Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus širdies ritmas

Sveikos mamyciukes busimos ir esamos. Noriu paklaust kada Jums pirma karta pradejo klausyti vaisiaus sirdies ritmo ? Nes man neklause, man 21 sav. ir dar nesiruosia, tai galvoju, gal bloga gydytoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 01 12, 10:23)
Sveikos mamyciukes busimos ir esamos. Noriu paklaust kada Jums pirma karta pradejo klausyti vaisiaus sirdies ritmo ? Nes man neklause, man 21 sav. ir dar nesiruosia, tai galvoju, gal bloga gydytoja  g.gif


Net ligoninej be 26 sav. toniuku neuzrasineja ir neklauso.
Man irgi neklause, nes sake, kad dar negirdes normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 01 12, 11:34)
Net ligoninej be 26 sav. toniuku neuzrasineja ir neklauso.
Man irgi neklause, nes sake, kad dar negirdes normaliai.

Labai aciu Onora uz nuraminima. Man taip keista, kad kai nueinu kas menesi pas gydytoja, ji padaro taip mazai tyrimu - tik kraujo, slapimo, pamatuoja spaudima ir viskas. Na dar pilvuka paciupineja.
Na, bet skaiciau komentarus, kad tiek pakanka tyrimu, jeigu mama gerai jauciasi.
Atsakyti
Na pagal mane tai tonusai ir shirdeles duziu klausymas yra skirtingi dalykai.
Vaikucio sirdeles turetu paklausyti su tokiu aparatuku prie pilvo kiekviena karta, kai nueini pas gydytoja.. Bet matyt tai prades daryti, kai uzves nesciosios kortele, nes ten reikia irasyti..
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 01 12, 10:23)
Sveikos mamyciukes busimos ir esamos. Noriu paklaust kada Jums pirma karta pradejo klausyti vaisiaus sirdies ritmo ? Nes man neklause, man 21 sav. ir dar nesiruosia, tai galvoju, gal bloga gydytoja  g.gif

Mano daktare klauso sirdies tonus jau nuo 20 sav. Ir kiekviena karta man atejus, vis pasiklauso tokiu aparaciuku.
Atsakyti
na man širdies plakimą klausė 14 savaičių, bet čia turbūt kitkas, nei širdies ritmo tikrinimas...
Atsakyti
mano gydytoja nei karto neklause, nors mums jau 28 sav. g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurrike @ 2006 01 14, 19:51)
Na pagal mane tai tonusai ir shirdeles duziu klausymas yra skirtingi dalykai.
Vaikucio sirdeles turetu paklausyti su tokiu aparatuku prie pilvo kiekviena karta, kai nueini pas gydytoja.. Bet matyt tai prades daryti, kai uzves nesciosios kortele, nes ten reikia irasyti..


Mano gydytoja 22 sav. klause, bet negirdejo. Sake, kadji paprastai nuo 25 sav. su medine triubele klauso tik.
Kitokio aparato pas ja nera
Atsakyti
Man su tokiu elektroniniu aparačiuku klauso širdelės plakimo nuo labai ankstyvo laiko, gal nuo 10 savaičių, per kiekvieną vizitą, prideda tą aparatuką ir per jį garsiai girdisi, kaip širdelė plaka, ir ten dar parodo, kaip plaka, dažnumą, gydytoja paklauso ir įsitikina, kad viskas ok 4u.gif Beja, lankausi privačiai, poliklinikose kiek žinau medines triubeles vis dar daugiausia naudoja...
Atsakyti
QUOTE(Norima @ 2006 01 20, 19:37)
poliklinikose kiek žinau medines triubeles vis dar daugiausia naudoja...

knygoj skaičiau, kad vėliau net ir vyras gali namie klausyt per tūbelę nuo tualetinio popieriaus biggrin.gif
Atsakyti
Kai buvo 12 savaite bande klausyt su tuo aparaciuku, bet nisigirdejo. Kazkur 16-18 savaite, jau girdejosi, taip gera pasidare, kai isgirdau savo mazulio siredeles duzius wub.gif man net sirdis suvirpejo. O veliau jeigu vaikiukas maziau krutedavo vyro paprasydavau, kad paklausytu kaip plaka biggrin.gif Kiekvieno vizito metu gydytoja pridedavo aparciuka ir patenkinta ziuredavo kaip reaguoju su tokiu zvilgsniu :"matai kaip graziai plaka"
o apie medines triubeles nieko nesu girdejus, dar tokiu buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(edi* @ 2006 01 20, 20:22)

o apie medines triubeles nieko nesu girdejus, dar tokiu buna  g.gif


Ne tik, kad būna, bet poliklinikose dažniausia jos ir naudojamos, bo neturi ten tų naujų aparačiukų dažniausiai... ax.gif
Atsakyti