Įkraunama...
Įkraunama...

Microgynon

Labuciai visoms! 4u.gif
Perziurejau visas temas,bet neradau,kad kazkuri vartotu sias kt g.gif ar jos Lietuvoj visai nepopuliarios g.gif aciukas uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
ambermammy, kad jos yra II kartos kt, jau nemazai metų kaip yra išrastos III kartos kt, su mazesne estrogenų doze, kurios turi maziau pašalinių reiškinių, tokių kaip svorio augimas, krūtų brinkimas ir t.t pažiūrėjau vaistai.lt tai nuo 2005.08.17 jos jau nebetiekiamos į Lietuvą, tad turbūt jau ir neberasi, kas jas naudoja, žodžiu atgyvena, mesk lauk biggrin.gif
kažkada aš jas naudojau, gal ir tu naudojai, jomis papigiai prekiavo Klaipėdoj akušerė Kristina iš šeimos planavimo kab., atsimeni?bet tai buvo prieš daug maž 8 metus smile.gif
Dabar ginekologai Lt dažniausia rekomenduoja Cilest, Logest, Mercilon, Femoden...
o kaip tau tas inplantas nebetiko, kad perėjai prie kt?o pleistro nebandei?jis man rodos turi mažiau pašalinių reiškinių nei kt...šiaip visos kt, kad ir šiuolaikinės turi daug neigiamų pašalinių reiškinių, gali pasiskaityt , čia apie visas rasi:
http://www3.vdu.lt/life/pv/Kvart.htm
Atsakyti
tula, matau, kad tu labai prieš KT, o tai kaip tada tu apsisaugoji? O galbūt kažkokius labai gerus KT vartoji. Nes noriu pradėti vartoti ir nežinau kokius išsirinkti.
Atsakyti
As pusantru metu gyvenau Anglijoje, Microgynon 30 man israse gydytojas. Naudojau tabletes visa ta laika ir jos man labai patiko. Nepajutau absoliuciai jokiu neigiamu poveikiu. Taigi as uz jas visu 100proc. Ir kazkaip idomiai skamba, kad Anglijoje jas daktarai rekomenduoja, o Lietuvelej jos jau atgyvena... g.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrikeB @ 2006 04 12, 12:57)
As pusantru metu gyvenau Anglijoje, Microgynon 30 man israse gydytojas. Naudojau tabletes visa ta laika ir jos man labai patiko. Nepajutau absoliuciai jokiu neigiamu poveikiu. Taigi as uz jas visu 100proc. Ir kazkaip idomiai skamba, kad Anglijoje jas daktarai rekomenduoja, o Lietuvelej jos jau atgyvena...  g.gif

Anglijoje jas rekomenduoja visoms, nes jos yra pacios pigiausios.Pati tikrinau kainas.Tai jos yra pacios pigiausios ir pigesniu uz jas nera.O jei jau nori geresniu,nes jos buna iki triju kartu brangesnes,jau turi pati prasyt gydytoju,kad tau israsytu.Patys jie kitokiu nesiulys schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 13 balandžio 2006 - 10:42
QUOTE(tula @ 2006 01 12, 00:11)
ambermammy, kad jos yra II kartos kt, jau nemazai metų kaip yra išrastos III kartos kt, su mazesne estrogenų doze, kurios turi maziau pašalinių reiškinių, tokių kaip svorio augimas, krūtų brinkimas ir t.t pažiūrėjau vaistai.lt tai nuo 2005.08.17 jos jau nebetiekiamos į Lietuvą, tad turbūt jau ir neberasi, kas jas naudoja, žodžiu atgyvena, mesk lauk biggrin.gif
kažkada aš jas naudojau, gal ir tu naudojai, jomis papigiai prekiavo Klaipėdoj akušerė Kristina iš šeimos planavimo kab., atsimeni?bet tai buvo prieš daug maž 8 metus smile.gif
  Dabar ginekologai Lt dažniausia rekomenduoja Cilest, Logest, Mercilon, Femoden...
o kaip tau tas inplantas nebetiko, kad perėjai prie kt?o pleistro nebandei?jis man rodos turi mažiau pašalinių reiškinių nei kt...šiaip visos kt, kad ir šiuolaikinės turi daug neigiamų pašalinių reiškinių, gali pasiskaityt , čia apie visas rasi:
http://www3.vdu.lt/life/pv/Kvart.htm

butent apie K pleistrus Anglijoje labai blogai gydytojai atsiliepia, kiti net nezino. Iesko iesko kompose ir neranda!Anglijoje rimtai jie labai yra populiarus, nes cia labai didele korupcija, kovoja vaistu kompanijos ir t.t.., kad tik brangesne preke ikisti!
Atsakyti
as taip pat vartoju microgynon 30.man jos taip pat geros.jokiu simtomu nuo ju nejauciu ir nejutau.
daktarai gal ir siulo nuo pigesniu,nes jos cia nemokamos.bent jau man pasake ,kad jei netiks tai ateik israsys kitas.
lietuvoj reikia KT pirkti todel jie ir siulo kuo brangesnes.o poveikis dazniausiai buna dar blogesnis nei nuo pigesniu.
Atsakyti
Kaip nustebau suzinojusi, kad microgynon Lietuvoje atgyvena g.gif Man jos tikrai pacios geriausios tabletes. Pasalinio poveikio nera, oda susitvarke, svorio numesti sugebejau, susvelnino PMS. Draudimas man jas apmoka (kaip ir ko gero visas kitas tabletes). Del pigumo nelabai sutinku, pakuotes kaina 30 euru. Idomumo delei, kiek kainuoja kitos tabletes?
Atsakyti
QUOTE(pora @ 2006 03 03, 19:10)
tula, matau, kad tu labai prieš KT, o tai kaip tada tu apsisaugoji? O galbūt kažkokius labai gerus KT vartoji. Nes noriu pradėti vartoti ir nežinau kokius išsirinkti.

nu nepastebejau jos poste nieko neigiamo prie KT, tiesiog daug informacijos ir tiek 4u.gif saunuole, Tula
Atsakyti
as ir vartoju tas pacias mycrogynon 30 2 metus ir nieko....mmmm gal reiks gydytojos prasyt kad pakeistu?ar neverta?
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2007 09 01, 17:26)
as ir vartoju tas pacias mycrogynon 30 2 metus ir nieko....mmmm gal reiks gydytojos prasyt kad pakeistu?ar neverta?


Jeigu tau jos tinka ir jautiesi gerai, tikrai neverta. Kaip jau kazkas rase, KT yra labai asmeninis dalykas, vienoms tinka, kitoms ne, vienoms tinka viskas, kitos kankinasi n metu, kol savas KT suranda smile.gif.
Atsakyti
vakar mano sesei Airijoj sias KT israse trims menesiams, nemanau jei butu koks ssss.... rasytu vien del pigumo, o LT kaip visos zinome pirk preke brangia, nesvarbu kiek ji geresne, bet pirk ax.gif
Atsakyti