Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *14 Namučiai...


user posted image

Sakoma, kad kartą paėmęs knygą į rankas

Kaskart vis sunkiau ją iš jų paleisi.

Atvertęs lapus ir pasinėręs visa galva į istorijas

Išgyvenimus, džiaugsmus ir vargus susidomėjęs vertinsi.

Tavo vaizduotė atmerks plačiai iš nuostabos akis

Ydingas aptikusi žmonių mintis ir paslaptis,

Manysies viską suprantąs ir viską perpratęs,

Atsakymus suradęs ir nuspėjęs pabaigas.

Sakykim taip, o gal ir ne, mažutė paslaptis dar slėpsis nuo tavęs eilutėse...

user posted image

Mūsų skaitytojų gimtadieniai

dolly' – sausio 17 d.
L'ora – sausio 23 d.
Papugele – sausio 31 d.

laTulipe – vasario 24 d.

Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
reeva - kovo 28 d.

neva1 – balandžio 2 d.
Rauzi – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

LijaAntLedo – birželio 2 d.
Dorifore – birželio 3 d.

Biancca – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

vaivira – rugsėjo 19 d.

linamog – spalio 2 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Love Raimonda – lapkričio 15 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.

user posted image

P.S.
Atsakymas į visiems taip rūpimą klausimą:
kodėl yra dvi temos apie knygas?

Matote, šiais visuotinės kompiuterizacijos laikais, forume sukurti temą labai paprasta. Seniai labai senai tikriausiai taip gavosi, kad dviem knygų mėgėjoms panašiu metu kilo idėja pakalbėti apie knygas, ir jos tuos mygtukus spragtelėjo. Ir, kadangi kaip paaiškėjo, tų skaitančiųjų knygas ne taip jau ir mažai, tai kaip nebeužtvenksi upės bėgimo, taip ir moteriškių, norinčių papliurpti apie knygas, nebesulaikysi... Taip ir pradėjo jos diskutuoti, vienos vienoje temoje, kitos kitoje temoje, dar kitos - abiejose temose, kaip kam arčiau širdies. Vienos susipažino, kitos susidraugavo, o dar kitos ir į svečius jau ruošiasi važiuoti.... Na o pabaigoje tikimės, kad tos temos dar ilgai gyvuos, viena kitą gražiai papildys, o naujokai pasiskaitinės senesnes temeles. Happy End.
user posted image
Atsakyti

Nauji namai, nauji pašnekesiai biggrin.gif Registruojuos vėlgi be knygos, nes vis dar nežinau ko noriu biggrin.gif

QUOTE(Papugele @ 2010 07 31, 19:18)
Na ir man buvo maloni staigmena, kai radau sita knyga nunesus pries kelias dienas i biblioteka "Naujaruses dienorasti". smile.gif
Aš ten ne piktai 4u.gif Tik man va taip visada "sekasi" su visokiom serijom doh.gif biggrin.gif Gerai bent tiek, kad ta pati pardavėja turi tą trečią dalį, tai jau pakalbinau dėl įsigijimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 31 liepos 2010 - 18:23
Aš registruojuosi naujoje temoje su Luke Rhinehart "Kauliukų žmogus" bei įpusėta Frederic Beigbeder "14.99 €".
Atsakyti
Spėsiu ir aš usžiregistruoti naujoje temoje su savo 7 knygom doh.gif (su kiekviena tema jų daugėja, o ne mažėja) biggrin.gif

Įdomumo dėlei, pažiūrėjau didžiausias plepes biggrin.gif
Dorifore 69
Sielos Sparnai 56
Ingėnas 52
Papugele 47
adžani 41
reeva 37
laTulipe 30
aistuliaa 21
Fatimaallaa 19
Biancca 18
_Only_ 17
Meskute5 17
ewe1ina 15
sphinx 15
amber123 12
AgnĖ.** 11
miaubraske 11
linamog 11
Vessta 9
nutera 9
shiaudine 8
Gegytė 7
Stiklo karoliukai 7
Finna 6
ylksis 6
ingina 6
janna 5
laiminga smile.gif 5
terakota_bum 5


Ojeje, daraus kaip Ingėnas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 07 31, 18:25)
Ojeje, daraus kaip Ingėnas  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O aš jau save suėmiau į rankas tongue.gif Šioks toks rezultatas ir matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
dar skaitau Iris Johansen [B]"Gerokai po vidurnakčio" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 07 31, 19:22)
Nauji namai, nauji pašnekesiai biggrin.gif Registruojuos vėlgi be knygos, nes vis dar nežinau ko noriu biggrin.gif

Aš ten ne piktai 4u.gif Tik man va taip visada "sekasi" su visokiom serijom doh.gif biggrin.gif Gerai bent tiek, kad ta pati pardavėja turi tą trečią dalį, tai jau pakalbinau dėl įsigijimo biggrin.gif

Na jei pastebejai tai tada as i tavo griezta klausima Kiek is viso yra knygu, tada neatsakiau, nes irgi suabejojau ar tik tos dvi, kazko man antros pabaigoj pritruko. Tai va nuejus i biblioteka ir padariau revizija kaip ten yra is tikro ir radau ta "Kudiki" unsure.gif

O tavo pardaveja negraziai padare, nepasakius to, tuo labiau kad visas knygas ji turejo. ax.gif

Na neliudek, juk dar geriau, vietoj dvieju malonumu, turesi tris bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2010 07 31, 19:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O aš jau save suėmiau į rankas tongue.gif  Šioks toks rezultatas ir matosi lotuliukas.gif

Matosi, kad suemei, bet vistiek prizine vieta lotuliukas.gif
Atsakyti
registruojuos naujuose namuciuose su Idukra ax.gif visai neseniai rode toki panasu filma, tik ten ant pieno pakelio save pamate... tai negaliu nelyginti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingina: 31 liepos 2010 - 18:32

QUOTE(Papugele @ 2010 07 31, 19:31)
O tavo pardaveja negraziai padare, nepasakius to, tuo labiau kad visas knygas ji turejo. ax.gif
Na neliudek, juk dar geriau, vietoj dvieju malonumu, turesi tris bigsmile.gif  wub.gif
Pardavėja gal galvojo, jog aš turiu tą trečią dalį, kad nesiteiravau dėl jos rolleyes.gif
Aha, malonumai trys, tik galėjo visi kartu už tą pačią siuntimosi kainą atkeliaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2010 07 31, 19:32)
registruojuos naujuose namuciuose su Idukra  ax.gif visai neseniai rode toki panasu filma, tik ten ant pieno pakelio save pamate... tai negaliu nelyginti  doh.gif

Nezinau tokios, bet tokie pavadinimai is vieno zodzio mane labai traukia. biggrin.gif Ir dazniausiai buna geros knygos smile.gif
Atsakyti
As registruojuosi su Barauskaites DESIMT 4u.gif
Atsakyti

Dar prisiminiau lotuliukas.gif Rimtai man šiandien smegenys kažkokios extra atsigavusios lotuliukas.gif Surašysiu viską ką jau senai senai norėjau surašyt lotuliukas.gif

Kas liečia serijas, kažko baisiai ilgai užtruko su Wassmo Toros trilogijos trečiosios dalies vertimu g.gif Laukiu, laukiu ir niekaip nesulaukiu g.gif Guli gražiai lentynoje "Namas su akla stiklo veranda" ir "Nebylus kambarys", o trečiosios kaip nėr taip nėr doh.gif unsure.gif
Atsakyti