Įkraunama...
Įkraunama...

Mane paliko.

Kartu buvome daugiau nej metus .. buvo visko, pykciu, graziu laimes akimirku verysad.gif bet niekada nemaniau kad taip gali ivykti.. Vakar mane paliko ;( Antra diena rasau, laukiu atsakymo, bet nieko.. sirdis tiesiog plysta, nezinau kaip meginti taikytis verysad.gif neisivaizduoju kaip bus toliau be jo.. Abu esame skirtyngos asmenybes, daugelis sako jog priesingybes viena kita traukia..taip yra ir sy kart.. O susipykome nuo per didelio spaudimo is jo puses man, tai vaikinas kuris atrenka man drauges ir panasei.. Tiesiog as netesejau savo pazado ir jam to uzteko.. Patarkit ka daryt toliau, kaip istaisyt savo klaida, nes jausmas beviltiskas patikekit. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Na, as siulyciau tyliai prakentet, susirietus i kamuoliuka. arba su ledu kibireliu. Nes nemanau, kad bus labai smagu susitaikius prarast draugus, pomegius ir tapt kazkuo kitu, ka susikure jis pats, o ne tuo, kuo patikai jam ir sau pirma pazinties diena
Atsakyti

Oi, mergyt... nagi įsiklausyk ką pati rašai - tai vaikinas kuris atrenka man drauges ir panasei... Dar tik metus kartu, o jau reguliuoja su kokiais žmonėm tau bendrauti? tai kaip toks bendravimas progresuotų toliau, nesusimąstei? kuo taptum su juo bendraudama - ne savimi, o KAŽKUO neturinčiu savo gyvenimo, savo draugų, savo pomėgių, nes tavo gyvenime viskas būtų prafiltruota pagal vaikino reikalavimus. Įsiuvaizduoju, kaip skaudu dabar. Bet jis net nesuvokdamas padarė tau paslaugą, kad nutraukė santykius, kurie tave uždusintų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELETA***: 03 rugpjūčio 2010 - 12:22
as irgi patarciau tyliai ir ramiai palaukti 4u.gif
visad kai myli atrodo be jo gyvenimas neimanomas.... bet atsiranda kitas ir pasaulis vel nusviecia visom vaivorykstes spalvom 4u.gif
Atsakyti
Suprantu.. bet kaip nuo zmogaus atprasti? Uzsidariau savyje ir kenciu, nors tai nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(as/ @ 2010 08 03, 11:54)
Suprantu.. bet kaip nuo zmogaus atprasti? Uzsidariau savyje ir kenciu, nors tai nepadeda verysad.gif

o tu nekentek 4u.gif gi vasara, dziaukis ja thumbup.gif su draugem kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as/ @ 2010 08 03, 14:54)
Suprantu.. bet kaip nuo zmogaus atprasti? Uzsidariau savyje ir kenciu, nors tai nepadeda verysad.gif

pamazu atprasi 4u.gif zinok su kiekviena diena bus tik lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man išvis nesuprantamas dalykas tai, kad reguliuoja su kuo draugauti su kuo ne. Turėk tai galvoje, kad dėl berno prarasi savo drauges ir liksi viena. O kas bus kai atstumsi visas drauges ir jis tave paliks? Tada liksi visai viešina. Paskui pas drauge nenueisi ir nesakysi, kad būnam vėl geros drauges kaip ankščiau, patikėk taip tikrai nebus schmoll.gif
Atsakyti
Laikas - geriausias vaistas thumbup.gif . Dziaukis vasara, puikiu oru, bei draugemis, kurias tau jis bande atrinketi. O gyvenime pasitaikys dar visko, nes jis nenuspejamas, ne tu pirma, ne tu paskutine, kuriai nutinka tai, gyvenam ir mokomes, bet svarbiausia neuzisdaryk tarp keturiu sienu, nuo to tik blogiau.
Atsakyti
Ir ačiū dievui, kad paliko, kokią teisę jis turi tau nurodinėti, su kuo draugauti ir kaip gyventi?
Mačiau, kad neseniai kūrei kitą temą. Ir tik dar kartą galiu pakartot tą patį - neverk tokio nesubrendėlio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 03 rugpjūčio 2010 - 19:36
Patarčiau džiaugtis, kad Jūsų keliai išsiskyrė, NIEKAS neturi teisės reguliuoti Tavo gyvenimo, su kuo draugauti ir pan. Susirink savigarbos likučius ir parodyk jam, ko neteko smile.gif
Atsakyti
Jei paliko, vadinasi durnas. O jei durnas, vadinasi gerai, kad paliko wink.gif Kam tau jis ? Nosį tik aukštyn 4u.gif
Atsakyti