Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Dalytė Ulevičienė

kaip ji jums? ar daug ima susitarus dėl gimdymo būtent su ja?
Atsakyti
o kur ji dirba? negirdejau tokios g.gif
Atsakyti
Vilniaus Šeškinės poliklinikoje aš pas ją su pilvuku lankausi, kiek žinau, ji ir gimdymus priiminėja, tai šilta ji man tokia pasirodė, o ir rūpinasi blush2.gif
Atsakyti
Aš pas ją lankiausi nėštumo metu - ji gimdymų nepriiminėja 4u.gif
Atsakyti
Kaip tai nepriimineja? man sake kad priimineja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 08 09, 07:40)
Kaip tai nepriimineja? man sake kad priimineja  g.gif


as ir launkiausi gimdymo metu, nereali gyd!!!! maloni,demesinga, silta,draugiskas. tik gerus zodzius galiu pasakyt.bet kiek zinau tai nepriimineja ji gimdymu
Atsakyti
QUOTE(Nastiona @ 2010 08 16, 07:52)
as ir launkiausi gimdymo metu, nereali gyd!!!!  maloni,demesinga, silta,draugiskas. tik gerus zodzius galiu pasakyt.bet kiek zinau tai nepriimineja ji gimdymu

drinks_cheers.gif Gydytoja thumbup.gif Su visais nestumais tik pas ja. Tik, kad labai sunku pradziai gaut pas ja talona doh.gif O del gimdymo priemimo, tai lyg ir ne. Kiek zinau, kad dar privaciose klinikose ji konsultuota, dar echo atlieka.
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2010 08 20, 10:45)
drinks_cheers.gif Gydytoja thumbup.gif Su visais nestumais tik pas ja. Tik, kad labai sunku pradziai gaut pas ja talona doh.gif O del gimdymo priemimo, tai lyg ir ne. Kiek zinau, kad dar privaciose klinikose ji konsultuota, dar echo atlieka.

nu bet pvz as kai buvau pas ja, atvaziavo gimdyve su saremiais ir ta moteris gydytoja kvietes butent Uleviciene, tai as pas ja sedejau kabinete, tai gydytoja kaip supratau paskui isvaziavo su ja gimdyt g.gif o siap tai tikrai nuostabi daktare, del to ir noreciau pas ja blush2.gif
Atsakyti
Aš jau 5 metai lankausi pas šią nuostabią gydytoją privačiame kabinete "Neliga". Esu labai patenkinta jos darbu, dėmesiu ir rūpesčiu thumbup.gif
Man abu neštumus ji prižiūrėjo, bet gimdymų nepriima.
Atsakyti
na teko ir man pas ja karta apsilankyt..labai jau ji svelni,maloni ir draugiska..bet kas liecia profesionaluma,tai ka as zinau..atejau,tai nei spaudimo nepamatavo,nei pilvuko,nei tonu paklause,o i kortele viska surase is galvos..kaip sugalvojo taip ir parase..nezinau ar taip daro geros gydytojos.
Atsakyti
Man kazkodel atrodo, kad priimineja gimdymus g.gif
Eisiu pas ja, po poros savaiciu, tai uzklausiu ir parasysiu cia smile.gif

Man rodos, kad ji gimdymus priimineja Seimos medicinos centre Pylimo g. 9 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goudute: 29 kovo 2011 - 18:26
QUOTE(Goudute @ 2011 03 29, 19:19)
Man kazkodel atrodo, kad priimineja gimdymus  g.gif
Eisiu pas ja, po poros savaiciu, tai uzklausiu ir parasysiu cia  smile.gif

Man rodos, kad ji gimdymus priimineja Seimos medicinos centre Pylimo g. 9  g.gif

Nuo kada gimdoma medicinos centre? g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 04 gegužės 2011 - 15:53