Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras pastoviai užkrečia grybeliu

Tai situacija tokia. Tai prasidėjo vasarą. Pirmą kartą (prieš kelis metus turėjau grybelį, bet išsigydžiau, gydėsi ir vyras), kai pajutau grybelio požymius, pagalvojau, vėl čia man nuo kažko, vyro jokiu būdu neturėjau galvoje. Išsigydžiau vartodama žvakutes. Vyrui nieko nesakiau, nes gyvenam skirtingose šalyse ir susitinkam kas 4-5 savaites. Taigi jau buvau išsigydžiusi ir viską pamiršusi. Maždaug po mėnesio susitikome su vyru, pasimylėjome ir vėl, aišku, gavau grybelį doh.gif Tada supratau, kad jis tada buvo kaltas dėl to. Pasakiau jam, naudojo tepaliuką ir atrodo išsigydė, nes po to porą mėnesių neužsikrėčiau nuo jo. Na, bet praėjo dar vienas mėnuo ir vėl tas pats. Vėl jis mane užkrėtė doh.gif doh.gif
Tai norėjau visų pirma paklaust, ar gali pas vyrą savaime dėl kažkokių sveikatos problemų atsirasti tas grybelis?
Kadangi gyvename skirtingose šalyse, tai neatmetu ir tos minties, kad jis galbūt gali jį gauti ir nuo kitos moters g.gif Aišku, labai nenoriu tuo tikėt verysad.gif
Ką jūs manot?
Atsakyti
Grybelis yra normalios lytinių organų mikrofloros dalis. Tik jo būna labai labai nedaug. Susidarius palankioms sąlygoms jis pradeda augti ir sukelti simptomus. Ir aplamai, Candidagrybelis tikrai plačiai paplitęs. Jis vadinamas sąlyginai patogeniniu, t.y. jo buvimas nebūtinai sukelia ligą.
Taigis, pas tavo vyrą grybelis gali sau ramiai gyventi, jo yra labai mažai ir jis jokios klinikos nesukelia. Pakliuvęs pas tave, jis suranda geras sąlygas (gal nusilpęs organizmas, mažai "gerųjų" makšties bakterijų, netinkamas pH, ir kt.) jis pradeda augti.
Kita versija - tu neišsigydai iki galo, o tik apsigydai, ir po lytinių santykių, padirginus gleivinę jis "išlenda" laukan ir subujoja. Pasikartojus kelis kartus grybelinei infekcijai, yra visai kitos gydymo schemos, jos trunka apie pusę metų. Vyra gydomas tuomet, jei jaučia kažką negero, nors kai kurie gydytojai rekomenduoja vieną Diflukano kapsulę.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 12 sausio 2006 - 17:55
Kiek zinau, vyrai siu problemeliu neturi, jie tuo grybeliu "uzsikrecia" nuo moteru smile.gif
Ta prasme, kai jie turi santykius is pasones ir dar jei ne su viena, tai jo ir tu moteru floros gali nesutapti (rukstine ir sarmine terpes) ir todel po to jis sau graziai "atnesa dovanele" savo moteriai smile.gif
Tikriausiai tavo brangusis turi lytiniu santykiu su kitom ax.gif tai todel tau jis ir "padovanoja" si "grozi".
Mano draugei taip pat buvo, kai tik jos vyrelis kur nukrypdavo i sali, o po to ji turedavo sexsa su juo, is karto, po keliu dieneliu sau graziai duodavo pasireiksti grybelis. Is pradziu ji niekaip negalejo suprasti, kas cia darosi, pasiklause ginekologes, tai ji jai viska graziai isaiskino... o veliau ji ir tikrai suzinojo, kad josios mylimasis tikrai graziai sau laksto "i kaire" smile.gif
Atsakyti
Siaip kai as gydziausi chroniska grybeli tai man gydytoja gan daug ivardino priezasciu. Zinoma tavo atveju labiausiai tiketinas kad ir kaip gal tau butu skaudu tai yra tas kad tavo vyras visgi suka i kaire. Bet kaltas gali ir tavo organizmas buti. Gal esi nusilpus, truksta vitaminu, siaip netgi gali grybelis pasireiksti netgi nuo per didelio saldumynu vartojimo, taip pat jei vartoji daug peino produktu. Tikrai viso sito neissigalvoju. As karta gavau grybeli kai su draugu pasimylejom pirma karta be apsaugos ( as tuo metu ka tik buvau pradejus vartoti KT) Na o jei jau prasirgai karta tai sirgsi ir daugiau, ir priezastys bus ivairios. As asmeniskai grybeli gydziausi gal apie 1,5 metu, nes pastoviai jis man kartodavosi.
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2006 01 12, 17:52)
1. Taigis, pas tavo vyrą grybelis gali sau ramiai gyventi, jo yra labai mažai ir jis jokios klinikos nesukelia. Pakliuvęs pas tave, jis suranda geras sąlygas (gal nusilpęs organizmas, mažai "gerųjų" makšties bakterijų, netinkamas pH, ir kt.) jis pradeda augti.
2. Kita versija - tu neišsigydai iki galo, o tik apsigydai, ir po lytinių santykių, padirginus gleivinę jis "išlenda" laukan ir subujoja. Pasikartojus kelis kartus grybelinei infekcijai, yra visai kitos gydymo schemos, jos trunka apie pusę metų. Vyra gydomas tuomet, jei jaučia kažką negero, nors kai kurie gydytojai rekomenduoja vieną Diflukano kapsulę.

1. Bet iš kur pas jį tas grybelis, jei prieš tai daug mėnesių, netgi kelis metus, nebuvo???
2. Tikrai išsigydau unsure.gif Nes visad po to tikrinuosi pas ginekologę, kuri atlikusi tyrimus, patvirtina tai.

QUOTE(SKAIDRE @ 2006 01 12, 18:04)
Tikriausiai tavo brangusis turi lytiniu santykiu su kitom ax.gif  tai todel tau jis ir  "padovanoja" si "grozi".
Mano draugei taip pat buvo, kai tik jos vyrelis kur nukrypdavo i sali, o po to ji turedavo sexsa su juo, is karto, po keliu dieneliu sau graziai duodavo pasireiksti grybelis. Is pradziu ji niekaip negalejo suprasti, kas cia darosi, pasiklause ginekologes, tai ji jai viska graziai isaiskino... o veliau ji ir tikrai suzinojo, kad josios mylimasis tikrai graziai sau laksto "i kaire" smile.gif

mega_shok.gif karsta.gif
"nuraminai", ačiū unsure.gif
QUOTE(Gwen @ 2006 01 12, 18:22)
Bet kaltas gali ir tavo organizmas buti. Gal esi nusilpus, truksta vitaminu, siaip netgi gali grybelis pasireiksti netgi nuo per didelio saldumynu vartojimo, taip pat jei vartoji daug peino produktu.

Gal ir ga;ėtų taip būti, jei tą grybelį gaučiau pati, savaime.
O čia gi kaskart jis pasireiškia praėjus 3-4 dienoms po lytinių santykių verysad.gif


Vienžo, mergos, ačiū jums. Atvėrėt akis man, naivuolei rolleyes.gif Turėsim labai rimtą pokalbį, jaučiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čeburaška: 12 sausio 2006 - 20:19
Į klausimą iš kur pas vyrą grybelis, jei jo anksčiau nebuvo - atsakymas jau buvo - taigis buvo, buvo tas grybas, tik vienas, tokis, nukeipęs, o pas tave "sužydėjo". Atsirado jis pas vyrą iš bet kur - gal ir iš tavęs pačios - taigis ir mylėjotės, o ir rankšluosčiu gal vienu pasinaudojot, o ir šiaip aplinkoj jo pilna, jo yra VISUR, tik ne visur jis dauginasi.
Tiesa, grybeliui dar mėgstama aplinka - sintetinės kelnaitės MUILAS blink.gif Būtinai pirk spec. intymiai higienai, dar vaistinėj pasiklausk su kokiais priedais geriau - medetkom, ramunėlėm ir kt. Taip pat ir kelnaites plauk su ūkišku muilu.
HIGIENINIAI PAKETAI, TAMPONAI - pabandyk kokį mėnesėlį su vata ir marle - akmens amžius, bet gal padės doh.gif
Ir jokiu būdu nenaudok kasdienių įklotų.
O čia dėl "sukimo kairėn", tai moterytės biskelį susipainiojote tongue.gif Kai ten vyrukai bakterijas visokias nuo vienos kitai nešioja, paprastai susergama tokia liga "bakterine vaginoze".

Kad tepinėlyje nematė grybelio, dar nereiškia, kad jis visiškai išnaikintas.
Galiu rašyt ir rašyt... Bet esmė - vyro kaltė paskutinėj vietoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2006 01 13, 15:25)
O čia dėl "sukimo kairėn", tai moterytės biskelį susipainiojote tongue.gif Kai ten vyrukai bakterijas visokias nuo vienos kitai nešioja, paprastai susergama tokia liga "bakterine vaginoze".

Kad tepinėlyje nematė grybelio, dar nereiškia, kad jis visiškai išnaikintas.
Galiu rašyt ir rašyt... Bet esmė - vyro kaltė paskutinėj vietoj tongue.gif

Visiska tiesa rolleyes.gif
Ir baikit gasdint viena kita vyro nukrypimais i sona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 13 sausio 2006 - 15:45
Kaip tai paskutinėj vietoj?! Man gydytoja aiškino, kad grybelis suveši ypač, kai organizmas nusilpęs nuo infekcijų, ligų ar streso. Tai va - vyrai nervus ištampo, o po to mus tie grybeliai ir puola... o jūs tvirtinat, kad vyro kaltė - paskutinėj vietoj...
lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir nesakau, kad pagrinde grybelio atsiradimo priezastis yra, kad "vyrai suka i kaire", bet kad mano draugei taip nutiko, tai faktas kaip blynas smile.gif tongue.gif Tai gali buti irgi viena is preizasciu.... pasiklauskite ginekologes......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 13 sausio 2006 - 16:19
Ok, paklausiu kitaip rolleyes.gif
Sakykim, abu jau išsigydę.
Ar gali pas vyrą grybelis atsirasti dėl tokių pačių priežasčių, kaip ir pas moterį: kai organizmas nusilpęs, nuo streso; nuo muilo, sintetinės patalynės, apatinių ir pan.?
Atsakyti
Kaip paklausei, taip ir atsakysiu - jei savo vyruką įkiši sterilion aplinkon, grybelis neatsiras. lotuliukas.gif Nu bet gi aiškinu aiškinu ir dar kartą aiškinu doh.gif Kartojimas mokslų motina bigsmile.gif GRYBAS YRA VISUR. Nuo patalynės, apatinių, muilo ir kt panašių dalykų vyrams nelabai atsiranda, nugi nėr ten sąlygų pavieniai jie, pavieniai...nepatogu, šalta, sausa. Jie ten paprastai (aišku, išmčių būna) nesidaugina, o tik egzistuoja lotuliukas.gif
Taigis išgydei, sunaikinai tą grybą iki paskutinės ląstelės nuo to brangiausiojo pimpaliuko. Nu ir ką gi mes turim. Vyrukas ramiai sau guli ant sopkės. Nu suniežėjo jam ausis, pasikasė. paskui kažkas tarpudantin įlindo - išsikrapštė. Nu o ant galų galo mažas reikaliuks prispyrė. Ir nuėjęs tualetan jis su tais pačiais pirščiukais savo draugužį palaikė. Nu ir pasiliko koks vos gyvas grybuks po tokios ilgos kelionės ant to pimpaliuko blush2.gif Liūdna jam ten, šalta, nejauku (nu kur tu ten ant to daikto gerai įsikursi). Užlindo kur nors saugiau po apyvarpe (kad besiprausiant taip lengvai kanalizacijon nenuleistų) ir tūno, pabaigos laukia unsure.gif Ir štai ateina vakarėlis bigsmile.gif tik pajutęs drėgmę, šilumą, mažą normalių bakterijų skaičių jis iškart puola pas tave ten bujoja ir dauginasi. O tavo vyrukui tai kas - nieko nepajuto, o tau po 3-4 dienų grybas bus paaugęs, sustiprėjęs, normalią makšties florą išgąsdinęs bigsmile.gif
BET: jei pakliuvęs pas tave rastų super duper svaiką gleivinę, daug gerųjų makšties bakterijų, jam visiškai netinkamą terpės pH, kapituliuotų jis po kelių valandų lotuliukas.gif Gal dar suspėtų kelių leukocitų susilaukt, kurie jam galutinį krachą padarytų lotuliukas.gif
Oi, prisiminiau - taigis burnoj to grybo doh.gif Tai jei jai liežuviuku tą jo viecikę pamaloninai, tai... tada tavo pačios grybą jis tau atiduos. O jei pats tave taip pamalonins - irgi gali apkrėst.
Vienintelė išeitis KAPITALIAI sustiprint visus makšties gynyinius barjerus.
Man pačiai padėjo schema - mėnuo priešgrybelinių žvakučių kas vakarą, vėliau kas mėnesį po vieną žvakutę (čia jau žymiai didesnės dozės). Gydymas truko 6 mėn., tfu tfu tfu, kad neprisikalbėč, bet jau kpenki metai nežinau kas tas yr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 13 sausio 2006 - 21:16
QUOTE(Čeburaška @ 2006 01 12, 09:50)
Vyrui nieko nesakiau, nes gyvenam skirtingose šalyse ir susitinkam kas 4-5 savaites. Taigi jau buvau išsigydžiusi ir viską pamiršusi. Maždaug po mėnesio susitikome su vyru, pasimylėjome ir vėl, aišku, gavau grybelį  doh.gif  Tada supratau, kad  jis tada buvo kaltas dėl to.


Jau tik nepulk vyro su kumščiais. Grybelis visai nėra neištikimybės įrodymas - tai NATŪRALIOS FLOROS "subujojimas" (kaip jau ir sakė viena diskusijų dalyvė). Va jei, neduok Die, atrastų tokią liga kaip gonorėja, tada tokį diedą galima be duonos suėst (skeptiškai medikai žiūri i teiginius kad galima pvz pirtyje/viešajam WC užsikrėst).

Dar viena grybelio recidyvo (pasikartojimo) priežastis (be jau minėto nusilpimo, antibiotikų vartojimo, sintetinių apatinių, streso, įklotų, etc - milijonas priežasčių) - reti lytiniai santykiai.

Ne mano mintis, man aiškino ginekologė - makštis, kai yra pastovus (kiekvieną savaitę bent) lytinis gyvenimas, pasiruošia pastovioms kito organizmo floros (t.y. vyro) "atakoms". O kai yra tokie tarpai - mėnuo ir daugiau, ji nusprendžia "kam čia man smaugtis?" biggrin.gif
Atsakyti