Įkraunama...
Įkraunama...

Liūtas

user posted image

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

“Apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti…”



Stichija: Ugnis
Planeta: Saulė
Diena: sekmadienis
Devizas: “Aš noriu”
Spalva: oranžinė, auksinė, šviesiai ruda ir skaisčiai raudona
Akmuo: gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas
Skaičius: 1
Tinkami partneriai: Šaulys ir Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.
Netinkami partneriai: Vandenis ir Jautis.


Liūto Ugnis – didinga, o Jo meilė – tai pats gyvenimas. Tereikia su juo elgtis garbingai, ir jūs patirsite, kas yra taurus didžiadvasiškumas…

Po žvėrių karaliaus ženklu gimę žmonės tikrai pasižymi karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, gracingų judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu. Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies. Nenuostabu, kad jie nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų.

Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir valdingi. Jie tiesiog natūraliai tampa lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam Liūtas nesugebėtų vadovauti. Nors Liūtai daug reikalauja iš kitų žmonių, tačiau ir patys yra pasirengę duoti nemažai. Jei Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengs visas ribas, jis gali tapti nepakančiu tironu, norinčiu valdyti viską ir visus. Jis turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir valdyti demokratiškai.

Liūtas yra darbštus ir ambicingas, ko nors siekdamas būna labai atkaklus, kartais net kvailai užsispyręs ir arogantiškas. Saulė yra jų sąjungininkė, todėl stengtis jiems reikia kur kas mažiau nei kitų ženklų atstovams. Aplinkiniams Liūto grandioziniai planai gali pasirodyti pernelyg drąsūs, bet jie labai kūrybingi ir sugeba perprasti bet kokios problemos esmę. Neįveikiamų kliūčių Liūtams nėra. Na, gal tik jų tingėjimo priepuoliai.
Atsakyti
PLANETOS IR LIGOS

user posted image

Kiekvienas Zodiako ženklas susijęs su kuria nors kūno dalimi ir nurodo polinkį sirgti tam tikromis ligomis. Avinas susijęs su galva, Jautis - su kaklu, skydliauke, gerkle, Dvyniai - su pečiais ir rankomis, Vėžys - su krūtine, Liūtas - su širdimi, nugara raumenimis, Mergelė - su žarnynu, Svarstyklės - su inkstais, Skorpionas - su lytiniais organais, Šaulys - su klubais ir kepenimis, Ožiaragis - su kaulais ir sąnariais, Vandenis - su blauzdomis ir kojų venomis, Žuvys - su pėdomis. Per tūkstantmečius pastebėta, kad kiekvieno ženklo atstovai paprastai dažniau skundžiasi atitinkamų organų problemomis.

Liūtas

Labiausiai šio ženklo pažeidžiamos sritys – širdis ir stuburas.
Valdanti planeta – Saulė – duoda gerą sveikatą, gyvybingumą.
Egzaltuojantis Plutonas – daug atsistatančios energijos. Plutono dėka, prie Liūtų paprastai “nelimpa” ligos. Tačiau, jei jau Plutonas duoda ligą, tai rimtą, dažnai – neišgydomą. Pasak astrologo A.Podvodnyj, “Saturnas išsako nuosprendį, Plutonas – vykdo”.
Išvytas Uranas – širdies ydos, stenokardija, hipertonija, poliomielitas, infarktai.
Pacientas: Liūtas mėgsta būti dievinamas. Reikia į jį įsiklausyti, išpildyti jo pageidavimus. Neverta nustebti, jei pacientas papriekaištaus dėl nepakankamo dėmesio skyrimo jo diagnozei ar terapijai.
Atsakyti
As pati vandene ir man su liutais bendraut thumbup.gif Tik, kad greit issizeidzia, kartais tas isizeidimas toks vaikiskas buna, bet greit praeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2010 07 31, 16:50)
As pati vandene ir man su liutais bendraut  thumbup.gif  Tik, kad greit issizeidzia, kartais tas isizeidimas toks vaikiskas buna, bet greit praeina  biggrin.gif

nesiginčysiu, būna biggrin.gif

Bet šiaip, juk mes tokie švelnūs ir mieli padarėliai cool.gif ania biggrin.gif
Atsakyti
dėl įsižeidimo, tai visiška tiesa biggrin.gif
aš esu liūtė ir nežinau, kaip kitos, bet esu savanaudė ir savimyla biggrin.gif
Atsakyti
Savaitės horoskopas 4u.gif

Liūtas
Periodo pradžioje aktualūs gali būti mokslo, studijų ar įsidarbinimo užsienyje klausimai. Šiais tikslais realiai kažkur vyksite ar naršysite po internetą. Nemaži pavojai tykos kelionėse. Nederėtų pasitikėti užsieniečiais. Kitą savaitę galite sulaukti dalykinio pasiūlymo arba jo visaip sieksite. Ypač nersitės iš kailio, jei mėginate įsitvirtinti svetimoje šalyje ar realizuoti save naujoje jums srityje. Galbūt jums pasiūlys darbą, bet jis bus toli nuo namų ir gana sunkus. Arba visai neplanuotai jums pavyks susitarti dėl ateities perspektyvų. Vis dėlto didelių vilčių nepuoselėkite, nes situacija gali pasikeisti.

Meilės reikalams tiks sekmadienis, trečiadienio vakaras, ketvirtadienis. Administracinis darbas seksis pirmadienį, bendrai dirbti su komanda – ketvirtadienį.

Atsakyti
Ateinančios savaitės horoskopas (08.16 - 08.22)

Liūtas

Beveik puiku. Vidinė būsena bus vis dar labai žvali, tad galėsite puikuotis puikia sportine forma. Tiktai savaitės pabaiga gali išmušti iš vėžių, bet jeigu piktnaudžiavimo tam tikrais gėrimais pavyks išvengti, galima tikėtis jog viskas baigsis gražiai. Džiugins piniginiai reikalai, nors iki didžiosios sėkmės gali vis trūkti kažkokios smulkmenos. Puikus metas tiems, kurie mėgsta bendrauti ir kuriems pažinimas bei kelionė – tai tas pat: gali pasitaikyti puikių progų išplėsti savo akiratį, ir dar pasidžiaugti tuo, kad viskas vyks labai smagiai.
Atsakyti
Liūto neblogas charakteris (aišku, kas apie save nori blogai galvot lotuliukas.gif ), bet dėl įžeidumo tai jo... Norėčiau ramiau mokėti priimti kritiką. Ir kas svarbiausia - kitus ideliai moku pašiepti, patraukti per dantį, bet jei tik kas mane - viskas, supykstu, nors kartais taip kvaila....
Atsakyti
QUOTE(Oklahoma @ 2010 08 19, 16:30)
Liūto neblogas charakteris (aišku, kas apie save nori blogai galvot  lotuliukas.gif  ), bet dėl įžeidumo tai jo... Norėčiau ramiau mokėti priimti kritiką. Ir kas svarbiausia - kitus ideliai moku pašiepti, patraukti per dantį, bet jei tik kas mane - viskas, supykstu, nors kartais taip kvaila....


Man irgi tas pats...na iš ties esame labai faini žmonės, tik reikia mokėti su mumis bendrauti biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras Liutas. Tai seimos zmogus, gan kulturingas, iskalbus, turi sarmo, protingas, bet kartais ta savo protinguma pervertina, labai sunkiai priima kritika, kas liecia ji pati, tai labai prisiziurintis (marskinukai kasdien vis nauji, batukai nuvalyti iki blizgesio ir t.t.), megsta buti giriamas, grieztas ir mylintis tetis, nuoskaudas laiko ilgai, vienu zodziu megsta vadovauti paradui, nera pernelyg taupus, jei jau nersia per parduotuves tai iki pergales biggrin.gif
Atsakyti
Esu liūtė, praktiškai viskas tinka man, ką parašėte apie savo vyrą biggrin.gif
Atsakyti
Apie moteris liūtes nešnekėsiu, nes labiau domina vyrai smile.gif
Bendrauju su 2 liūtais vyrais. Labai stebiu, kaip bendrauja, lyginu tarpusavyje (nors nelabai gražu, bet man įdomu ax.gif ). Nu pagrindiniai bruožai vistiek "lenda" tie patys. Protingi, paprasti, be galo atkaklūs ir valdingi. Atlapaširdžiai, geranoriški, visada pasiruošę padėti, labai nori asistuoti moteriai bigsmile.gif Itin komunikabilūs, tik duok pašnekėt, labai linksmi ir su puikiu humoro jausmu! Ir kas svarbiausia - tik tu juos pagirk, ir būsi draugas rolleyes.gif aš kartais pasinaudoju šia gudrybe. Aišku, nesistengiu ištisai girti, bet kai yra už ką, darau tai nuoširdžiai. Jiems patinka, įvertina, o ir man smagu. smile.gif Tikrai vyriški, nori griežti "pirmuoju smuiku", bet prie tokio vyro moteris gali jaustis karaliene. cool.gif dar ką pridurt pamiršau - aistringi ir užsidegę visame kame ax.gif man LABAI patinka liūtukai bigsmile.gif
P.S. Nepriima kritikos, greit įsižeidžia. Minusas, bet ir su tuo gyvent galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 12 rugsėjo 2010 - 20:53