Įkraunama...
Įkraunama...

TARO VI - tęsiame toliau

Miname takelį pažinimo link...

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:

Taro enciklopedija

Taro literatura

Taro literatura 1

Taro pamokos

Taro reiksmes

Taro kalades

Taro pradinukams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 29 liepos 2010 - 09:06
Gach, dėkui už naujus namus smile.gif

QUOTE(Sublime @ 2010 07 29, 11:14)

Vis laukiu kol kas įmes kokią įdomią dilemą panagrinėjimui...

Neprisiprašyk smile.gif . Pas mane tiek dilemų doh.gif . Jei pradėt nagrinėt vieną, išsirutuliuotų iki begalybės doh.gif . Aš šiandien net kortos netraukiau, nes nežinau nuo kokio klausimo pradėti......
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 29, 12:59)
Neprisiprašyk smile.gif . Pas mane tiek dilemų doh.gif . Jei pradėt nagrinėt vieną, išsirutuliuotų iki begalybės doh.gif . Aš šiandien net kortos netraukiau, nes nežinau nuo kokio klausimo pradėti......


lotuliukas.gif nu jo...turiu vieną apmąstymą kaip interpretuoti XIII Mirtį su I Magu ateities darbe pozicijoje...ar kaip sugebėjimų, pasitikėjimo savo prof. žiniom gesimą, ar kaip tik - transformaciją ir naują 'įkvėpimą' g.gif kai klausiau kokia išeitis - vėl iškrito I Magas g.gif tai kaip ir patvirtina, jog reikia pasitikėti savo jėgomis... g.gif

V TEMA čia:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sublime: 29 liepos 2010 - 12:38
QUOTE(tobula @ 2010 07 29, 12:59)
Pas mane tiek dilemų doh.gif . Jei pradėt nagrinėt vieną, išsirutuliuotų iki begalybės doh.gif . Aš šiandien net kortos netraukiau, nes nežinau nuo kokio klausimo pradėti......


Įmesk ką nors, kad tema nedūlėtų smile.gif pas mane nieko įdomaus nevyksta unsure.gif visos kartu išmąstysim ką nors protingo bigsmile.gif
Atsakyti
Na kagi, kad tema nedūlėtų kur tai gale....
papasakosiu kaip mes su dukra savaitgaly būrėmės. biggrin.gif
laukė savaitgalis, ką veiksim puikiai žinojome, bet kad su kortukėm ryšį stiprint, nusprendžiau ištraukti įvairiais klausimukais.
Kokia diena manęs laukia rytoj - VII Vežimas. dukra iškart -nagi į Klaipėdą važiuosi, aiškiai rodo.
Kokia diena laukia dukros -II Žynė. dukra iškart sako- nugi aišku kad taip, gi į delfinariumą eisim, su išmintingais sutvėrimais susitiksim, gal ką įdomaus sužinosim.
Ką dukra nusipirks rytoj - kalavijų 3. dukra sako- nagis vadinasi 3 naujus daiktus.
Rutuliojam bendravimą toliau.
Ar tie daiktai suteiks daug džiaugsmo - I Magas. dukra - nugi matai kaip ten aukštai danguje viena žvaigždutė šviečia - va ir mano džiaugsmas bus toks -ryškus ir vienkartinis.
Kokia veikla užsiims dukra rytoj - Skeptrų 7. dukra - tai gi aišku, sekmadienis, šventa diena, poilsis.
Va šitaip ir bendravom. Jinai apskritai tas kortas pirmą kart gyvenime matė, bet reakcija -gana nebloga sakyčiau, ir interpretavimas- gana tikslus. Nors aš tai iškart būčiau puolusi į labai jau gilų tų reikšmių aiškinimą. Ir tikriausiai būčiau nusišnekėjusi.
Beje, viskas buvo taip kaip kortukės ir sakė, o dukra išvertė į lt kalbą.
Atsakyti
Super thumbup.gif bet dienos kortose gal visai neverta ieskoti kazkokiu itin giliu prasmiu...nebent kortu pazinimui....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 29, 15:05)
Super  thumbup.gif  bet dienos kortose gal visai neverta ieskoti kazkokiu itin giliu prasmiu...nebent kortu pazinimui....

tame ir esmė. Dukra į viską žiūri labai paprastai, buitiškai. O aš visur ir visada gyvenimo prasmės ieškau. Net ten kur jos ieškot visai nereikia. Tik problemų papildomų prisidarai.
Būkite kaip vaikai.... biggrin.gif nuostabus patarimas.... biggrin.gif
Atsakyti
Labos, pasiskaitau vis , kaip jums puikiai sekasi (bendrauti su TARO ,ta prasme).

studijuoju dabar Terezos Michelsen (ačiu Chiromantei 4u.gif ) ir negaliu atsilupt, labai sudomino vad. etinis kodeksas ir asociacijos pagal stichijas.
va rusu kalba, jei kam reikia-

http://biblioteka.cc...ttach_id=386423

Dar maciau yra tos pačios autorės knyga kaip susikurti savo deliones, bet neskaiciau ,nes man šiuo metu kiti dalykai įdomesni ax.gif
Atsakyti
Ačiū, Dagda 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(dera1 @ 2010 07 29, 16:21)
tame ir esmė. Dukra į viską žiūri labai paprastai, buitiškai. O aš visur ir visada gyvenimo prasmės ieškau. Net ten kur jos ieškot visai nereikia. Tik problemų papildomų prisidarai.
Būkite kaip vaikai.... biggrin.gif  nuostabus patarimas.... biggrin.gif


Ir aš pastebėjau, kad dažnai dienos kortos beveik tiesiogiai simboliais ir bendrąja prasme 'parodo' įvykius... bigsmile.gif
Atsakyti
Labai aciu tai, kuri idejo nuoroda, pazymeta, kaip pradinukams biggrin.gif Radau ten sau labai naudingos medziagos. ir dar - manau, kad tos, kurios neturi bedu su rusu kalba, gali labai nesimetyti ir apsistoti ties siuo puslapiu....O Teresos Michelsen knyga praktiskai privaloma visiems pradedantiesiems - ten rasit visus atsakymus....
Atsakyti
Čia štai pačios Terezos puslapis anglistėms smile.gif
http://tarotmoonpres...urse-materials/
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 07 29, 16:25)
Labos,  pasiskaitau vis , kaip jums puikiai sekasi (bendrauti su TARO ,ta prasme).

  studijuoju dabar Terezos Michelsen (ačiu Chiromantei 4u.gif ) ir negaliu atsilupt, labai sudomino vad. etinis kodeksas ir asociacijos pagal stichijas.
va rusu kalba, jei kam reikia-

http://biblioteka.cc...ttach_id=386423

    Dar maciau yra tos pačios autorės  knyga kaip susikurti savo deliones, bet neskaiciau ,nes man šiuo metu kiti dalykai įdomesni  ax.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 29, 16:45)
Labai aciu tai, kuri idejo nuoroda, pazymeta, kaip pradinukams biggrin.gif  Radau ten sau labai naudingos medziagos. ir dar - manau, kad tos, kurios neturi bedu su rusu kalba, gali labai nesimetyti ir apsistoti ties siuo puslapiu....O Teresos Michelsen knyga praktiskai privaloma visiems pradedantiesiems - ten rasit visus atsakymus....


Ką gi, reikia kibti į skaitymus bigsmile.gif kol laiko yra biggrin.gif
Ačiū už vertingas nuorodas ir patarimus 4u.gif
Atsakyti