir virtas ir stovintis šaldytuve, jis gali ir pagesti, kitas reikalas, jei jis stovėtų šaldiklyje, ten jis išgyventų manau ilgiau smile.gif

krikštynų tortas - vyšninė gaivuma, dengta MMG, aisinguota, gėlytės cukrinė Cipciuko masė, arkliukas marcipaninis

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 07 29, 01:29)
Ačiū už naują temą, bet po šitais žodžiais turi būti nuoroda į ČIA  mirksiukas.gif Jau antra kopijuojat ir nei neįsigilinat, kas parašyta  doh.gif



Viskas pataisyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 07 29, 08:31)
krikštynų tortas - vyšninė gaivuma, dengta MMG, aisinguota, gėlytės cukrinė Cipciuko masė, arkliukas marcipaninis

koks mielas mergaitiškas tortukas rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Naujoj temoje su tortuku rodausi, darytas anytai doh.gif , tai sugebejo pasdakyti:"jei gražaus nepdarysi, tuomet geriau pirksiu parduotuvėje".... na po šių žodžių iš viso norėjau nebegaminti doh.gif . Na įvertinkite:

Snikersas ir jogurtinis, lieta šokoladu ir grietinėle..gėlytės iš SALDAINIŲ MARSHMALLOW ir kelios is cukrinės masės(nes pritrūkau blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wavin @ 2010 07 29, 09:31)
.............. darytas anytai doh.gif , tai sugebejo pasdakyti:"jei gražaus nepdarysi, tuomet geriau pirksiu parduotuvėje".... na po šių žodžių iš viso norėjau nebegaminti doh.gif .


blink.gif
Nedaryciau. Mano anyta tai dziaugtusi bet kokiam tortui


Olesta
, pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 29 liepos 2010 - 08:35
QUOTE(Olesta @ 2010 07 29, 08:31)


krikštynų tortas - vyšninė gaivuma, dengta MMG, aisinguota, gėlytės cukrinė Cipciuko masė, arkliukas marcipaninis





Ir vėl nuostabu wub.gif na jau tie arkliukai tai pasakiški wub.gif Man regis gausi dėti step by step šio mielo padarėlio kūrimo proceso tongue.gif


O aš vakar išmėginau kažkokią naują masę figūrėlių lipdymui. Nežinau kieno ji, nes radusi receptą ant lapelio užsirašiau ir nepamenu kas čia per masė hihihi.gif bet ką norėjau pasakyti, tai, kad figūrėlių lipdymui ji tikrai labai gera thumbup.gif kaip plastelinas thumbup.gif jeigu apdžiūna, tai paminkai gerai rankose, nuo šilumos "atsileidžia" tas kietumas ir vėl viskas super thumbup.gif

QUOTE(wavin @ 2010 07 29, 09:31)
Naujoj temoje su tortuku rodausi, darytas anytai doh.gif , tai sugebejo pasdakyti:"jei gražaus nepdarysi, tuomet geriau pirksiu parduotuvėje".... na po šių žodžių iš viso norėjau nebegaminti doh.gif . Na įvertinkite:

Snikersas ir jogurtinis, lieta šokoladu ir grietinėle..gėlytės iš SALDAINIŲ MARSHMALLOW ir kelios is cukrinės masės(nes pritrūkau blush2.gif )




Na jau tikrai po tokių žodžių sakyčiau tai eik miela anytėle ir pirkis iš parduotuvės doh.gif O pats tortukas dailus, tik man truputį vaizdą gadina tas pabarstymas ax.gif
Atsakyti
Labas, Mergaites

Senokai buvau. Kol viska perziurajau. Na ka galiu pasakyt. Nerealu. Olesta jau Jusu tortai, tai kazkas pasakisko wub.gif
Atsakyti
olesta - tortukas wub.gif

atnesu pirma savo vestuvini tortuka, priimu kritika, kad vardu spalva kitokia galejo but zinau, neturejau doh.gif user posted image

user posted image

apacioj napaleonas, virsus jogurtinis, dengta mmg
Atsakyti
sveikutes, gal kuri galite parašyti kaip pasidaryti marcipaninę masę? smile.gif aš matyt nebemoku ieškot, nu niekur nerandu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
o man jis labai mielas, šauniai padirbėjai thumbup.gif

ačiū mergikės, man labai patinka arkliukai wub.gif
Atsakyti