Įkraunama...
Įkraunama...

2 vaikai: į vieną klasę ar į skirtingas

Noriu pasitarti, ar geriau leisti abu vaikus tais pačiais metais į vieną klasę, ar į skirtingas, taupumo atžvilgiu labiau apsimokėtų - į vieną, bet matau, kad vienas vaikas yra labai savarankiškas, o kitas viską tik atkartoja, seka kito pavyzdžiu, taigi, manau, kad nukentės abiejų dėmesys, vienas kitam trukdys.
Kaip jūs manote? Vaikai pametinukai, bet jaunėlis net pranoksta vyresnėlį savo greita orientacija, tinkamais užduočių sprendimais  :smile.gif
Atsakyti
Mano ir sesers vaikai to paties amziaus (mes ir gyvenom tame paciame name, tai kaip ir seima jie kartu pastoviai buvo)ir i ta pacia mokykla leidom, bet kad i skirtingas klases reikia leisti tai vieningai nutarem. Nes panasi situacija kaip ir pas tave - maniskei viskas labai sekasi, greitos orientacijos, o be to linkusi buvo pusbroliui vadovauti, o tas toks zmogelis neskubantis... Tai sakem gana cia matriarchatui reikstis. O be to jisai kompleksuodavo truputi pastoviai lygindmasis ir matydamas kad dar to ar ano nemoka.
Labai dziaugiamas kad tai padarem
Atsakyti
Mano labai panasi situacija. Tik spresti reikejo kiek anksciau, ar leisti i ta pat darzelio grupe ar i skirtingas. Skirtumas tarp mano mergyciu - metai be triju dienu smile.gif. Tad lyg pagal metus i ta pat grupe tiktu, cia as taip masciau. Nors vyresnele ryskiai lenke sese visama kame, vadovavo jai totaliai. Na o maze vos ne toki poziuri buvo isivyscius: kam man stengtis, vistiek sesei geriau pavykasta viskas. Na visa laime, darzelio vedeja, puiki, protinga moteris pasitaike. Ji man pasiule i skirtingas grupes leisti. Tikrai pasiteisino. Maze nebenusileidzia taip lengvai, turi savo draugus, savo erdve. Atskirai pabuve visa diena, vakare pasiilge susieina, tai kokia valanda ne girdet ju ner - nosis sukise biggrin.gif. O dar prisiminiau, 'Verslo klasej' apie dvynukes Olsen skaiciau, kur 'Pilnoj troboj',  'Dviese mes jega' vaidino. Pasirodo jos irgi i skirtingas klases eina, turi atskirus draugus.
Atsakyti
Atrodo, kad neturiu ką pridurti. Jei eis į atskiras klases, vaikai mokysis savarankiškumo, kiekvienas turės galimybę sukurti savo draugų ratą.
Atsakyti