Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nėštukė atsipalaiduoja

Sveikos mamytės nestuke.gif smile.gif

Noriu Jūsų pasiteirauti, kokiais malonumais mėgaujatės nėštumo metu?
Mano šiam antram nėštumui liko tik mėnesiukas, bet esu tokia pavrgus nuo didelio svorio, rutinos, kasdienybės, nuolatinio ir begalinio laukimo susitikti su mūsų mažuoju smile.gif
Vis galvoju, kokia procedūra save palepinti, kas būtų maloniausia. Galbūt pasidaryti pedikiūrą ar manikiūrą, ar masažą, o gal veido valymą. Pasidalinkit mintimis, kaip jūs atgaivinat savo besikeičiantį kūną.
Iš anksto dėkoju už bet kokią nuomonę wink.gif
Atsakyti
Kai tokie karsciai tai geriausias atsipalaidavimas,kai niekur nereikia eiti ir pirmagimis pas mociute blush2.gif O jei rimtai tai uzsirasiau pedikiurui,kurio anksciau niekada nesidariau tongue.gif ,aisku manikiuras ir plauku dazymas bei kirpimas.Tiesiog atgaiva kai sau truputi skiri demesio.O daugiau lyg ir nieko g.gif
Atsakyti
As ejau i galvos ir koju masaza...
Atsakyti
baseinas ir masazas, ypac pedu, issiprasydavau vyro smile.gif
Atsakyti
Man masaza nesciai masaziste atsisake daryti - sake, nenori rizikuoti, maza kas.
O siaip tai didziausias pasilepinimas butu MIEGAS. Patikekit, jo netrukus tikrai labai truks.
Knygos, filmai.... viskas, kam laiko galiam skirti. Man tai didziausi pasilepinimai.
Atsakyti
Labiausiai atpalaiduodavo patinkanti muzika thumbup.gif Norejau masazo skirto nesciosioms, bet taip ir neissiaiskinau kur Siauliuose ji daro, kadangi tikejausi ir specialaus stalo kai galima guleti ant pilvo ax.gif
Atsakyti
visa nestumo metu mano nepakeiciamas draugas buvo masazinis fotelis,labai gerai atpalaiduodavo strenas nugaros raumenis,ko labiasiai man ir reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriuksis @ 2012 05 07, 14:00)
visa  nestumo metu mano nepakeiciamas draugas buvo masazinis fotelis,labai gerai atpalaiduodavo strenas nugaros raumenis,ko labiasiai man ir reikejo smile.gif

as irgi tokiu save palepinu thumbup.gif bet dabar kaip niekada patinka kaip man pilvuka svelnei glosto lyg kutena,tai jau sugulam y lova su vyru tai jis zino savo darba nereik nei sakyt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
lankau baseina, man tai nerealus malonumas svelni manksta, pasiplaukiojimas wub.gif
Atsakyti
Aš irgi labai noriu lankyti baseiną, tai laukiu praktikos egzamino, išsilaikau teises ir lekiu į baseiną biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
aš laukdamasi, jau per nėštumo atostogas, į daug filmų nuėjau. eidavau viena, darbo dieną - ir bilietai pigesni, ir šiaip pramoga. dabar tiek daug niekaip nenueinu, nes reikia arba su mb derintis, o skoniai nelabai sutampa, arba ieškoti, kas vaikus pasaugotų. tad pastaruoju metu į filmukus su vaikais einam, ne į normalius filmus. žodžiu, buvo atgaiva sielai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 01, 15:58)

Vis galvoju, kokia procedūra save palepinti, kas būtų maloniausia. Galbūt pasidaryti pedikiūrą ar manikiūrą, ar masažą, o gal veido valymą. Pasidalinkit mintimis, kaip jūs atgaivinat savo besikeičiantį kūną.




šitais dalykais ir nesilaukdama užsiimu smile.gif
Atsakyti
Nieko ypatingo, tiesiog visavertis poilsis nestuke.gif tiksliau tinginyste lotuliukas.gif
Atsakyti