Įkraunama...
Įkraunama...

Užsižiūrėjimas į vieną tašką.

Pastebėjau, kad paskutiniu metu labai dažnai užsižiūriu į vieną tašką. Na, žinot, kaip būna, nevalingai susilieja akys ir kurį laiką spoksai kur nors.
Gal esat girdėję, su kuo tai susiję? Labai nervina, kai tai atsitinka vairuojant, pavyzdžiui sustojus prie raudono šviesoforo doh.gif
Atsakyti
Nezinau su kuo tai susije mediciniskai, bet man taip buna, kai bunu pervargusi. Tiesiog akys ir smegenys prasosi poilsio. Vairuojant taip nera nutike, bet dazniausiai man taip buna sedint prie kompo arba skaitant ka nors laaaaabai neidomaus ax.gif Manau, tai tiesiog savotiska apsaugine funkcija smile.gif
Atsakyti
Gal tai nuovargis,o gal kazkas svarbaus galveleje kirba ir vis uzsimastai apie tai,o gal isimylejai ir tapai svajinga mirksiukas.gif
Atsakyti
NA TAI GREIČIAUSIAI UŽSISVAJOJIMAS BUS ax.gif MAN IRGI TAIP BŪNA mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip dažnai būna, ypač susirinkimuose, kai nuobodžiai kalba blush2.gif ar studijų metais per bendras paskaitas blush2.gif
Atsakyti
O man taip buna kai ryte geriu kava ir valgau sumuštinį ax.gif Dukra tada sako - amma vėl kažkur išėjusi tongue.gif
Net negirdžiu tada ko mane sklausia.O ka tai reiškia nežinau, galvoju, kad tada tiesiog nieko negalvoju, na valgau ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų filosofijos dėstytoja sakė, kad toks reiškinys, kai žmogus užsiziūri į vieną tašką ir tarsi tuo metu nieko nemąsto, yra nesąmoningas įėjimas į meditacinę būseną. Samoningai medituojant būtent ir yra siekiama pasiekti tokią be minčių, įgrimzdimo į save būseną. Kadangi kiekvienas iš prigimties medituoti mokame, tai taip kartais ir "pamedituojam". Tai ne mano nuomonė, o mūsų dėstytojos.
Aš manau, kad taip būna nuo nuovargio, pernelyg aktyvios veiklos ar streso.
Atsakyti
Aš labai dažnai užsižiūriu į vieną tašką, kai svajoju ax.gif rolleyes.gif arba šiaip galvoju apie ką nors cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_gera: 22 rugpjūčio 2006 - 12:05
as dazniausiai ziuriu i viena taska, kai ka nors galvoju ax.gif arba svajoju ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mano drauge pasakojo dar moksleive budama, kad per fizikos pamoka visa klase taip uzsisvajojo, tai mokytoja pamokos gale neteko kantrybes ir isteriskai pradejo rekt, kad visi sedi issprogdintom akim ir nieko negirdi.visus isgelbejo skambutis lotuliukas.gif
is manes vyras daznai pasijuokia kai as uzsimastau ir nieko negirdziu, o kartais net girdedama tingiu reaguot, sedziu tokiom akim blink.gif ir tingiai atsakineju i klausimus...
Atsakyti
QUOTE(Smilte23 @ 2006 01 15, 15:29)
Tiesiog akys ir smegenys prasosi poilsio. <...> Manau, tai tiesiog savotiska apsaugine funkcija smile.gif

aga, ir man taip atrodo smile.gif smegeninė tarsi pasiprašo poilsio. Patiko ta mintis apie meditaciją, Mantaute mirksiukas.gif
Atsakyti

šiaip jau,tai gali būti skydliaukės problemos.Nemanau ,kad žmogus užsisvajoja apie kažką vairuodamas mašiną.Klausimo nekeltų skyrelyje apie tai,jei taip atsitiktų valingai.
Atsakyti