Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *15 Namučiai...


Tęsiam pokalbius be eilių,
pasislėpusios namučiuose nuo lietučio lašų...

user posted image

Mūsų skaitytojų gimtadieniai

dolly' – sausio 17 d.
L'ora – sausio 23 d.
Papugele – sausio 31 d.

laTulipe – vasario 24 d.

Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
reeva - kovo 28 d.

neva1 – balandžio 2 d.
Rauzi – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

bucke – gegužės 8 d.
Vessta – gegužės 15 d.
Meskute5 – gegužės 29 d.

LijaAntLedo – birželio 2 d.
Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
shiaudine – liepos 25 d.

miaubraske – rugpjūčio 11 d.
Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

vaivira – rugsėjo 19 d.

linamog – spalio 2 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Love Raimonda – lapkričio 15 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.

user posted image

P.S.
Atsakymas į visiems taip rūpimą klausimą:
kodėl yra dvi temos apie knygas?
Matote, šiais visuotinės kompiuterizacijos laikais, forume sukurti temą labai paprasta. Seniai labai senai tikriausiai taip gavosi, kad dviem knygų mėgėjoms panašiu metu kilo idėja pakalbėti apie knygas, ir jos tuos mygtukus spragtelėjo. Ir, kadangi kaip paaiškėjo, tų skaitančiųjų knygas ne taip jau ir mažai, tai kaip nebeužtvenksi upės bėgimo, taip ir moteriškių, norinčių papliurpti apie knygas, nebesulaikysi... Taip ir pradėjo jos diskutuoti, vienos vienoje temoje, kitos kitoje temoje, dar kitos - abiejose temose, kaip kam arčiau širdies. Vienos susipažino, kitos susidraugavo, o dar kitos ir į svečius jau ruošiasi važiuoti.... Na o pabaigoje tikimės, kad tos temos dar ilgai gyvuos, viena kitą gražiai papildys, o naujokai pasiskaitinės senesnes temeles. Happy End.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 04 rugpjūčio 2010 - 10:36
sveikos drinks_cheers.gif Grazus nauji namuciai wub.gif registruojuosi su knyga PRAGARO VIRTUVES VAIKEZAI mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas naujoje gražioje temoje. 4u.gif Kaip visada pagyrimai SS. bigsmile.gif

Registruojuosi su įpusėta D. Dean "Leningrado madonos".
Atsakyti
Sielos sparnai, ačiū už gražius naujus namus 4u.gif
Kraustausi su vis dar skaitoma Raymond Khoury "Šventovė"
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 08 04, 14:04)
*Aha, isdykes Beigbederis. Nors is foto toks seksas neatrodo.
**Kokia isdykusi Dorifore.  wub.gif Tada tau turetu patikt S.King "Dzeraldo zaidimai". Irgi padykusi knyga, pamaisyta su kraupumais.

* O aš šito prancūzo su sunkia pavarde (taip jį vadinu, nes niekad neprisimenu ir neištariu pavardės) nemėgstu nuo knygos "Meilė trunka trejus metus" schmoll.gif Gal šiek tiek ir seksas jis blush2.gif bet turiu didelę antipatiją jam doh.gif
** blush2.gif Man patinka viskas, kas amoralu biggrin.gif Gašlybės, žiaurumai, bjaurumai ir etc. ax.gif o ne visokie gamtos aprašymai, meilės seilės, gyvūlėliai biggrin.gif Gryna sublimacija psichologų kalba ax.gif O tu mane baik graušti doh.gif tik pagalvoju apie tave ir prisimenu, kad reikia perskaityti, ką nors Kingo biggrin.gif

Ačiū SS už temą, gražu kaip visada 4u.gif
Aš registruojuos su 3 knygomis, pagaliau thumbup.gif Vieną tikiuosi šiandien užbaigti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 08 04, 14:11)
sveikos  drinks_cheers.gif  Grazus nauji namuciai  wub.gif  registruojuosi su knyga PRAGARO VIRTUVES VAIKEZAI   mirksiukas.gif

cry.gif cry.gif cry.gif liūdna ir labai žiauri knyga. bet įdomi thumbup.gif

SS, ačiū už gražią temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

registruojuosi su Golding'o ,,musių valdovas''
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 08 04, 14:09)
Aga tongue.gif  Aš irgi skaitydama vis žvilgteldavau į jo foto viršelyje tongue.gif  Vis pagalvodavau, atrodo toks simpatulka, o toks padykęs  tongue.gif
Na bet prancūzai (jei neklystu, jis prancūzas?) matyt tokie jau yra smile.gif

Prancuzas. Nors kazkada skaiciau naujas apklausas, kad prancuzai jau iskrito is sauniausiu meiluziu topu, nes pasidare aptinge, verkslenantys ir pasipute.
Aciu SS uz tema, registruojuosi su perskaityta "Mere Popins" ir pradeta C.McCullough "Angelelis".
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 08 04, 14:17)
registruojuosi su Golding'o ,,musių valdovas''

Aš kažkaip nujaučiau, kad tau ji bus tokia vidutinė g.gif Man tai iš tų, kur perskaičiau ir tik pliusiuką užsidėjau.

Praeitos temos plepių TOP5 biggrin.gif
Sielos Sparnai 85
Ingėnas 69
Papugele 59
Meskute5 55
adžani 34
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 08 04, 14:16)
O tu mane baik graušti  doh.gif  tik pagalvoju apie tave ir prisimenu, kad reikia perskaityti, ką nors Kingo  biggrin.gif

Jo jo, kaip tu visas edi del "Vanduo drambliams", as tave pagrizinsiu del Kingo. lotuliukas.gif
Bet pastebejot, kad buna keista, kai kas nors supeikia knyga, kuri tau asmeniskai labai patiko? Nu buna sitoks asmeninis pasipiktinimas, galvoji, nu ot trumparegis, nieko nesupranta! fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 08 04, 13:16)
**  blush2.gif  Man patinka viskas, kas amoralu  biggrin.gif Gašlybės, žiaurumai, bjaurumai ir etc.  ax.gif o ne visokie gamtos aprašymai, meilės seilės, gyvūlėliai  biggrin.gif Gryna sublimacija psichologų kalba  ax.gif  O tu mane baik graušti  doh.gif  tik pagalvoju apie tave ir prisimenu, kad reikia perskaityti, ką nors Kingo  biggrin.gif

thumbup.gif as irgi drinks_cheers.gif

Ačiūūūūū už namus naujus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 08 04, 13:16)
**  blush2.gif  Man patinka viskas, kas amoralu  biggrin.gif Gašlybės, žiaurumai, bjaurumai ir etc.  ax.gif o ne visokie gamtos aprašymai, meilės seilės, gyvūlėliai  biggrin.gif Gryna sublimacija psichologų kalba  ax.gif  O tu mane baik graušti  doh.gif  tik pagalvoju apie tave ir prisimenu, kad reikia perskaityti, ką nors Kingo  biggrin.gif

Dabar jau žinosim, ką konkrečiai tau siūlyti lotuliukas.gif

QUOTE(Dorifore @ 2010 08 04, 13:19)
Aš kažkaip nujaučiau, kad tau ji bus tokia vidutinė  g.gif  Man tai iš tų, kur perskaičiau ir tik pliusiuką užsidėjau.

Praeitos temos plepių TOP5  biggrin.gif
Sielos Sparnai  85
Ingėnas  69
Papugele  59
Meskute5  55
adžani  34

Vėl garbingoje antroje vietoje tongue.gif blush2.gif

Pati registruojuosi su "Moteris, kuri laukė".

Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 08 04, 14:19)
Aš kažkaip nujaučiau, kad tau ji bus tokia vidutinė  g.gif  Man tai iš tų, kur perskaičiau ir tik pliusiuką užsidėjau.

gerai nujautei 4u.gif galvojau bus kraujas, žudynės ir pan lotuliukas.gif o čia nieko (kol kas). tik nekalti apsižodžiavimai ax.gif nors tiek, kad skaitosi lengvai.
Atsakyti